Mikrobiologas (-ė)

Pharmaceutical Product Development (PPD)

Vilnius, Lithuania

Work Schedule

Standard (Mon-Fri)

Environmental Conditions

Office

Job Description

Darbo pobūdis:

  • Atliekamas aplinkos monitoringas: surenkami ir testuojami oro, paviršiaus ir vandens mėginiai
  • Atliekamas žaliavų bei produktų mikrobiologinis, fizikocheminis ir biocheminis testavimas
  • Dalyvaujama produktų ir procesų validavime
  • Rengiamos procedūros ir instrukcijos, tinkamai ir laiku pildoma dokumentacija

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis mikrobiologijos/biologijos/bioinžinerijos mokslų išsilavinimas
  • Išsamios mikrobiologijos žinios
  • Analizės metodų išmanymas
  • Anglų kalba
  • Dokumentavimo principų išmanymas (privalumas)
  • Kokybės vadybos sistemų standartų reikalavimų žinojimas (privalumas)
  • Geros gamybos praktikos ir geros laboratorinės praktikos žinios (privalumas)
  • Darbo ir elgesio kontroliuojamoje aplinkoje principų ir taisyklių žinojimas (privalumas)
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office) (privalumas)

Mes jums siūlome:

  • Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą
  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką
  • Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje
  • Darbą ambicingoje komandoje
  • Mėnesinį atlyginimą 1984 - 2971 Eur (neatskaičius mokesčių) ir papildomų naudų paketą

Compensation and Benefits

The salary range estimated for this position based in Lithuania is €23,800.00–€35,650.00.

Job posted: 2024-06-12

Find jobs

3
Tilaa