- ICH GCP
- Registr klinických studií v USA
- Klinická studie NCT03280303
Palbociclib v praxi reálného světa
20. května 2024 aktualizováno: Pfizer
POLARIS: PALBOCICLIB V POZITIVNÍM POKROČILÉM RAKOVINU PRSU PALBOCICLIB V POZITIVNÍM POKROČILÉM RECEPTORU PRSU: perspektivní MULTICENTEROVÁ NEINTERVENČNÍ STUDIE
Tato neintervenční studie popíše a analyzuje klinické použití palbociklibu v běžné klinické praxi při léčbě pokročilého karcinomu prsu.
Přehled studie
Postavení
Dokončeno
Intervence / Léčba
Typ studie
Pozorovací
Zápis (Aktuální)
1285
Kontakty a umístění
Tato část poskytuje kontaktní údaje pro ty, kteří studii provádějí, a informace o tom, kde se tato studie provádí.
Studijní místa
-
-
British Columbia
-
Burnaby, British Columbia, Kanada, V5G 2X6
- Burnaby Hospital Cancer Centre
-
-
Ontario
-
Mississauga, Ontario, Kanada, L5M 2N1
- Trillium Health Partners
-
Toronto, Ontario, Kanada, M5B 1W8
- St. Michael's Hospital
-
-
Quebec
-
Chicoutimi, Quebec, Kanada, G74 5H6
- Integrated University Center for Health and Social Services (CIUSSS) of Saguenay-Lac Saint Jean
-
-
-
-
Alabama
-
Alabaster, Alabama, Spojené státy, 35007
- Alabama Oncology
-
Bessemer, Alabama, Spojené státy, 35022
- Alabama Oncology
-
Birmingham, Alabama, Spojené státy, 35294
- The University of Alabama at Birmingham
-
Birmingham, Alabama, Spojené státy, 35294-3300
- University of Alabama at Birmingham Comprehensive Cancer Center
-
Birmingham, Alabama, Spojené státy, 35209
- Alabama Oncology
-
Birmingham, Alabama, Spojené státy, 35211
- Alabama Oncology
-
Birmingham, Alabama, Spojené státy, 35235
- Alabama Oncology
-
Birmingham, Alabama, Spojené státy, 35205
- Alabama Oncology
-
Birmingham, Alabama, Spojené státy, 35243
- Grandview Cancer Center, Alabama Oncology
-
-
Arkansas
-
Little Rock, Arkansas, Spojené státy, 72205
- Central Arkansas Radiation Therapy Institute
-
Stuttgart, Arkansas, Spojené státy, 72160
- Central Arkansas Radiation Therapy Institute
-
-
California
-
Auburn, California, Spojené státy, 95602
- Sutter Auburn
-
Bakersfield, California, Spojené státy, 93301
- AIS Cancer Center at Adventist Health Bakersfield
-
Beverly Hills, California, Spojené státy, 90211
- Beverly Hills Cancer Center
-
Burbank, California, Spojené státy, 91505
- Providence Health and Services Southern California
-
Chico, California, Spojené státy, 95926
- Enloe Regional Cancer Center
-
Concord, California, Spojené státy, 94520
- John Muir Clinical Research Center
-
Concord, California, Spojené státy, 94520
- John Muir Medical Center, Concord Campus
-
Concord, California, Spojené státy, 94520
- Mount Diablo Solano Oncology Group
-
Gilroy, California, Spojené státy, 95020
- Global Cancer Research Institute, Inc.
-
Laguna Hills, California, Spojené státy, 92653
- Breastlink Medical Group, Inc.
-
Newport Beach, California, Spojené státy, 92660
- Breastlink Medical Group, Inc.
-
Orange, California, Spojené státy, 92868
- Breastlink Medical Group, Inc.
-
Petaluma, California, Spojené státy, 94954
- St. Jude Hospital Yorba Linda dba St. Joseph Heritage Healthcare
-
Pleasant Hill, California, Spojené státy, 94523
- Diablo Valley Oncology Hematology Medical Group
-
Pleasant Hill, California, Spojené státy, 94523
- Epic Care
-
Roseville, California, Spojené státy, 95661
- Sutter Roseville Medical Center
-
Sacramento, California, Spojené státy, 95816
- Sutter Institute for Medical Research
-
Saint Helena, California, Spojené státy, 94574
- St. Helena Hospital
-
Salinas, California, Spojené státy, 93901
- Salinas Valley Memorial Healthcare System
-
Salinas, California, Spojené státy, 93901
- Salinas Valley Medical Clinic Cancer Care
-
San Jose, California, Spojené státy, 95128
- Santa Clara Valley Medical Center
-
Santa Ana, California, Spojené státy, 92705
- Cancer Research Collaboration/Breastlink Medical Group, Inc.
-
Santa Barbara, California, Spojené státy, 93105
- Sansum Clinic
-
Santa Barbara, California, Spojené státy, 93105
- Ridley Tree Cancer Center
-
Santa Rosa, California, Spojené státy, 95403
- St. Jude Hospital Yorba Linda dba St. Joseph Heritage Healthcare
-
Solvang, California, Spojené státy, 93463
- Sansum Clinic
-
Stockton, California, Spojené státy, 95204
- St. Joseph's Medical Center
-
Stockton, California, Spojené státy, 95204
- Stockton Hematology Oncology Medical Group
-
Vacaville, California, Spojené státy, 95687
- Cancer Treatment Center of Vacaville
-
Vallejo, California, Spojené státy, 94589
- Solano Hematology Oncology
-
Walnut Creek, California, Spojené státy, 94598
- Contra Costa Oncology
-
Walnut Creek, California, Spojené státy, 94598
- John Muir Medical Center, Walnut Creek Camous
-
-
Colorado
-
Aurora, Colorado, Spojené státy, 80012
- Rocky Mountain Cancer Centers
-
Boulder, Colorado, Spojené státy, 80303
- Rocky Mountain Cancer Centers
-
Colorado Springs, Colorado, Spojené státy, 80907
- Rocky Mountain Cancer Centers
-
Denver, Colorado, Spojené státy, 80218
- Rocky Mountain Cancer Centers
-
Denver, Colorado, Spojené státy, 80220
- Rocky Mountain Cancer Centers
-
Grand Junction, Colorado, Spojené státy, 81505
- Colorado West Healthcare System, dba Grand Valley Oncology
-
Grand Junction, Colorado, Spojené státy, 81505
- Colorado West Healthcare System, dba Community Hospital
-
Lakewood, Colorado, Spojené státy, 80228
- Rocky Mountain Cancer Centers
-
Littleton, Colorado, Spojené státy, 80120
- Rocky Mountain Cancer Centers
-
Lone Tree, Colorado, Spojené státy, 80124
- Rocky Mountain Cancer Centers
-
Longmont, Colorado, Spojené státy, 80501
- Rocky Mountain Cancer Centers
-
Parker, Colorado, Spojené státy, 80138
- Rocky Mountain Cancer Centers
-
Pueblo, Colorado, Spojené státy, 81008
- Rocky Mountain Cancer Centers
-
Thornton, Colorado, Spojené státy, 80260
- Rocky Mountain Cancer Centers
-
-
Connecticut
-
Danbury, Connecticut, Spojené státy, 06810
- Western Connecticut Health Network
-
New Milford, Connecticut, Spojené státy, 06776
- Western Connecticut Health Network
-
Norwalk, Connecticut, Spojené státy, 06856
- Western Connecticut Health Network
-
-
District of Columbia
-
Washington, District of Columbia, Spojené státy, 20037
- MedStar Washington Hospital Center
-
-
Florida
-
Boca Raton, Florida, Spojené státy, 33428
- Florida Cancer Research Institute
-
Boca Raton, Florida, Spojené státy, 33486
- Boca Raton Regional Hospital/Lynn Cancer Institute
-
Fleming Island, Florida, Spojené státy, 32003
- Cancer Specialists of North Florida
-
Fort Lauderdale, Florida, Spojené státy, 33308
- Southeast Florida Hematology-Oncology Group, PA
-
Jacksonville, Florida, Spojené státy, 32256
- Cancer Specialists of North Florida
-
Jacksonville, Florida, Spojené státy, 32204
- Cancer Specialists of North Florida
-
Jacksonville, Florida, Spojené státy, 32207
- Cancer Specialists of North Florida
-
Jacksonville, Florida, Spojené státy, 32258
- Cancer Specialists of North Florida
-
Jacksonville, Florida, Spojené státy, 32209
- University of Florida Health
-
Jacksonville, Florida, Spojené státy, 32250
- Cancer Specialists of North Florida
-
Jacksonville, Florida, Spojené státy, 32256
- Cancer Specialists LLC
-
Lakeland, Florida, Spojené státy, 33805
- Watson Clinic
-
Miami, Florida, Spojené státy, 33176
- Miami Cancer Institute at Baptist Health, Inc.
-
Miami, Florida, Spojené státy, 33176
- Baptist Health Medical Group Oncology, LLC
-
Miami, Florida, Spojené státy, 33176
- Baptist Health Miami Cancer Institute
-
Middleburg, Florida, Spojené státy, 32086
- Cancer Specialists of North Florida - St. Vincent's Clay
-
Pembroke, Florida, Spojené státy, 33024
- Millennium Oncology Research Clinic/Hematology and Oncology Private Practice
-
Plantation, Florida, Spojené státy, 33324
- Florida Cancer Research Institute
-
Plantation, Florida, Spojené státy, 33313
- Baptist Health Miami Cancer Institute
-
Saint Augustine, Florida, Spojené státy, 32086
- Cancer Specialists of North Florida
-
Sunrise, Florida, Spojené státy, 33323
- Baptist Health Urgent Care Sawgrass
-
-
Georgia
-
Austell, Georgia, Spojené státy, 30106
- Northwest Georgia Oncology Centers, PC
-
Carrollton, Georgia, Spojené státy, 30117
- Northwest Georgia Oncology Centers, PC
-
Cartersville, Georgia, Spojené státy, 30121
- Northwest Georgia Oncology Centers, PC
-
Douglasville, Georgia, Spojené státy, 30134
- Northwest Georgia Oncology Centers, PC
-
Duluth, Georgia, Spojené státy, 30096
- Gwinnett Hospital System, Inc. The Center for Cancer Care
-
Duluth, Georgia, Spojené státy, 30096
- Gwinnett Hospital System, Inc.
-
Lawrenceville, Georgia, Spojené státy, 30046
- Gwinnett Hospital System Inc.
-
Lawrenceville, Georgia, Spojené státy, 30046
- Gwinnett Hospital System, Inc. The Center for Cancer Care
-
Marietta, Georgia, Spojené státy, 30060
- Northwest Georgia Oncology Centers, PC
-
Roswell, Georgia, Spojené státy, 30076
- Northwest Georgia Oncology Centers, PC
-
Savannah, Georgia, Spojené státy, 31404
- Candler Medical Oncology Practice (CMOP)/Summit Cancer Care
-
Savannah, Georgia, Spojené státy, 31404
- Summit Cancer Care Research
-
Savannah, Georgia, Spojené státy, 31405
- Candler Medical Oncology Practice (CMOP)
-
Snellville, Georgia, Spojené státy, 30078
- Gwinnett Hospital System, Inc. The Center for Cancer Care
-
-
Illinois
-
Arlington Heights, Illinois, Spojené státy, 60005
- Illinois Cancer Specialists
-
Bourbonnais, Illinois, Spojené státy, 60914
- Presence St. Mary's Cancer Center
-
Chicago, Illinois, Spojené státy, 60657
- Presence Saint Joseph Hospital
-
Crystal Lake, Illinois, Spojené státy, 60014
- North Shore Oncology-Hematology Associates
-
Crystal Lake, Illinois, Spojené státy, 60014
- North Shore Oncology Hematology Associates
-
Evanston, Illinois, Spojené státy, 60202
- Presence Infusion Care - Evanston
-
Joliet, Illinois, Spojené státy, 60435
- Joliet Oncology-Hematology Associates, LTD
-
Libertyville, Illinois, Spojené státy, 60048
- North Shore Oncology-Hematology Associates
-
Libertyville, Illinois, Spojené státy, 60048
- Advocate Condell Medical Center
-
Morris, Illinois, Spojené státy, 60450
- Joliet Oncology-Hematology Associates, LTD
-
New Lenox, Illinois, Spojené státy, 60451
- Joliet Oncology-Hematology Associates, LTD
-
Normal, Illinois, Spojené státy, 61761
- Mid Illinois Hematology And Oncology Associates, Limited
-
Quincy, Illinois, Spojené státy, 62301
- Quincy Medical Group
-
Skokie, Illinois, Spojené státy, 60077
- Orchard Healthcare Research Inc.
-
Skokie, Illinois, Spojené státy, 60077
- Presence Infusion Care - Skokie
-
-
Indiana
-
Newburgh, Indiana, Spojené státy, 47630
- Oncology Hematology Associates of Southwest Indiana
-
-
Iowa
-
Ames, Iowa, Spojené státy, 50010-3014
- McFarland Clinic, P.C.
-
Cedar Rapids, Iowa, Spojené státy, 52403
- Oncology Associates at Mercy Medical Center
-
-
Kansas
-
Topeka, Kansas, Spojené státy, 66604
- Stormont Vail Regional Health Center
-
Topeka, Kansas, Spojené státy, 66606
- Stormont Vail Cotton O'Neill Cancer Center
-
Westwood, Kansas, Spojené státy, 66205
- University of Kansas Cancer Center
-
-
Louisiana
-
Baton Rouge, Louisiana, Spojené státy, 70809
- Mary Bird Perkins Cancer Center
-
Baton Rouge, Louisiana, Spojené státy, 70808
- Our Lady of the Lake Regional Medical Center
-
Baton Rouge, Louisiana, Spojené státy, 70809
- Our Lady of the Lake Physician Group, Louisiana Hematology Oncology Associates
-
Baton Rouge, Louisiana, Spojené státy, 70809
- Our Lady of the Lake Regional Medical Center, Oncology 6
-
Covington, Louisiana, Spojené státy, 70433
- Pontchartrain Cancer Center
-
Hammond, Louisiana, Spojené státy, 70403
- Pontchartrain Cancer Center
-
Marrero, Louisiana, Spojené státy, 70072
- Crescent City Research Consortium, LLC
-
Marrero, Louisiana, Spojené státy, 70072
- Cancer Center at West Jefferson Medical Center, New Orleans Physician Services, Inc.
-
Metairie, Louisiana, Spojené státy, 70006
- East Jefferson General Hospital
-
New Orleans, Louisiana, Spojené státy, 70115
- Touro Infirmary
-
-
Maryland
-
Baltimore, Maryland, Spojené státy, 21204
- Greater Baltimore Medical Center
-
Baltimore, Maryland, Spojené státy, 21202
- Mercy Medical Center
-
Bethesda, Maryland, Spojené státy, 20817
- Maryland Oncology and Hematology, PA
-
Chevy Chase, Maryland, Spojené státy, 20815
- The Office of Frederick P. Smith, MD
-
Clinton, Maryland, Spojené státy, 20735
- Maryland Oncology Hematology, P.A.
-
Columbia, Maryland, Spojené státy, 21044
- Maryland Oncology Hematology, P.A.
-
Frederick, Maryland, Spojené státy, 21702
- Maryland Oncology Hematology, P.A.
-
Haggerstown, Maryland, Spojené státy, 21740
- Antietam Oncology and Hematology Group, PC
-
Rockville, Maryland, Spojené státy, 20850
- Maryland Oncology Hematology, P.A.
-
Silver Spring, Maryland, Spojené státy, 20904
- Maryland Oncology Hematology, P.A.
-
Silver Spring, Maryland, Spojené státy, 20902
- Maryland Oncology Hematology, P.A.
-
Towson, Maryland, Spojené státy, 21204
- University of Maryland St. Joseph Medical Center
-
-
Massachusetts
-
Boston, Massachusetts, Spojené státy, 02114
- Massachusetts General Hospital
-
Newton, Massachusetts, Spojené státy, 02462
- New England Hematology Oncology/Massachusetts General Cancer Center at Newton Wellesley Hospital
-
Worcester, Massachusetts, Spojené státy, 01655
- University of Massachusetts Memorial Medical Center
-
-
Michigan
-
Grosse Pointe Woods, Michigan, Spojené státy, 48236
- Great Lakes Cancer Management
-
Traverse City, Michigan, Spojené státy, 49684
- Munson Medical Center
-
Warren, Michigan, Spojené státy, 48093
- Great Lakes Cancer Management
-
-
Minnesota
-
Burnsville, Minnesota, Spojené státy, 55337
- Fairview Ridges Hospital
-
Coon Rapids, Minnesota, Spojené státy, 55433
- Minnesota Oncology Hematology, PA
-
Edina, Minnesota, Spojené státy, 55435
- Fairview Southdale Hospital
-
Edina, Minnesota, Spojené státy, 55435
- Fairview Southdale Medical Oncology Clinic
-
Maple Grove, Minnesota, Spojené státy, 55369
- University of Minnesota Health Maple Grove Clinics
-
Minneapolis, Minnesota, Spojené státy, 55404
- Minnesota Oncology Hematology, PA
-
Saint Louis Park, Minnesota, Spojené státy, 55426
- Health Partners Institute
-
Saint Louis Park, Minnesota, Spojené státy, 55426
- Park Nicollet Frauenshuh Cancer Center
-
Saint Louis Park, Minnesota, Spojené státy, 55416
- Metro-Minnesota Community Oncology Research Consortium
-
Saint Paul, Minnesota, Spojené státy, 55101
- Regions Hospital
-
Saint Paul, Minnesota, Spojené státy, 55101
- Regions Hospital Cancer Care Center
-
Saint Paul, Minnesota, Spojené státy, 55102
- Minnesota Oncology Hematology, PA
-
Stillwater, Minnesota, Spojené státy, 55082
- Lakeview Hospital
-
Willmar, Minnesota, Spojené státy, 56201
- Rice Memorial Hospital
-
Woodbury, Minnesota, Spojené státy, 55125
- Minnesota Oncology Hematology, PA
-
-
Mississippi
-
Tupelo, Mississippi, Spojené státy, 38801
- North Mississippi Medical Center, Inc., Hematology and Oncology Research
-
-
Missouri
-
Ballwin, Missouri, Spojené státy, 63011
- Mercy Clinic St. Louis Cancer and Breast Institute
-
Bridgeton, Missouri, Spojené státy, 63044
- St. Louis Cancer Care, LLP
-
Chesterfield, Missouri, Spojené státy, 63017
- St. Louis Cancer Care, LLP
-
Columbia, Missouri, Spojené státy, 65201
- Missouri Cancer Associates
-
Columbia, Missouri, Spojené státy, 65201
- Boone Hospital Center
-
Kansas City, Missouri, Spojené státy, 64111
- St. Luke's Cancer Institute
-
Kansas City, Missouri, Spojené státy, 64086
- St. Luke's Cancer Institute - East
-
Liberty, Missouri, Spojené státy, 64068
- St. Luke's Cancer Institute - Liberty
-
North Kansas City, Missouri, Spojené státy, 64116
- University of Kansas Cancer Center
-
Saint Joseph, Missouri, Spojené státy, 64507
- Heartland Regional Medical Center/dba Cancer Care St. Joseph Mosaic Life Care
-
Saint Louis, Missouri, Spojené státy, 63109
- Mercy Clinic St. Louis Cancer and Breast Institute
-
Saint Louis, Missouri, Spojené státy, 63141
- Mercy Hospital St. Louis
-
Saint Louis, Missouri, Spojené státy, 63110
- St. Louis University Cancer Center
-
Saint Louis, Missouri, Spojené státy, 63110
- SSM Health St. Louis University Hospital
-
Saint Louis, Missouri, Spojené státy, 63128
- St. Louis Cancer Care, LLP
-
Saint Louis, Missouri, Spojené státy, 63141
- Mercy Research - Mercy Heart Hospital St. Louis
-
-
Nebraska
-
Lincoln, Nebraska, Spojené státy, 68506
- Nebraska Hematology/Oncology, PC
-
-
New Hampshire
-
Portsmouth, New Hampshire, Spojené státy, 03801
- Portsmouth Regional Hospital
-
-
New Jersey
-
Hackensack, New Jersey, Spojené státy, 07601
- Hackensack University Medical Center, John Theurer Cancer Center
-
Paramus, New Jersey, Spojené státy, 07652
- The Valley Hospital
-
Phillipsburg, New Jersey, Spojené státy, 08865
- St. Luke's University Heatlh Network - Warren Hospital
-
-
New York
-
Brewster, New York, Spojené státy, 10509
- CareMount Medical
-
East Setauket, New York, Spojené státy, 11733
- New York Cancer and Blood Specialists
-
Mount Kisco, New York, Spojené státy, 10549
- CareMount Medical
-
Mount Kisco, New York, Spojené státy, 10549
- Northern Westchester Hospital
-
Patchogue, New York, Spojené státy, 11772
- New York Cancer and Blood Specialists
-
Port Jefferson Station, New York, Spojené státy, 11776
- New York Cancer and Blood Specialists
-
Riverhead, New York, Spojené státy, 11901
- New York Cancer and Blood Specialists
-
Smithtown, New York, Spojené státy, 11787
- New York Cancer and Blood Specialists
-
White Plains, New York, Spojené státy, 10601
- White Plains Hospital
-
-
North Carolina
-
Asheville, North Carolina, Spojené státy, 28803
- Asheville Hematology and Oncology
-
Clayton, North Carolina, Spojené státy, 27520
- Johnston Health Services Corporation - Clayton
-
Clyde, North Carolina, Spojené státy, 28721
- Haywood Infusion Center
-
Fayetteville, North Carolina, Spojené státy, 28304
- Cape Fear Valley Health System
-
Fayetteville, North Carolina, Spojené státy, 28311
- Cape Fear Valley Health System
-
Greenville, North Carolina, Spojené státy, 27834
- East Carolina University Brody School of Medicine
-
Henderson, North Carolina, Spojené státy, 27536
- DLP Maria Parham Medical Center
-
Hendersonville, North Carolina, Spojené státy, 28792
- Advent Health - Hendersonville
-
High Point, North Carolina, Spojené státy, 27262
- University of North Carolina Regional Physicians Hematology Oncology
-
Kernersville, North Carolina, Spojené státy, 27284
- Novant Health Oncology Specialists
-
Laurinburg, North Carolina, Spojené státy, 28352
- Duke Cancer Network
-
Lumberton, North Carolina, Spojené státy, 27358
- Southeastern Regional Medical Center
-
Mount Airy, North Carolina, Spojené státy, 27030
- Novant Health Oncology Specialists
-
North Wilkesboro, North Carolina, Spojené státy, 28659
- Novant Health Oncology Specialists
-
Smithfield, North Carolina, Spojené státy, 27577
- Johnston Health Services Corporation - Smithfield
-
Statesville, North Carolina, Spojené státy, 28687
- Novant Health Oncology Specialists
-
Thomasville, North Carolina, Spojené státy, 27360
- Novant Health Oncology Specialists
-
Winston-Salem, North Carolina, Spojené státy, 27103
- Novant Health Oncology Specialists
-
-
Ohio
-
Canton, Ohio, Spojené státy, 44708
- Mercy Medical Center
-
Canton, Ohio, Spojené státy, 44708
- Hematology Oncology Associates, Inc.
-
Columbus, Ohio, Spojené státy, 43219
- Mid Ohio Oncology/Hematology, Inc. dba The Mark H. Zangmeister Center
-
Dover, Ohio, Spojené státy, 44622
- Tri-County Hematology and Oncology Associates, Inc.
-
Massilon, Ohio, Spojené státy, 44646
- Tri-County Hematology and Oncology Associates, Inc.
-
Perrysburg, Ohio, Spojené státy, 43551
- Mercy Health Perrysburg Cancer Center
-
Toledo, Ohio, Spojené státy, 43608
- Mercy Health St. Vincent Medical Center
-
Toledo, Ohio, Spojené státy, 46323
- Mercy Health Cancer Center
-
Warren, Ohio, Spojené státy, 44484
- Mercy Health Youngstown dba St Joseph Warren Hospital
-
Youngstown, Ohio, Spojené státy, 44501
- Mercy Health Youngstown dba St. Elizabeth Youngstown Hospital
-
-
Oregon
-
Eugene, Oregon, Spojené státy, 97401
- Willamette Valley Cancer Institute and Research Center
-
Portland, Oregon, Spojené státy, 97213
- Northwest Cancer Specialists, PC
-
Portland, Oregon, Spojené státy, 97225
- Northwest Cancer Specialists, PC
-
Springfield, Oregon, Spojené státy, 97477
- Willamette Valley Cancer Institute and Research Center
-
-
Pennsylvania
-
Allentown, Pennsylvania, Spojené státy, 18104
- St. Luke's Hospital - Allentown Campus
-
Allentown, Pennsylvania, Spojené státy, 18102
- St. Luke's University Health Network - Sacred Heart Hospital
-
Bethlehem, Pennsylvania, Spojené státy, 18015
- St. Luke's Hematology Oncology Specialists
-
Bethlehem, Pennsylvania, Spojené státy, 18015
- St. Luke's University Heatlh Network
-
Bethlehem, Pennsylvania, Spojené státy, 18104
- St. Luke's Hematology Oncology Specialists
-
Easton, Pennsylvania, Spojené státy, 18045
- St. Luke's University Heatlh Network
-
Harrisburg, Pennsylvania, Spojené státy, 17109
- Pinnacle Health Cancer Institute
-
Harrisburg, Pennsylvania, Spojené státy, 17109
- Pinnacle Health Cancer Center
-
Lancaster, Pennsylvania, Spojené státy, 17605
- Lancaster Cancer Center
-
Mechanicsburg, Pennsylvania, Spojené státy, 17050
- Ortenzio Cancer Center at Pinnacle Health
-
-
South Carolina
-
Charleston, South Carolina, Spojené státy, 29406
- Charleston Cancer Center
-
Easley, South Carolina, Spojené státy, 29640
- Greenville Health System
-
Georgetown, South Carolina, Spojené státy, 29440
- Tidelands Waccamaw Oncology/Georgrtown Hospital System
-
Greenville, South Carolina, Spojené státy, 29615
- Greenville Health System
-
Greenville, South Carolina, Spojené státy, 29605
- Greenville Health System
-
Greer, South Carolina, Spojené státy, 29650
- Greenville Health System
-
Lancaster, South Carolina, Spojené státy, 29720
- Carolina Blood and Cancer Care Associates, PA
-
Murrells Inlet, South Carolina, Spojené státy, 29576
- Tidelands Waccamaw Oncology/Georgrtown Hospital System
-
Myrtle Beach, South Carolina, Spojené státy, 29577
- Tidelands Waccamaw Oncology/Georgrtown Hospital System
-
Rock Hill, South Carolina, Spojené státy, 29732
- Carolina Blood and Cancer Care Associates, PA
-
Seneca, South Carolina, Spojené státy, 29672
- Greenville Health System
-
Spartanburg, South Carolina, Spojené státy, 29303
- Spartanburg Regional Medical Center
-
Spartanburg, South Carolina, Spojené státy, 29307
- Greenville Health System
-
Sumter, South Carolina, Spojené státy, 29150
- M. Francisco Gonzalez, MD, PA
-
-
Tennessee
-
Bristol, Tennessee, Spojené státy, 37620
- Wellmont Bristol Regional Medical Center
-
Bristol, Tennessee, Spojené státy, 37620
- Wellmont Medical Associates Oncology and Hematology
-
Chattanooga, Tennessee, Spojené státy, 37403
- University of Tennessee/Erlanger Oncology and Hematology
-
Johnson City, Tennessee, Spojené státy, 37601
- Wellmont Medical Associates Oncology and Hematology
-
Kingsport, Tennessee, Spojené státy, 37660
- Wellmont Holston Valley Medical Center
-
Kingsport, Tennessee, Spojené státy, 37660
- Wellmont Cancer Institute
-
-
Texas
-
Allen, Texas, Spojené státy, 75013
- Texas Oncology -Allen
-
Dallas, Texas, Spojené státy, 75246
- Texas Oncology
-
Denton, Texas, Spojené státy, 76210
- Texas Oncology-Denton South
-
El Paso, Texas, Spojené státy, 79902
- Texas Oncology-El Paso Cancer Treatment Center
-
Fort Worth, Texas, Spojené státy, 76104
- Texas Oncology - Fort Worth Cancer Center
-
Fort Worth, Texas, Spojené státy, 76104
- Texas Oncology
-
Fort Worth, Texas, Spojené státy, 76132
- Texas Oncology - Southwest Fort Worth
-
Houston, Texas, Spojené státy, 77030
- MD Anderson Cancer Center
-
Houston, Texas, Spojené státy, 77024
- Texas Oncology
-
Lubbock, Texas, Spojené státy, 79415
- University Medical Center Health System, Southwest Cancer Center
-
McAllen, Texas, Spojené státy, 78503
- Texas Oncology
-
McKinney, Texas, Spojené státy, 75071
- Texas Oncology - McKinney
-
Mesquite, Texas, Spojené státy, 75150
- Texas Oncology
-
Paris, Texas, Spojené státy, 75460
- Texas Oncology-Paris
-
Plano, Texas, Spojené státy, 75075
- Texas Oncology
-
San Antonio, Texas, Spojené státy, 78217
- Texas Oncology
-
San Antonio, Texas, Spojené státy, 78212
- Texas Oncology-San Antonio Downtown
-
San Antonio, Texas, Spojené státy, 78258
- Texas Oncology-San Antonio Stone Oak
-
Tyler, Texas, Spojené státy, 75702
- Texas Oncology
-
-
Virginia
-
Arlington, Virginia, Spojené státy, 22205
- Virginia Cancer Specialists
-
Bristol, Virginia, Spojené státy, 24201
- Wellmont Medical Associates Oncology and Hematology
-
Chesapeake, Virginia, Spojené státy, 23320
- Cancer Specialists of Tidewater/Riverside Cancer Infusion Center
-
Fairfax, Virginia, Spojené státy, 22031
- Virginia Cancer Specialists
-
Fishersville, Virginia, Spojené státy, 22939
- Augusta Health Cancer Center
-
Gainesville, Virginia, Spojené státy, 20155
- Virginia Cancer Specialists
-
Gloucester, Virginia, Spojené státy, 23061
- Peninsula Cancer Institute/Riverside Cancer Infusion Center
-
Leesburg, Virginia, Spojené státy, 20176
- Virginia Cancer Specialists
-
Mechanicsville, Virginia, Spojené státy, 23116
- Bon Secours Memorial Regional Medical Center, Inc.
-
Mechanicsville, Virginia, Spojené státy, 23116
- Bon Secours Richmond Community Hospital dba Oncology Associates at Memorial Regional Medical Center
-
Midlothian, Virginia, Spojené státy, 23114
- Bon Secours Cancer Institute @ St. Francis Medical Center
-
Midlothian, Virginia, Spojené státy, 23114
- Bon Secours Richmond Community Hospital dba Oncology Associates at St. Francis Medical Center
-
Midlothian, Virginia, Spojené státy, 23114
- Bon Secours St. Francis Medical Center, Inc.
-
Nassawadox, Virginia, Spojené státy, 23413
- Riverside Shore Cancer Center
-
Newport News, Virginia, Spojené státy, 23601
- Peninsula Cancer Institute/Riverside Cancer Infusion Center
-
Norton, Virginia, Spojené státy, 24273
- Southwest Virginia Regional Cancer Center
-
Portsmouth, Virginia, Spojené státy, 23704
- Delta Hematology/Oncology Associates
-
Richmond, Virginia, Spojené státy, 23226
- Bon Secours Richmond Community Hospital dba Oncologists Associates at St. Mary's Hospital
-
Richmond, Virginia, Spojené státy, 23226
- Bon Secours St. Mary's Hospital, Inc.
-
Suffolk, Virginia, Spojené státy, 23435
- Cancer Specialists of Tidewater/Riverside Cancer Infusion Center
-
Virginia Beach, Virginia, Spojené státy, 23454
- Cancer Specialists of Tidewater/Riverside Cancer Infusion Center
-
Williamsburg, Virginia, Spojené státy, 23185
- Peninsula Cancer Institute/Riverside Cancer Infusion Center
-
-
Washington
-
Seattle, Washington, Spojené státy, 98109
- Seattle Cancer Care Alliance
-
Vancouver, Washington, Spojené státy, 98684
- Northwest Cancer Specialists, PC
-
-
West Virginia
-
Bridgeport, West Virginia, Spojené státy, 26330
- West Virginia University Medicine - United Hospital Center
-
Huntington, West Virginia, Spojené státy, 25705
- Huntington Internal Medicine Group
-
Huntington, West Virginia, Spojené státy, 25705
- St. Mary's Medical Center
-
Morgantown, West Virginia, Spojené státy, 26506
- West Virginia University, Mary Babb Randolph Cancer Center
-
Parkersburg, West Virginia, Spojené státy, 26101
- Camden Clark Medical Center
-
-
Kritéria účasti
Výzkumníci hledají lidi, kteří odpovídají určitému popisu, kterému se říká kritéria způsobilosti. Některé příklady těchto kritérií jsou celkový zdravotní stav osoby nebo předchozí léčba.
Kritéria způsobilosti
Věk způsobilý ke studiu
18 let a starší (Dospělý, Starší dospělý)
Přijímá zdravé dobrovolníky
Ne
Metoda odběru vzorků
Ukázka pravděpodobnosti
Studijní populace
Pacienti s HR+/HER2- ABC, jejichž ošetřující lékař rozhodl o léčbě palbociklibem a kteří splňují kritéria způsobilosti, budou pozváni k účasti ve studii.
Popis
Kritéria pro zařazení
- Věk ≥18 let nebo starší.
- Diagnostika adenokarcinomu prsu s průkazem metastatického onemocnění nebo pokročilého onemocnění, které nelze léčit s kurativním záměrem.
- Dokumentovaný nádor HR+ (ER+ a/nebo PR+) na základě místních standardů.
- Dokumentovaný nádor HER2 na základě místních standardů.
- Lékař rozhodl, že je indikována léčba palbociklibem.
- Doklad o osobně podepsaném a datovaném dokumentu informovaného souhlasu, který uvádí, že pacient byl informován o všech příslušných aspektech studie.
- Pacienti, kteří jsou podle názoru zkoušejícího ochotni a schopni dodržovat pravidelné návštěvy kliniky v souladu se standardní praxí péče na místě.
Kritéria vyloučení:
- Pacienti s očekávanou délkou života méně než 3 měsíce v době diagnózy ABC, podle úsudku zkoušejícího.
- Pacienti účastnící se jakékoli intervenční klinické studie, která zahrnuje zkoušené nebo uváděné produkty na trh v době registrace. (Pacienti účastnící se jiného výzkumu iniciovaného zkoušejícím nebo NIS mohou být zahrnuti, pokud se jejich standard péče studiem nezmění).
- Pacienti na aktivní léčbě jiných malignit než ABC v době zařazení.
Pacienti, kteří nejsou schopni pochopit podstatu studie a nejsou ochotni podepsat informovaný souhlas.
-
Studijní plán
Tato část poskytuje podrobnosti o studijním plánu, včetně toho, jak je studie navržena a co studie měří.
Jak je studie koncipována?
Detaily designu
Kohorty a intervence
Skupina / kohorta |
Intervence / Léčba |
|---|---|
|
neintervenční studie
Tato prospektivní observační studie bude provedena podle běžné klinické praxe každého pracoviště.
|
Co je měření studie?
Primární výstupní opatření
Měření výsledku |
Popis opatření |
Časové okno |
|---|---|---|
|
Počet účastníků podle skutečné odpovědi nádoru ve světě
Časové okno: Od zahájení kombinované léčby palbociklibem do první dokumentace progrese (až přibližně 3 roky)
|
Reálná odpověď nádoru zahrnovala kompletní odpověď (CR), částečnou odpověď (PR), stabilní onemocnění (SD), progresivní onemocnění (PD) a byla stanovena lékařem na základě zobrazení, biopsií, biomarkerů a/nebo klinického úsudku.
Odpověď hodnocená kritérii Response Evaluation Criteria in Solid Tumors (RECIST) nemusí být dostupná pro všechny účastníky.
rwTR byla odvozena jako nejlepší nádorová odpověď zaznamenaná od data zahájení kombinované léčby palbociclibem až do první dokumentace progresivního onemocnění.
Zohledněna budou pouze hodnocení odezvy zaznamenaná v den zahájení nebo před datem zahájení další následné linie léčby.
|
Od zahájení kombinované léčby palbociklibem do první dokumentace progrese (až přibližně 3 roky)
|
|
Skutečná míra odpovědi nádoru
Časové okno: Od zahájení kombinované léčby palbociklibem do první dokumentace progrese (až přibližně 3 roky)
|
Skutečná míra nádorové odpovědi byla definována jako procento účastníků s nejlepší nádorovou odpovědí kompletní odpovědi nebo částečné odpovědi.
Odpověď nádoru byla stanovena lékařem na základě zobrazení, biopsií, biomarkerů a/nebo klinického posouzení.
Kritéria RECIST nemusí být dostupná pro všechny účastníky.
|
Od zahájení kombinované léčby palbociklibem do první dokumentace progrese (až přibližně 3 roky)
|
|
Přežití bez progrese skutečného světa
Časové okno: Od zahájení kombinované léčby palbociklibem po nejčasnější klinikem zdokumentovanou progresi nebo smrt z jakékoli příčiny, podle toho, co nastane dříve. (cca do 3 let)
|
Přežití bez progrese v reálném světě bylo definováno jako doba (měsíce) od zahájení kombinované léčby palbociklibem do nejčasnější progrese nebo úmrtí z jakékoli příčiny zdokumentované klinikem, podle toho, co nastalo dříve.
Účastníci bez zdokumentované progrese onemocnění nebo úmrtí byli cenzurováni k poslednímu datu hodnocení odpovědi.
|
Od zahájení kombinované léčby palbociklibem po nejčasnější klinikem zdokumentovanou progresi nebo smrt z jakékoli příčiny, podle toho, co nastane dříve. (cca do 3 let)
|
|
Celkové přežití
Časové okno: Od zahájení kombinované léčby palbociklibem do smrti z jakékoli příčiny nebo cenzurované (až přibližně 3 roky)
|
Celkové přežití bylo definováno jako doba od zahájení kombinované léčby palbociklibem do data úmrtí z jakékoli příčiny.
Účastníci bez zdokumentované smrti byli cenzurováni v poslední dostupné datum návštěvy, o kterém bylo známo, že jsou naživu.
|
Od zahájení kombinované léčby palbociklibem do smrti z jakékoli příčiny nebo cenzurované (až přibližně 3 roky)
|
|
Skóre stavu výkonnosti Absolute Eastern Co-Operative Oncology Group (ECOG) ve výchozím stavu: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Výchozí stav (poslední pozorované měření před datem zahájení léčby)
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
Výchozí stav (poslední pozorované měření před datem zahájení léčby)
|
|
Skóre stavu výkonu podle ECOG v 1. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 1
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
Měsíc 1
|
|
Skóre stavu výkonnosti podle ECOG za 2. měsíc: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 2
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
Měsíc 2
|
|
Skóre stavu výkonnosti podle ECOG ve 3. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 3. měsíc
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
3. měsíc
|
|
Skóre stavu výkonnosti podle ECOG v 6. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 6. měsíc
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
6. měsíc
|
|
Skóre stavu výkonnosti podle ECOG v 9. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 9
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
Měsíc 9
|
|
Skóre stavu výkonnosti podle ECOG ve 12. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 12. měsíc
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
12. měsíc
|
|
Skóre stavu výkonu ECOG v 15. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 15. měsíc
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
15. měsíc
|
|
Skóre stavu výkonnosti podle ECOG v 18. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 18. měsíc
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
18. měsíc
|
|
Skóre stavu výkonnosti podle ECOG v měsíci 21: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 21. měsíc
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
21. měsíc
|
|
Skóre stavu výkonnosti podle ECOG za 24. měsíc: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 24. měsíc
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
24. měsíc
|
|
Skóre stavu výkonnosti podle ECOG v měsíci 27: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 27. měsíc
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
27. měsíc
|
|
Skóre stavu výkonnosti podle ECOG v 30. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 30. měsíc
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
30. měsíc
|
|
Skóre stavu výkonnosti podle ECOG v měsíci 33: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 33. měsíc
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
33. měsíc
|
|
Skóre stavu výkonu podle ECOG v měsíci 36: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 36
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
Měsíc 36
|
|
Skóre stavu výkonnosti podle ECOG v měsíci 39: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 39. měsíc
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
39. měsíc
|
|
Skóre stavu výkonnosti podle ECOG ve 42. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 42
|
Stav výkonnosti podle ECOG byl 6-úrovňová položka používaná k hodnocení fyzického zdraví účastníků a pohybovala se od 0 (plně aktivní) do 5 (mrtví).
|
Měsíc 42
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje ve výchozím stavu: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Výchozí stav (poslední pozorované měření před datem zahájení léčby)
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
Výchozí stav (poslední pozorované měření před datem zahájení léčby)
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje v 1. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 1
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
Měsíc 1
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje ve 2. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 2
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
Měsíc 2
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje ve 3. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 3. měsíc
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
3. měsíc
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje v 6. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 6. měsíc
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
6. měsíc
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje v 9. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 9
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
Měsíc 9
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje ve 12. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 12. měsíc
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
12. měsíc
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje v 15. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 15. měsíc
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
15. měsíc
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje v 18. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 18. měsíc
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
18. měsíc
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje v měsíci 21: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 21. měsíc
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
21. měsíc
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje ve 24. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 24. měsíc
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
24. měsíc
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje ve 27. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 27. měsíc
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
27. měsíc
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje ve 30. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 30. měsíc
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
30. měsíc
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje ve 33. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 33. měsíc
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
33. měsíc
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje ve 36. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 36
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
Měsíc 36
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje ve 39. měsíci: Pouze účastníci více než 70 nebo rovných let
Časové okno: 39. měsíc
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
39. měsíc
|
|
Skóre geriatrického 8 screeningového nástroje ve 42. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 42
|
Screeningový nástroj G8 se skládal ze 7 položek založených na Mininutričním hodnocení a jedné položky pokrývající věk účastníků.
Konkrétně skupina G8 hodnotila příjem potravy, změny hmotnosti, pohyblivost, neuropsychologické problémy, index tělesné hmotnosti, počet receptů a zdravotní stav ve srovnání s účastníky ve stejném věku.
Ke každé položce byly přiřazeny body a indexové skóre bylo vypočítáno sečtením bodů.
Skóre indexu se pohybovalo v hodnotách od 0 (těžce postižené) do 17 (vůbec nepoškozené).
Pokud některá z 8 položek chyběla, chybělo celkové skóre.
|
Měsíc 42
|
|
Změna ze základního stavu na 6. měsíc v Evropské organizaci pro výzkum a léčbu rakoviny skóre dotazníku kvality života na základní úrovni
Časové okno: Výchozí stav (poslední pozorované měření před datem zahájení léčby) a 6. měsíc
|
Evropská organizace pro výzkum a léčbu rakoviny Dotazník kvality života 30: 30 položkových dotazníků složených z 5 funkčních subškál (fyzická, role, kognitivní, emocionální a sociální); globální měřítko zdraví/globální kvality života; 3 subškály symptomů (únava, bolest a nevolnost/zvracení); a 6 jednotlivých položek, které hodnotily další příznaky (dušnost, ztráta chuti k jídlu, nespavost, zácpa, průjem a finanční potíže).
Všechny škály a měření jednotlivých položek se pohybovaly ve skóre od 0 do 100.
Vyšší skóre na funkční a globální škále kvality života představuje lepší úroveň fungování.
Vyšší skóre na škálách orientovaných na symptomy představuje závažnější symptomy.
|
Výchozí stav (poslední pozorované měření před datem zahájení léčby) a 6. měsíc
|
|
Změna od výchozího stavu k 12. měsíci ve skóre Evropské organizace pro výzkum a léčbu rakoviny v dotazníku kvality života ve výchozím stavu
Časové okno: Výchozí stav (poslední pozorované měření před datem zahájení léčby) a 12. měsíc
|
EORTC QLQ-C30: 30 položkový dotazník složený z 5 funkčních subškál (fyzická, role, kognitivní, emocionální a sociální); globální měřítko zdraví/globální kvality života; 3 subškály symptomů (únava, bolest a nevolnost/zvracení); a 6 jednotlivých položek, které hodnotily další příznaky (dušnost, ztráta chuti k jídlu, nespavost, zácpa, průjem a finanční potíže).
Všechny škály a měření jednotlivých položek se pohybovaly ve skóre od 0 do 100.
Vyšší skóre na funkční a globální škále kvality života představuje lepší úroveň fungování.
Vyšší skóre na škálách orientovaných na symptomy představuje závažnější symptomy.
|
Výchozí stav (poslední pozorované měření před datem zahájení léčby) a 12. měsíc
|
|
Změna od výchozího stavu k 18. měsíci ve skóre Evropské organizace pro výzkum a léčbu rakoviny v dotazníku kvality života ve výchozím stavu
Časové okno: Výchozí stav (poslední pozorované měření před datem zahájení léčby) a 18. měsíc
|
EORTC QLQ-C30: 30 položkový dotazník složený z 5 funkčních subškál (fyzická, role, kognitivní, emocionální a sociální); globální měřítko zdraví/globální kvality života; 3 subškály symptomů (únava, bolest a nevolnost/zvracení); a 6 jednotlivých položek, které hodnotily další příznaky (dušnost, ztráta chuti k jídlu, nespavost, zácpa, průjem a finanční potíže).
Všechny škály a měření jednotlivých položek se pohybovaly ve skóre od 0 do 100.
Vyšší skóre na funkční a globální škále kvality života představuje lepší úroveň fungování.
Vyšší skóre na škálách orientovaných na symptomy představuje závažnější symptomy.
|
Výchozí stav (poslední pozorované měření před datem zahájení léčby) a 18. měsíc
|
|
Aktivity denního života skóre na základní úrovni: pouze účastníci starší nebo rovnající se 70 let
Časové okno: Výchozí stav (poslední pozorované měření před datem zahájení léčby)
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se mezi 6 až 18, kde skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislého účastníka.
|
Výchozí stav (poslední pozorované měření před datem zahájení léčby)
|
|
Skóre denního života v 1. měsíci: pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 1
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
Měsíc 1
|
|
Skóre aktivit v denním životě ve 2. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovnající se 70 let
Časové okno: Měsíc 2
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
Měsíc 2
|
|
Skóre aktivit v denním životě ve 3. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 3. měsíc
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
3. měsíc
|
|
Činnosti denního života Skóre 6. měsíc: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 6. měsíc
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
6. měsíc
|
|
Skóre aktivit v denním životě v 9. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 9
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
Měsíc 9
|
|
Skóre denního života ve 12. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 12. měsíc
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
12. měsíc
|
|
Skóre denního života v 15. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 15. měsíc
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
15. měsíc
|
|
Skóre denního života v 18. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 18. měsíc
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se mezi 6 až 18, kde skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislého účastníka.
|
18. měsíc
|
|
Skóre denního života za 21. měsíc: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 21. měsíc
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
21. měsíc
|
|
Skóre denního života za 24. měsíc: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 24. měsíc
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
24. měsíc
|
|
Skóre denního života za 27. měsíc: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 27. měsíc
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
27. měsíc
|
|
Skóre denního života za 30. měsíc: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 30. měsíc
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
30. měsíc
|
|
Skóre denního života za 33. měsíc: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 33. měsíc
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
33. měsíc
|
|
Skóre denního života za 36. měsíc: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 36
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
Měsíc 36
|
|
Skóre denního života za 39. měsíc: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: 39. měsíc
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
39. měsíc
|
|
Skóre denního života ve 42. měsíci: Pouze účastníci starší nebo rovní 70 let
Časové okno: Měsíc 42
|
Aktivity denního života se hodnotí pomocí šestipoložkového měřítka omezení ADL, které zjišťuje, zda účastníci měli potíže s koupáním, oblékáním, toaletou, krmením, přenosem a inkontinencí.
Každá položka byla hodnocena na 3bodové Likertově škále měřící nezávislost při provádění aktivity a skóre se pohybovalo od 1 do 3; kde 1 = nelze se obejít bez pomoci, 2 = je nutná částečná pomoc a 3 = žádná pomoc.
Celkové skóre bylo vypočteno jako součet skóre jednotlivých položek a pohybovalo se v rozmezí 6 až 18, přičemž skóre 6 označovalo velmi závislého účastníka a skóre 18 představovalo nezávislé účastníky.
|
Měsíc 42
|
|
Počet účastníků s nežádoucími příhodami
Časové okno: Od zahájení léčby palbociklibem nebo od data informovaného souhlasu do 28 dnů po poslední dávce studijní léčby (až přibližně 3 roky)
|
Nežádoucí příhoda je jakákoliv nežádoucí lékařská událost v podávaném léčivém přípravku.
Událost nemusí mít nutně příčinnou souvislost s ošetřením nebo použitím produktu.
|
Od zahájení léčby palbociklibem nebo od data informovaného souhlasu do 28 dnů po poslední dávce studijní léčby (až přibližně 3 roky)
|
|
Počet účastníků se závažnými nežádoucími příhodami
Časové okno: Od zahájení léčby palbociklibem nebo od data informovaného souhlasu do 28 dnů po poslední dávce studijní léčby (až přibližně 3 roky).
|
Závažná nežádoucí příhoda byla jakákoli neobvyklá zdravotní událost u účastníka, kterému byl podán léčivý nebo nutriční produkt (včetně pediatrické výživy) v jakékoli dávce, která: měla za následek smrt; byl život ohrožující; nutná hospitalizace na lůžku nebo prodloužení hospitalizace; vyústila v trvalou nebo významnou invaliditu/neschopnost (podstatné narušení schopnosti vést normální životní funkce); vyústila ve vrozenou anomálii/vrozenou vadu.
|
Od zahájení léčby palbociklibem nebo od data informovaného souhlasu do 28 dnů po poslední dávce studijní léčby (až přibližně 3 roky).
|
|
Počet účastníků s jakýmikoli klinickými laboratorními abnormalitami
Časové okno: Od zahájení léčby palbociklibem nebo od data informovaného souhlasu do 28 dnů po poslední dávce studijní léčby (až přibližně 3 roky).
|
Následující laboratorní parametry byly hodnoceny Anémie, hemoglobin se zvýšil, počet lymfocytů se snížil, počet lymfocytů se zvýšil, počet neutrofilů se snížil, počet krevních destiček se snížil, počet leukocytů se snížil, počet leukocytů se zvýšil, byl hlášen počet účastníků s jakoukoli laboratorní abnormalitou.
|
Od zahájení léčby palbociklibem nebo od data informovaného souhlasu do 28 dnů po poslední dávce studijní léčby (až přibližně 3 roky).
|
Spolupracovníci a vyšetřovatelé
Zde najdete lidi a organizace zapojené do této studie.
Sponzor
Vyšetřovatelé
- Ředitel studie: Pfizer CT.gov Call Center, Pfizer
Publikace a užitečné odkazy
Osoba odpovědná za zadávání informací o studiu tyto publikace poskytuje dobrovolně. Mohou se týkat čehokoli, co souvisí se studiem.
Termíny studijních záznamů
Tato data sledují průběh záznamů studie a předkládání souhrnných výsledků na ClinicalTrials.gov. Záznamy ze studií a hlášené výsledky jsou před zveřejněním na veřejné webové stránce přezkoumány Národní lékařskou knihovnou (NLM), aby se ujistily, že splňují specifické standardy kontroly kvality.
Hlavní termíny studia
Začátek studia (Aktuální)
4. ledna 2017
Primární dokončení (Aktuální)
1. října 2022
Dokončení studie (Aktuální)
22. prosince 2022
Termíny zápisu do studia
První předloženo
1. září 2017
První předloženo, které splnilo kritéria kontroly kvality
8. září 2017
První zveřejněno (Aktuální)
12. září 2017
Aktualizace studijních záznamů
Poslední zveřejněná aktualizace (Aktuální)
20. září 2024
Odeslaná poslední aktualizace, která splnila kritéria kontroly kvality
20. května 2024
Naposledy ověřeno
1. května 2024
Více informací
Termíny související s touto studií
Další relevantní podmínky MeSH
Další identifikační čísla studie
- A5481082
- POLARIS (Alias Study Number)
Plán pro data jednotlivých účastníků (IPD)
Plánujete sdílet data jednotlivých účastníků (IPD)?
NE
Popis plánu IPD
Společnost Pfizer poskytne přístup k jednotlivým neidentifikovaným údajům účastníků a souvisejícím studijním dokumentům (např.
protokol, plán statistické analýzy (SAP), zprávu o klinické studii (CSR)) na žádost kvalifikovaných výzkumných pracovníků a za určitých kritérií, podmínek a výjimek.
Další podrobnosti o kritériích sdílení dat společnosti Pfizer a procesu žádosti o přístup naleznete na adrese: https://www.pfizer.com/science/clinical_trials/trial_data_and_results/data_requests.
Informace o lécích a zařízeních, studijní dokumenty
Studuje lékový produkt regulovaný americkým FDA
Ne
Studuje produkt zařízení regulovaný americkým úřadem FDA
Ne
Tyto informace byly beze změn načteny přímo z webu clinicaltrials.gov. Máte-li jakékoli požadavky na změnu, odstranění nebo aktualizaci podrobností studie, kontaktujte prosím register@clinicaltrials.gov. Jakmile bude změna implementována na clinicaltrials.gov, bude automaticky aktualizována i na našem webu .