This job posting may have expired!
Use our `search` to find similar offers.
Similar jobs

Sandėlio Darbuotojas

Pharmaceutical Product Development (PPD)

Vilnius, Lithuania

Job Description

Darbo pobūdis:

  • Priimti, sandėliuoti ir išduoti (pristatant įmonės viduje) įvairias žaliavas ir darbo priemones.
  • Rinkti, pakuoti produktus, pateikti krovinį vežėjui.
  • Atlikti periodinę inventorizaciją, pastovią atsargų priežiūrą.
  • Palaikyti švarą ir tvarką darbo vietoje.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis (privalumas) /Vidurinis išsilavinimas.
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas).
  • Darbo su pavojingomis cheminėmis medžiagomis žinios (privalumas, neturint, apmokome viduje).
  • Autokrautuvo teisės (privalumas neturint, apmokome viduje).
  • Anglų kalbos pagrindai (privalumas).
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office).
  • Atidumas detalėms ir orientacija į atliekamo darbo kokybę.

Mes Jums siūlome:

  • Aiškiai aprašytas darbo tvarkas, saugią ir draugišką darbo aplinką.
  • Papildomas naudas: galimybę į/iš darbo vykti nemokamu autobusu, dalinai kompensuojamus pietus įmonės valgykloje, vaišiname kava/arbata.
  • Galimybę mokytis: apmokome neturinčius darbo patirties.
  • Papildomą sveikatos, kaupiamąjį ir nelaimingų atsitikimų draudimus.
  • Nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje, išmokamas vienkartinis priedas.

Atlyginimas:

1530-1900€/mėn. neatskaičius mokesčių.

Compensation and Benefits

The salary range estimated for this position based in Lithuania is €15,500.00–€23,300.00.

Job posted: 2024-04-26

3