This job posting may have expired!
Use our `search` to find similar offers.
Similar jobs

Help Desk Specialist, Technology Solutions

IQVIA Holdings Inc.

Warsaw, Poland

IQVIA™ jest wiodącym, globalnym dostawcą informacji, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, usług doradczych oraz badań klinicznych wykorzystującym dane oraz osiągnięcia nauki do wspierania klientów  w systemie ochrony zdrowia w poszukiwaniu lepszych rozwiązań dla ich pacjentów. IQVIA powstała w rezultacie połączenia IMS Health oraz Quintiles i zatrudnia ok. 67 000 pracowników w ponad stu krajach. Dodatkowe informacje znajdują się pod adresem iqvia.com.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

(Miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne użytkowników systemów oferowanych przez IQVIA
  • Przyjmowanie i realizacja zgłoszeń telefonicznych oraz e-mail od Klientów
  • Współpraca z innymi zespołami w IQVIA w celu obsługi przyjętych zgłoszeń
  • Weryfikacja poprawności działania aplikacji
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych dotyczących obsługi aplikacji
  • Prowadzenie szkoleń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Windows, pakiet Office) oraz urządzeń mobilnych (iOS, Android)
  • Komunikatywność, umiejętność logicznego myślenia, zdolność do szybkiego uczenia się
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem lub na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych

At IQVIA, we believe in pushing the boundaries of human science and data science to make the biggest impact possible – to help our customers create a healthier world. The advanced analytics, technology solutions and contract research services we provide to the life sciences industry are made possible by our 67,000+ employees around the world who apply their insight, curiosity and intellectual courage every step of the way. Learn more at jobs.iqvia.com.

Job posted: 2020-11-25

3
Subscribe