This job posting may have expired!
Use our `search` to find similar offers.
Similar jobs

Technikus, Reproduction 1 1

Charles River Laboratories International Inc (CRL)

Veszprem, HU

A Charles River munkatársai 70 éve dolgoznak együtt az új gyógyszeres terápiák felfedezésén, fejlesztésén és biztonságos előállításán. Ha csatlakozik családunkhoz, jelentős hatást gyakorolhat az emberek egészségére és jólétére világszerte. Akár az élettudományok, a pénzügyek, az informatika, az értékesítés vagy más területről van szó, képességei fontos szerepet játszanak majd a munkánkban. Cserébe mi segítünk neked olyan karriert építeni, amiért szenvedélyesen rajonghatsz.

Főbb feladatok:

  • Kenetek értékelése (mikroszkóp segítségével)
  • Kenetfestés
  • Oldatok készítése, csontok festése
  • Jegyzőkönyvek készítése

Az álláshoz tartozó elvárások: •    Minimum középfokú szakirányú végzettség (vegyésztechnikus, környezetvédelmi technikus, vegyészmérnök asszisztens stb.) •    Alapfokú angol nyelvtudás (elsősorban angolul írt szövegek megértése, értelmezése) •    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főként Excel táblázatok készítése, World dokumentumok szerkesztése) •    Jó kommunikációs készség •    Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés

Előnyt jelent: •    Laboratóriumban szerzett 1-3 év tapasztalat •    Minőségbiztosítási rendszerek (GLP, ISO) ismerete •    Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat •    Középfokú angol nyelvtudás •    Diploma (élettudományok területén)

Amit ajánlunk: •    Érdekes/változatos munkakör •    Segítőkész csapat •    Tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i): •    Egészségügy, Gyógyszeripar •    Laboráns

Foglalkoztatás jellege:

•    Teljes munkaidő •    Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Éves bónusz, Cafeteria, Nyelvtanulás támogatása, 13. havi fizetés

Munkavégzés helye: Veszprém, Szabadságpuszta

A biztonsági értékelésről

A Charles River elkötelezett amellett, hogy partnereinket kivételes biztonságossági értékelési szolgáltatásokkal, korszerű létesítményekkel és szakértői szabályozási tanácsadással segítse felgyorsítani gyógyszereik preklinikai fejlesztését. Tapasztalt csapatunk az egyedi, speciális toxikológiai és vizsgálati új gyógyszeralkalmazási vizsgálatoktól kezdve a testre szabott formulákon át a teljes laboratóriumi támogatásig képes olyan programokat tervezni és végrehajtani, amelyek előre látják a kihívásokat és elkerülik a szűk keresztmetszeteket a zökkenőmentes és hatékony piacra jutás érdekében.  Évente körülbelül 300 új vizsgálati készítményt (IDN) vizsgálnak a biztonságossági értékelő központjainkban.

A Charles Riverről A Charles River egy nemzetközi szerződéses kutatási szervezet (CRO). A laboratóriumi orvostudomány és az állatorvosi tudományok területén szerzett erős alapokra építve létrehoztuk a felfedezési és biztonságossági értékelési szolgáltatások változatos portfólióját, mind a helyes laboratóriumi gyakorlat, mind egyéb módon, hogy ügyfeleinknek átfogó támogatást nyújtsunk a célpontok azonosításától a preklinikai fejlesztésig. A Charles River számos olyan terméket és szolgáltatást is kínál, amelyek támogatják ügyfelei klinikai laboratóriumi vizsgálati igényeit és gyártási műveleteit. A termékek és szolgáltatások e széles körű portfóliója lehetővé teszi ügyfeleink számára, hogy rugalmasabb gyógyszerfejlesztési modellt hozzanak létre, amely csökkenti a költségeket, növeli a termelékenységet és javítja a hatékonyságot, ami gyorsabb piacra jutást eredményez.

20 ország 90 telephelyén több mint 17 000 alkalmazottal stratégiai pozícióban vagyunk, hogy összehangoljuk a globális erőforrásokat és multidiszciplináris szemléletet alkalmazzunk, hogy megoldásokat dolgozzunk ki ügyfeleink egyedi kihívásaira.  Ügyfélkörünkbe nemzetközi biotechnológiai és gyógyszeripari vállalatok, kormányzati szervek, valamint kórházak, oktatási és kutatási intézmények tartoznak világszerte.

A Charles River nagyon komolyan veszi a minél több ember életminőségének javítására irányuló erőfeszítésekhez való hozzájárulását. Küldetéstudatunk, tudományos kiválóságunk és eltökéltségünk mindig is vezérelt bennünket. Minden nap azzal a tudattal állunk hozzá, hogy munkánkkal világszerte számtalan férfi, nő és gyermek egészségének és jólétének javításához járulunk hozzá. Büszkék vagyunk arra, hogy az FDA által 2019-ben jóváhagyott gyógyszerek 85%-ának kifejlesztéséhez hozzájárultunk.

További információkért látogasson el a www.criver.com weboldalra.

Job posted: 2023-03-25

Find jobs

3