This job posting may have expired!
Use our `search` to find similar offers.
Similar jobs

Padalinio Vadovas (-ė) (fasavimas)

Pharmaceutical Product Development (PPD)

Vilnius, Lithuania

Job Description

Pareigybės paskirtis:

GSKIT ir GSFILL vadovas planuoja, organizuoja ir koordinuoja veiksmus reikalingus GSCE ir GSQPCR vertės srautų veiklos tikslams įgyvendinti. Paskirsto grupių darbuotojų funkcijas ir užduotis, nustato individualius veiklos tikslus ir kontroliuoja jų vykdymą.

Atsakomybės ir funkcijos:

1. Planuoja, organizuoja ir koordinuoja veiksmus, reikalingus GSFILL ir GSKIT grupių veiklos tikslams įgyvendinti:

1.1 Planuoja GSFILL ir GSKIT grupių veiklos tikslams įgyvendinti reikalingus resursus (žmogiškuosius, materialinius išteklius ir pan.)

1.2 Užtikrina GSFILL ir GSKIT grupių veiklai reikalingus resursus ir efektyvų jų panaudojimą:

1.2.1 Paskirsto GSFILL ir GSKIT grupių darbuotojų funkcijas ir užduotis, nustato individualius veiklos tikslus ir kontroliuoja jų vykdymą.

1.2.2 Užtikrina veiklai reikalingų darbo priemonių, medžiagų, įrangos ir matavimo prietaisų priežiūrą.

1.2.3 Užtikrina savalaikį reikalingų veiklai medžiagų ir naujos įrangos užsakymą.

2. Planuoja, organizuoja reagentų (tirpalų, fermentų ir kt.), reikalingų fasavimui ir komplektavimui, gamybos procesą:

2.1. Dirba su inventoriaus valdymo sistemomis.

2.2. Paskirsto prioritetus, kontroliuoja produkcijos gamybos atlikimą laiku.

2.3. Koordinuoja nestandartinių užsakymų įvykdymą.

2.4. Užtikrina periodines Bendrovės turto apskaitas ir/ar inventorizacijas.

3. Užtikrina ir atsako už tinkamą GSFILL ir GSKIT grupių dokumentacijos rengimą ir pildymą laiku:

3.1. Tikrina ir patvirtina pagamintų produktų technologines korteles.

3.2. Tvirtina ir derina vidaus dokumentus.

3.3. Tvirtina ir derina naujų produktų dokumentaciją.

4. Tvirtina ir derina GSFILL ir GSKIT grupių žaliavų pirkimus:

4.1. Pagal poreikį derina alternatyvių žaliavų įdiegimą / keitimą gamyboje.

5. Atsako už neatitikčių registravimą ir analizavimą, koregavimo ir prevencinių veiksmų nustatymą.

6. Teikia fasavimo ir komplektavimo proceso patobulinimo pasiūlymus ir pasiūlymus, susijusius su vykdomų funkcijų bei padalinių veiklos tobulinimu.

7. Užtikrina sklandų naujų produktų bei gamybos technologijų diegimo procesą.

8. Dalyvauja kuriant ir įgyvendina Bendrovėje diegiamas valdymo sistemas, inicijuoja jų tobulinimą.

9. Užtikrina, kad padaliniuose būtų laikomasi darbų saugos ir sveikatos instrukcijomis.

10. Ugdo GSFILL ir GSKIT grupių darbuotojus, moko įgūdžių ir dalinasi patirtimi.

11. Vykdo Bendrovės darbo tvarkos taisyklėse, procedūrose ir kt. vidaus dokumentuose numatytus reikalavimus, Bendrovės generalinio direktoriaus ir tiesioginių vadovų raštiškus bei žodinius nurodymus. Negalėdamas įvykdyti nurodymų, nedelsdamas apie tai praneša vadovams.

12. Pagal poreikį dalyvauja ir vadovauja su savo veikla susijusiems projektams.

13. Supranta Bendrovės viziją ir misiją.

14. Užtikrina darbo metu sužinotos informacijos konfidencialumą.

15. Vykdo kitas tiesioginio vadovo deleguotas užduotis.

16. Nedelsdamas informuoja tiesioginį vadovą apie visas nestandartines situacijas, susijusias su tiesioginėmis funkcijomis.

17. Organizuoja ir veda padalinio kasdieninės atskaitomybės susirinkimus, analizuoja informaciją bei pateikia ją aukštesnės grandies vadovams.

Kvalifikaciniai reikalavimai / Išsilavinimas / Patirtis:

• Aukštasis išsilavinimas (Privalumas)

• Anglų kalba

• Kompiuterinis raštingumas (MS Office)

• Geri darbo organizavimo įgūdžiai

• Gebėjimas dirbti komandoje

• Efektyvios komunikacijos įgūdžiai formalių ir neformalių diskusijų su kolegomis ir vadovybe metu

• Analitinis mąstymas, greitas reagavimas į besikeičiančią situaciją.

• Duomenų apdorojimo įgūdžiai (Excel)

Įmonė siūlo:

• Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.

• Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.

• Motyvacinį papildomų naudų paketą.

• Atlyginimą 1,983.33 - 2,970.83 Eur/Mėn. neatskaičius mokesčių.

Compensation and Benefits

The salary range estimated for this position based in Lithuania is €23,800.00–€35,650.00.

Job posted: 2024-04-24

Find jobs

3