This job posting may have expired!
Use our `search` to find similar offers.
Similar jobs

Scientific Development - Technical/Scientific

Charles River Laboratories International Inc (CRL)

Veszprem, HU

A Charles River munkatársai 75 éve dolgoznak együtt az új gyógyszeres terápiák felfedezésén, fejlesztésén és biztonságos előállításán. Ha csatlakozik családunkhoz, jelentős hatást gyakorolhat az emberek egészségére és jólétére világszerte. Akár az élettudományok, a pénzügyek, az informatika, az értékesítés vagy más területről van szó, képességei fontos szerepet játszanak majd a munkánkban. Cserébe mi segítünk neked olyan karriert építeni, amiért szenvedélyesen rajonghatsz.

Job Summary

Field Trials technikus

Főbb feladatok, munkák: o    Segítségnyújtás a GLP növényvédő szer kísérletek elvégzésében a meghatározott protokollok szerint o    Szoros együttműködés a szabadföldi vizsgálatokat vezető munkatárssal o    Kísérletek beállításában, kezelésében, mintagyűjtésben való részvétel o    Kísérleti dokumentációk készítése o    Kapcsolattartás a kísérleteket fogadó gazdákkal, intézményekkel o    A kísérletekhez használt gépek és berendezések kalibrálásával és karbantartásával kapcsolatos rutinfeladatok elvégzése a rábízott feladatoknak megfelelően.

Az álláshoz tartozó elvárások: o    Szakirányú BSc végzettség  o    Angol nyelv minimum középfokú ismerete o    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek o    Jó kommunikációs készség, csoportmunkára való alkalmasság o    Precíz, pontos munkavégzés, rugalmasság o    B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: o    Növényvédelmi végzettség vagy zöldkönyv megléte előny o    Tapasztalat GLP/GEP környezetben

Amit kínálunk: o    Hosszútávú foglalkoztatást, szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Munkavégzés helye: o    Rugalmas munkavégzési hely Magyarország és Szlovákia területén

Egyéb juttatások: o    Éves bónusz, Cafeteria, Nyelvtanulás támogatása, 13. Havi bér

Profile and Requirements

A biztonsági értékelésről

A Charles River elkötelezett amellett, hogy partnereinket kivételes biztonságossági értékelési szolgáltatásokkal, korszerű létesítményekkel és szakértői szabályozási tanácsadással segítse felgyorsítani gyógyszereik preklinikai fejlesztését. Tapasztalt csapatunk az egyedi, speciális toxikológiai és vizsgálati új gyógyszeralkalmazási vizsgálatoktól kezdve a testre szabott formulákon át a teljes laboratóriumi támogatásig képes olyan programokat tervezni és végrehajtani, amelyek előre látják a kihívásokat és elkerülik a szűk keresztmetszeteket a zökkenőmentes és hatékony piacra jutás érdekében.  Évente körülbelül 300 új vizsgálati készítményt (IDN) vizsgálnak a biztonságossági értékelő központjainkban.

A Charles Riverről

A Charles River egy nemzetközi szerződéses kutatási szervezet (CRO). A laboratóriumi orvostudomány és az állatorvosi tudományok területén szerzett erős alapokra építve létrehoztuk a felfedezési és biztonságossági értékelési szolgáltatások változatos portfólióját, mind a helyes laboratóriumi gyakorlat, mind egyéb módon, hogy ügyfeleinknek átfogó támogatást nyújtsunk a célpontok azonosításától a preklinikai fejlesztésig. A Charles River számos olyan terméket és szolgáltatást is kínál, amelyek támogatják ügyfelei klinikai laboratóriumi vizsgálati igényeit és gyártási műveleteit. A termékek és szolgáltatások e széles körű portfóliója lehetővé teszi ügyfeleink számára, hogy rugalmasabb gyógyszerfejlesztési modellt hozzanak létre, amely csökkenti a költségeket, növeli a termelékenységet és javítja a hatékonyságot, ami gyorsabb piacra jutást eredményez.

20 ország 110 telephelyén több mint 20.000 alkalmazottal stratégiai pozícióban vagyunk, hogy összehangoljuk a globális erőforrásokat és multidiszciplináris szemléletet alkalmazzunk, hogy megoldásokat dolgozzunk ki ügyfeleink egyedi kihívásaira.  Ügyfélkörünkbe nemzetközi biotechnológiai és gyógyszeripari vállalatok, kormányzati szervek, valamint kórházak, oktatási és kutatási intézmények tartoznak világszerte.

A Charles River nagyon komolyan veszi a minél több ember életminőségének javítására irányuló erőfeszítésekhez való hozzájárulását. Küldetéstudatunk, tudományos kiválóságunk és eltökéltségünk mindig is vezérelt bennünket. Minden nap azzal a tudattal állunk hozzá, hogy munkánkkal világszerte számtalan férfi, nő és gyermek egészségének és jólétének javításához járulunk hozzá. Büszkék vagyunk arra, hogy az FDA által 2021-ben jóváhagyott gyógyszerek 86%-ának kifejlesztéséhez hozzájárultunk.

A Charles River Laboratoriesnál minden tehetséget elismerünk és felveszünk. Olyan vállalat vagyunk, amely elkötelezett a sokszínűség és befogadás elve mellett, és nap mint nap ebben az irányban dolgozunk.További információkért látogasson el a www.criver.com weboldalra.

További információkért látogasson el a www.criver.com weboldalra.

Job posted: 2023-02-23

3