Skladník/ce – jedna směna a flexibilní pracovní doba

Pharmaceutical Product Development (PPD)

Brno, Czechia

Job Description

Hledáte práci ve skladu, ve které budete pánem svého času? Chcete pracovat v moderním a čistém prostředí? Rádi byste se stali součástí firmy, která vám umožní profesní růst a podpoří vás? Jsme Thermo Fisher Scientific a vyrábíme elektronové mikroskopy a spektrometry, kterými se Brno proslavilo po celém světě.

Proč k nám?

  • Dlouhodobě jsme oceňováni jako Nejlepší zaměstnavatel v Jihomoravském kraji
  • Chcete více času na rodinu, přátele nebo koníčky? Máme flexibilní pracovní dobu (s pevným jádrem od 8:00 do 13:00) a jednosměnný provoz
  • Jsme sehraný tým a máme neformální firemní kulturu, můžete si tykat i s ředitelem
  • 30 dní dovolené, možnost Multisport karty, penzijní připojištění, výhodný tarif od T-Mobilu a další benefity
  • Za doporučení nového kolegy můžete získat až 90 000 Kč
  • Skvělá firemní kantýna se třemi hlavními jídly, teplým bufetem, salátovým barem nebo pizzou. Na stravování v ní vám přispějeme 100 Kč za odpracovaný den
  • V budově máme vlastní posilovnu, masáže, venkovní hřiště nebo půjčovnu kol
  • Nově vybavený Hackerspace – nahrávací studio pro hudbu a podcasty, 3D tiskárna, Arduino a mnoho jiného!
  • Na firemních večírcích hraje firemní kapela, máme vlastní hokejové družstvo nebo tým dračích lodí
  • Kvalitní vybavení pro práci: firemní notebook, dva monitory a firemní telefon jsou u nás standard, další vybavení dle osobní preference

Co budete dělat?

  • Přijímat, zaskladňovat, vydávat a balit materiál
  • Pracovat s VZV
  • Běžnou skladovou administrativu – každodenní práce na počítači
  • Dodržovat pravidla BOZP

Jste to vy?

  • Hledáme zodpovědné a manuálně zručné lidi
  • Zkušenosti s prací s VZV velkou výhodou
  • Platný vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
  • Potřebujeme, abyste měli dobrou fyzickou zdatnost kvůli práci s břemeny
  • Oceníme aktivní přístup a dobré komunikační dovednosti

Job posted: 2024-04-25

3
Prenumerera