- ICH GCP
- Registr klinických studií v USA
- Klinická studie NCT05184452
Klinická studie k vyhodnocení bezpečnosti, snášenlivosti a farmakokinetiky PGDM1400LS samotného a v kombinaci s VRC07-523LS a PGT121.414.LS u zdravých dospělých účastníků neinfikovaných HIV
Fáze 1 klinické studie s eskalací dávky k vyhodnocení bezpečnosti, snášenlivosti a farmakokinetiky PGDM1400LS samotného a v kombinaci s VRC07-523LS a PGT121.414.LS u zdravých dospělých účastníků neinfikovaných HIV
Část A:
Účelem této části studie je pochopit, jak imunitní systém těla reaguje na novou laboratorně vyrobenou protilátku proti HIV. Studie zjišťuje, zda způsob podání protilátky ovlivňuje imunitní odpověď. Studie se také zaměří na to, zda je podávání protilátky lidem bezpečné a zda jim není příliš nepříjemné.
Část B:
Účelem této části studie je pochopit, jak imunitní systém těla reaguje na laboratorní protilátky proti HIV, když jsou podávány v kombinaci v různých dávkách. Studie chce také zjistit, zda způsob podávání protilátek ovlivňuje imunitní odpověď.
Přehled studie
Postavení
Podmínky
Intervence / Léčba
- Lék: PGDM1400LS (5 mg/kg, IV)
- Lék: PGDM1400LS (20 mg/kg, IV)
- Lék: PGDM1400LS (20 mg/kg, SC)
- Lék: PGDM1400LS (40 mg/kg, IV)
- Lék: PGDM1400LS (40 mg/kg, SC)
- Lék: VRC07-523LS (20 mg/kg, IV)
- Lék: PGT121.414.LS (20 mg/kg, IV)
- Lék: VRC07-523LS (20 mg/kg, SC)
- Lék: PGT121.414.LS (20 mg/kg, SC)
- Lék: PGDM1400LS (1,4 g, IV)
- Lék: VRC07-523LS (1,4g, IV)
- Lék: PGT121.414.LS (1,4 g, IV)
- Lék: PGDM1400LS (1,4 g, SC)
- Lék: VRC07-523LS (1,4 g, SC)
- Lék: PGT121.414.LS (1,4 g, SC)
- Lék: VRC07-523LS (40 mg/kg, IV)
- Lék: PGT121.414.LS (40 mg/kg, IV)
Detailní popis
HIV Vaccine Trials Network (HVTN) a HIV Prevention Trials Network (HPTN) provádějí tuto studii za účelem testování kombinace různých protilátek proti HIV. HIV je virus, který způsobuje AIDS. Protilátky jsou vytvářeny tělem jako jeden způsob, jak reagovat na infekci nebo bojovat s infekcí. Vědci také mohou v laboratořích vytvářet protilátky a podávat je lidem infuzemi do žíly nebo pod kůži.
Tato studie má 2 části, část A a část B. Části A této studie se zúčastní asi 15 lidí, aby otestovali jednu studijní protilátku. Po získání časných výsledků bezpečnosti z části A bude rozhodnuto, zda provést část B studie či nikoli. Část B studie by testovala kombinaci 3 protilátek. Pokud se rozhodne pokročit s částí B, připojí se dalších 80 lidí.
Typ studie
Zápis (Aktuální)
Fáze
- Fáze 1
Kontakty a umístění
Studijní místa
-
-
-
Soweto, Jižní Afrika, 1862
- Soweto HVTN CRS
-
-
Durban
-
Berea, Durban, Jižní Afrika, 4001
- CAPRISA eThekweni Clinical Research Site
-
-
Johannesburg
-
Hillbrow, Johannesburg, Jižní Afrika, 2001
- Ward 21 Clinical Research Site
-
-
Western Cape Province
-
Cape Town, Western Cape Province, Jižní Afrika, 7925
- Groote Schuur Hospital
-
-
-
-
-
Kericho, Keňa
- Kenya Medical Research Institute (KEMRI)
-
-
-
-
California
-
San Francisco, California, Spojené státy, 94102
- Bridge HIV CRS
-
-
District of Columbia
-
Washington, District of Columbia, Spojené státy, 20037-1894
- George Washington University
-
-
Georgia
-
Atlanta, Georgia, Spojené státy, 30030
- The Hope Clinic of the Emory Vaccine Center
-
-
New Jersey
-
Newark, New Jersey, Spojené státy, 07103
- New Jersey Medical School Clinical Research Center CRS
-
-
Tennessee
-
Nashville, Tennessee, Spojené státy, 37232
- Vanderbilt Vaccine (VV)
-
-
-
-
Harare
-
Chitungwiza, Harare, Zimbabwe
- Seke South Clinical Research Site
-
Milton Park, Harare, Zimbabwe
- Milton Park CRS
-
Milton Park, Harare, Zimbabwe
- Spilhaus CRS
-
-
Kritéria účasti
Kritéria způsobilosti
Věk způsobilý ke studiu
Přijímá zdravé dobrovolníky
Popis
Kritéria pro zařazení:
- Věk od 18 do 50 let
- Přístup k participujícímu CRS a ochota být sledován po plánovanou dobu trvání studie
- Schopnost a ochota poskytnout informovaný souhlas
- Posouzení porozumění: dobrovolník prokáže pochopení této studie a vyplní dotazník před prvním podáním studijního produktu a slovně prokáže pochopení všech nesprávně zodpovězených položek dotazníku
- Souhlasí s tím, že se nezapíše do další studie zkoumajícího výzkumného agenta, dokud nedokončí poslední požadovanou protokolární návštěvu kliniky.
- Dobrý celkový zdravotní stav prokázaný anamnézou, fyzikálním vyšetřením a screeningovými laboratorními testy
- Ochota přijímat výsledky testů na HIV
- Ochota diskutovat o rizicích infekce HIV a možnost poradenství v oblasti snižování rizika HIV.
- Zaměstnanci kliniky vyhodnotili, že mají „nízké riziko“ infekce HIV a zavázali se zachovat chování konzistentní s nízkým rizikem expozice HIV během poslední požadované návštěvy kliniky podle protokolu (viz Příloha J a Příloha K).
Hemoglobin
- ≥ 11,0 g/dl pro dobrovolníky, kterým bylo při narození přiděleno ženské pohlaví
- ≥ 13,0 g/dl pro dobrovolníky, kterým bylo při narození přiděleno mužské pohlaví, a transgender muže, kteří byli na hormonální terapii déle než 6 po sobě jdoucích měsíců
- ≥ 12,0 g/dl pro transgender ženy, které byly na hormonální terapii déle než 6 po sobě jdoucích měsíců
- U transgender dobrovolníků, kteří byli na hormonální terapii méně než 6 po sobě jdoucích měsíců, určete způsobilost pro hemoglobin na základě pohlaví přiděleného při narození.
- Počet bílých krvinek = 2 500 až 12 000 buněk/mm3
- Diferenciál WBC buď v rámci ústavního normálního rozmezí, nebo se souhlasem místního lékaře
- Krevní destičky = 125 000 až 550 000 buněk/mm3
- Chemický panel: alaninaminotransferáza (ALT) < 1,25násobek ústavní horní hranice normálu (tj. < 1,25násobek horní hranice referenčního rozmezí) a kreatinin <1,1násobek ústavní horní hranice normálu (tj. <1,1násobek horního referenčního rozmezí omezit)
- Negativní krevní test HIV-1 a -2: Američtí dobrovolníci musí mít negativní enzymový imunotest (EIA) nebo chemiluminiscenční mikročásticový imunotest (CMIA) schválený FDA. Místa mimo USA mohou používat lokálně dostupné testy, které byly schváleny HVTN a HPTN Laboratory Operations
- Negativní povrchový antigen hepatitidy B (HBsAg)
- Negativní protilátky proti viru hepatitidy C (anti-HCV) nebo negativní polymerázová řetězová reakce HCV (PCR), pokud je anti-HCV pozitivní
- Negativní nebo stopová bílkovina v moči
- Dobrovolníci, kterým bylo při narození přiděleno ženské pohlaví: negativní těhotenský test (testy) na beta lidský choriový gonadotropin (β-HCG) v séru nebo moči provedený do 48 hodin před počátečním podáním studijního produktu. Osoby, které NEJSOU reprodukčně schopné, protože podstoupily totální hysterektomii nebo bilaterální ooforektomii (ověřeno lékařskou dokumentací), nemusí podstupovat těhotenský test.
Dobrovolník, kterému bylo při narození přiděleno ženské pohlaví, musí:
- Souhlaste s používáním účinné antikoncepce pro sexuální aktivitu, která by mohla vést k těhotenství, nejméně 21 dní před zařazením do studie až po poslední požadovanou protokolární návštěvu. Účinná antikoncepce je definována jako použití jedné z následujících metod: kondomy (vnitřní a vnější) se spermicidem nebo bez něj, membrána nebo cervikální čepice se spermicidem, nitroděložní tělísko (IUD), hormonální antikoncepce, podvázání vejcovodů nebo jakákoli jiná antikoncepční metoda schválená společností HVTN 140/HPTN 101 PSRT, Úspěšná vasektomie u jakéhokoli partnera, kterému bylo při narození přiřazeno mužské pohlaví (považováno za úspěšné, pokud dobrovolník nahlásí, že mužský partner má [1] dokumentaci azoospermie mikroskopicky, nebo [2] vasektomii před více než 2 lety bez výsledného těhotenství i přes sexuální aktivitu po postvasektomii); nebo,
- Nesmí mít reprodukční potenciál, jako například po dosažení menopauzy (žádná menstruace po dobu 1 roku) nebo po hysterektomii nebo bilaterální ooforektomii; nebo,
- Buďte sexuálně abstinenti.
- Dobrovolnice, kterým bylo při narození přiděleno ženské pohlaví, musí také souhlasit s tím, že se nebudou snažit otěhotnět alternativními metodami, jako je umělá inseminace nebo oplodnění in vitro, až po poslední požadované protokolární návštěvě kliniky.
Kritéria vyloučení:
- Hmotnost < 35 kg nebo > 115 kg
- Krevní produkty přijaté do 120 dnů před prvním podáním studijního produktu, pokud není způsobilost pro dřívější registraci stanovena HVTN 140/HPTN 101 PSRT
- Agenti pro výzkumný výzkum obdrželi do 30 dnů před prvním podáním studijního produktu
- Záměr zúčastnit se jiné studie zkoumajícího výzkumného agenta nebo jakékoli jiné studie, která vyžaduje testování protilátek proti HIV mimo síť během plánované doby trvání studie HVTN 140/HPTN 101
- Těhotné nebo kojící
- Vakcína(y) HIV obdržená v předchozí studii vakcíny proti HIV. Dobrovolníci, kteří dostali kontrolu/placebo ve studii vakcíny proti HIV, nejsou vyloučeni.
- Vakcína(y) SARS-CoV-2 obdržená do 7 dnů před registrací HVTN 140/HPTN 101 nebo plánovaná do 7 dnů po registraci.
- Příjem humanizovaných nebo lidských mAb, ať už licencovaných nebo zkoumaných.
- Předchozí příjem mAb VRC01, VRC01LS, VRC07-523LS, PGDM1400, PGT121, PGT121.414.LS.
- Imunosupresivní léky podávané do 30 dnů před prvním podáním studijního produktu (Nevylučující: [1] kortikosteroidní nosní sprej; [2] inhalační kortikosteroidy; [3] topické kortikosteroidy pro mírné, nekomplikované dermatologické stavy; nebo [4] jednorázová perorální/ parenterální prednison nebo ekvivalent v dávkách < 20 mg/den a délce léčby < 14 dnů)
- Závažné nežádoucí reakce na složky formulace PGDM1400LS, VRC07-523LS nebo PGT121.414.LS (viz část 8.2), včetně anamnézy anafylaxe a souvisejících příznaků, jako je kopřivka, dýchací potíže, angioedém a/nebo bolest břicha.
- Imunoglobulin přijatý do 60 dnů před prvním podáním studijního produktu (pro mAb viz kritérium 8 výše)
- Autoimunitní onemocnění (Není vyloučeno z účasti: Dobrovolník s mírným, stabilním a nekomplikovaným autoimunitním onemocněním, které nevyžaduje imunosupresivní léčbu a které podle úsudku zkoušejícího CRS pravděpodobně nepodléhá exacerbaci a pravděpodobně nebude komplikovat vyžádané a nevyžádané hodnocení AE .)
- Imunodeficience
Klinicky významný zdravotní stav, nálezy fyzikálního vyšetření, klinicky významné abnormální laboratorní výsledky nebo minulá anamnéza s klinicky významnými důsledky pro současné zdraví. Klinicky významný stav nebo proces zahrnuje, ale není omezen na:
- Příznaky odpovídající COVID-19 nebo známé infekci SARS-CoV-2,
- Proces, který by ovlivnil imunitní odpověď,
- Proces, který by vyžadoval léky, které ovlivňují imunitní odpověď,
- Jakékoli kontraindikace opakovaných infuzí nebo odběrů krve, včetně neschopnosti zajistit žilní nebo subkutánní přístup,
- Stav, který vyžaduje aktivní lékařský zásah nebo sledování k odvrácení vážného nebezpečí pro zdraví nebo pohodu dobrovolníka během období studie,
- Stav nebo proces (např. chronická kopřivka nebo nedávná injekce nebo infuze se známkami reziduálního zánětu), jejichž známky nebo symptomy by mohly být zaměněny s reakcemi na zkoumaný produkt, nebo
- Jakákoli podmínka konkrétně uvedená mezi kritérii vyloučení.
- Jakékoli zdravotní, psychiatrické nebo kožní onemocnění (např. tetování) nebo pracovní odpovědnost, které by podle úsudku zkoušejícího narušovaly nebo sloužily jako kontraindikace dodržování protokolu, hodnocení bezpečnosti nebo vyžádaných AE nebo schopnosti účastníka dát informovaný souhlas.
- Psychiatrický stav, který vylučuje dodržování protokolu. Konkrétně jsou vyloučeni osoby s psychózami během posledních 3 let, s přetrvávajícím rizikem sebevraždy nebo s anamnézou sebevražedného pokusu nebo gesta během posledních 3 let.
- Současná antituberkulózní (TB) léčba
Astma jiné než mírné, dobře kontrolované astma. (Příznaky závažnosti astmatu, jak jsou definovány v nejnovější zprávě panelu expertů Národního programu vzdělávání a prevence astmatu (NAEPP).
Vyloučit dobrovolníka, který:
- Používá krátkodobě působící záchranný inhalátor (typicky beta 2 agonista) denně, popř
- Užívá středně/vysokodávkové, inhalační kortikosteroidy, popř
- V minulém roce měl jeden z následujících stavů: Více než 1 exacerbace symptomů léčených perorálními/parenterálními kortikosteroidy; Pohotovostní péče, neodkladná péče, hospitalizace nebo intubace pro astma.
- Diabetes mellitus typu 1 nebo typu 2 (Nevyloučeno: případy typu 2 kontrolované samotnou dietou nebo anamnéza izolovaného gestačního diabetu.)
Hypertenze:
- Pokud byl u osoby během screeningu nebo dříve zjištěn zvýšený krevní tlak nebo hypertenzi, vylučte krevní tlak, který není dobře kontrolován. Dobře kontrolovaný krevní tlak je v tomto protokolu definován jako trvale ≤ 140 mm Hg systolický a ≤ 90 mm Hg diastolický, s léky nebo bez nich, pouze s izolovanými, krátkými případy vyšších hodnot, které musí být ≤ 150 mm Hg systolický a ≤ 100 mm Hg diastolický. U těchto dobrovolníků musí být krevní tlak ≤ 140 mm Hg systolický a ≤ 90 mm Hg diastolický při zařazení.
- Pokud u osoby NEBYL během screeningu nebo dříve zjištěn zvýšený krevní tlak nebo hypertenze, vylučte systolický krevní tlak ≥ 150 mm Hg při zařazení nebo diastolický krevní tlak ≥ 100 mm Hg při zařazení.
- Porucha krvácení diagnostikovaná klinickým lékařem (např. nedostatek faktoru, koagulopatie nebo porucha krevních destiček vyžadující zvláštní opatření)
- Malignita (Nevylučuje se z účasti: Dobrovolník, kterému byla chirurgicky odstraněna malignita a který má podle odhadu výzkumníka přiměřenou jistotu trvalého vyléčení, nebo u kterého je nepravděpodobné, že během období studie zaznamená recidivu malignity)
- Záchvatová porucha: Záchvat(y) v anamnéze během posledních 3 let. Rovněž vylučte, pokud dobrovolník užíval léky k prevenci nebo léčbě záchvatů kdykoli během posledních 3 let.
- Asplenie: jakýkoli stav vedoucí k absenci funkční sleziny
- Generalizovaná kopřivka, angioedém nebo anafylaxe v anamnéze (Nevylučující: angioedém nebo anafylaxe na známý spouštěč s alespoň 5 lety od poslední reakce k prokázání uspokojivého vyhnutí se spouštěči).
Studijní plán
Jak je studie koncipována?
Detaily designu
- Primární účel: Prevence
- Přidělení: Randomizované
- Intervenční model: Sekvenční přiřazení
- Maskování: Žádné (otevřený štítek)
Zbraně a zásahy
Skupina účastníků / Arm |
Intervence / Léčba |
|---|---|
|
Experimentální: PGDM1400LS 5 mg/kg IV
Účastníci dostanou PGDM1400LS 5 mg/kg intravenózní (IV) infuzí v měsíci 0
|
5 mg/kg k podání intravenózní infuzí
|
|
Experimentální: PGDM1400LS 20 mg/kg IV
Účastníci dostanou PGDM1400LS 20 mg/kg intravenózní infuzí v měsíci 0
|
20 mg/kg podávaných prostřednictvím IV infuze
|
|
Experimentální: PGDM1400LS 20 mg/kg sc
Účastníci dostanou PGDM1400LS 20 mg/kg subkutánní (SC) infuzí v měsíci 0
|
20 mg/kg podávaných formou sc infuze
|
|
Experimentální: PGDM1400LS 40 mg/kg IV
Účastníci dostanou PGDM1400LS 40 mg/kg intravenózní infuzí v měsíci 0
|
40 mg/kg podávaných prostřednictvím IV infuze
|
|
Experimentální: PGDM1400LS 40 mg/kg sc
Účastníci dostanou PGDM1400LS 40 mg/kg subkutánní infuzí v měsíci 0
|
40 mg/kg podávaných formou sc infuze
|
|
Experimentální: PGDM1400LS 20 mg/kg + VRC07-523LS 20 mg/kg + PGT121.414.LS 20 mg/kg IV
Účastníci dostanou PGDM1400LS 20 mg/kg + VRC07-523LS 20 mg/kg + PGT121.414.LS 20 mg/kg intravenózní infuzí postupně v tomto pořadí v měsíci 0 a měsíci 4
|
20 mg/kg podávaných prostřednictvím IV infuze
VRC07-523LS 20 mg/kg podávané intravenózní infuzí
PGT121.414.LS 20 mg/kg podávaný intravenózní infuzí
|
|
Experimentální: PGDM1400LS 20 mg/kg + VRC07-523LS 20 mg/kg + PGT121.414.LS 20 mg/kg SC
Účastníci dostanou PGDM1400LS 20 mg/kg + VRC07-523LS 20 mg/kg + PGT121.414.LS 20 mg/kg SC infuzí postupně v tomto pořadí v měsíci 0 a měsíci 4
|
20 mg/kg podávaných formou sc infuze
VRC07-523LS 20 mg/kg podávané sc infuzí
PGT121.414.LS 20 mg/kg podávaný prostřednictvím SC infuze
|
|
Experimentální: PGDM1400LS 1,4 gramu + VRC07-523LS 1,4 gramu + PGT121.414.LS 1,4 gramu IV
Účastníci obdrží PGDM1400LS 1,4 gramu + VRC07-523LS 1,4 gramu + PGT121.414.LS 1,4 gramu intravenózní infuzí postupně v tomto pořadí v měsíci 0 a měsíci 4
|
1,4 gramu k podání intravenózní infuzí
VRC07-523LS 1,4 g podávaný intravenózní infuzí
PGT121.414.LS 1,4 g podávaný prostřednictvím IV infuze
|
|
Experimentální: PGDM1400LS 1,4 gramu + VRC07-523LS 1,4 gramu + PGT121.414.LS 1,4 gramu SC
Účastníci obdrží PGDM1400LS 1,4 gramu + VRC07-523LS 1,4 gramu + PGT121.414.LS 1,4 gramu SC infuzí postupně v tomto pořadí v měsíci 0 a měsíci 4
|
1,4 gramu, které se má podat SC infuzí
VRC07-523LS 1,4 g podávaný SC infuzí
PGT121.414.LS 1,4 g podávaný SC infuzí
|
|
Experimentální: PGDM1400LS 40 mg/kg + VRC07-523LS 40 mg/kg + PGT121.414.LS 40 mg/kg IV
Účastníci dostanou PGDM1400LS 40 mg/kg + VRC07-523LS 40 mg/kg + PGT121.414.LS 40 mg/kg intravenózní infuzí postupně v tomto pořadí v měsíci 0 a měsíci 4
|
40 mg/kg podávaných prostřednictvím IV infuze
VRC07-523LS 40 mg/kg podávané intravenózní infuzí
PGT121.414.LS 40 mg/kg podávaný prostřednictvím IV infuze
|
Co je měření studie?
Primární výstupní opatření
Měření výsledku |
Popis opatření |
Časové okno |
|---|---|---|
|
Počet účastníků, kteří hlásí příznaky a příznaky místní reaktogenity: bolest a/nebo něha
Časové okno: Měřeno podle měsíce měřeno 3 dny po každé dávce vakcíny na T1-T5: den 0 a T6-T10: dny 0, 112
|
Skončené podle tabulky divize AIDS (DAIDS) za účelem hodnocení závažnosti dospělých a dětských nežádoucích účinků, verze 2.1 [červenec 2017].
Je předložen maximální stupeň pozorovaný pro každý příznak v časovém rámci
|
Měřeno podle měsíce měřeno 3 dny po každé dávce vakcíny na T1-T5: den 0 a T6-T10: dny 0, 112
|
|
Počet účastníků hlásí místní příznaky a symptomy: erytém a/nebo indurace
Časové okno: Měřeno podle měsíce měřeno 3 dny po každé dávce vakcíny na T1-T5: den 0 a T6-T10: dny 0, 112
|
Skončené podle tabulky divize AIDS (DAIDS) za účelem hodnocení závažnosti dospělých a dětských nežádoucích účinků, verze 2.1 [červenec 2017].
Je předložen maximální stupeň pozorovaný pro každý příznak v časovém rámci
|
Měřeno podle měsíce měřeno 3 dny po každé dávce vakcíny na T1-T5: den 0 a T6-T10: dny 0, 112
|
|
Počet účastníků hlásí systémové příznaky a symptomy
Časové okno: Měřeno podle měsíce měřeno 3 dny po každé dávce vakcíny na T1-T5: den 0 a T6-T10: dny 0, 112
|
Skončené podle tabulky divize AIDS (DAIDS) za účelem hodnocení závažnosti dospělých a dětských nežádoucích účinků, verze 2.1 [červenec 2017].
Je předložen maximální stupeň pozorovaný pro každý příznak v časovém rámci
|
Měřeno podle měsíce měřeno 3 dny po každé dávce vakcíny na T1-T5: den 0 a T6-T10: dny 0, 112
|
|
Chemická a hematologická laboratorní opatření - alaninová aminotransferáza (ALT), aspartát aminotransferáza (AST), alkalická fosfatáza (ALP)
Časové okno: Měřeno během screeningu, dny 0, 56, 112*, 168 a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
Pro každé lokální laboratorní opatření byly souhrnné statistiky: Střední a mezikvartilní rozsah prezentoval léčebnou skupinu a časový bod pro celkovou populaci.
|
Měřeno během screeningu, dny 0, 56, 112*, 168 a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
|
Chemická a hematologická laboratorní opatření - kreatinin
Časové okno: Měřeno během screeningu, dny 0, 56, 112*, 168 a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
Pro každé lokální laboratorní opatření byla předložena souhrnná statistika pro léčebnou skupinu a časový bod pro celkovou populaci.
|
Měřeno během screeningu, dny 0, 56, 112*, 168 a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
|
Chemická a hematologická laboratorní opatření - hemoglobin
Časové okno: Měřeno během screeningu, dny 0, 56, 112*, 168 a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
Pro každé lokální laboratorní opatření byla předložena souhrnná statistika pro léčebnou skupinu a časový bod pro celkovou populaci.
|
Měřeno během screeningu, dny 0, 56, 112*, 168 a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
|
Chemická a hematologická laboratorní opatření - počet lymfocytů, počet neutrofilů
Časové okno: Měřeno během screeningu, dny 0, 56, 112*, 168 a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
Pro každé lokální laboratorní opatření byla předložena souhrnná statistika pro léčebnou skupinu a časový bod pro celkovou populaci.
|
Měřeno během screeningu, dny 0, 56, 112*, 168 a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
|
Chemická a hematologická laboratorní opatření - destičky, bílé krvinky (WBC)
Časové okno: Měřeno během screeningu, dny 0, 56, 112*, 168 a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
Pro každé lokální laboratorní opatření byla předložena souhrnná statistika pro léčebnou skupinu a časový bod pro celkovou populaci.
|
Měřeno během screeningu, dny 0, 56, 112*, 168 a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
|
Počet laboratorního stupně> = 1 pro alanin aminotransferázu (ALT), kreatinin, hemoglobin, počet lymfocytů, počet neutrofilů, destičky, bílé krvinky (WBC).
Časové okno: Měřeno během screeningu, dny 0, 56, 112*, 168 a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
Číslo (procento) účastníků s laboratorním stupněm> = 1 pro alanin aminotransferázu (ALT), kreatinin, hemoglobin, počet lymfocytů, počet neutrofilů, destičky, bílé krvinky (WBC) byly shrnuty pažem
|
Měřeno během screeningu, dny 0, 56, 112*, 168 a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
|
Počet účastníků s včasným přerušením očkování a důvodem pro přerušení
Časové okno: Měřeno do 4 měsíce
|
Číslo (procento) účastníků s včasným přerušením očkování a důvodem pro přerušení bylo shrnuty paží
|
Měřeno do 4 měsíce
|
|
Počet účastníků s předčasným ukončením studia a důvodem předčasného ukončení
Časové okno: Měřeno do 6. měsíce v části A a 10. měsíce v části B
|
Číslo (procento) účastníků s předčasným ukončením studia a důvodem pro předčasné ukončení bylo shrnuty paží
|
Měřeno do 6. měsíce v části A a 10. měsíce v části B
|
|
Hladiny koncentrace séra PGDM1400L mezi účastníky, kteří obdrželi všechny naplánované správy produktu
Časové okno: Měřeno během dnů 0, 0,0417 (1HR po 1. infuzi), 3, 6, 28, 56, 112, 112.0417 (1HR Po 2. infúze)*, 168, 224* a 280* dní s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
Koncentrace séra PGDM1400L na předběžných časových bodech mezi účastníky, kteří obdrželi všechny plánované správy produktu
|
Měřeno během dnů 0, 0,0417 (1HR po 1. infuzi), 3, 6, 28, 56, 112, 112.0417 (1HR Po 2. infúze)*, 168, 224* a 280* dní s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
|
Hladiny koncentrace v séru PGT121.414L mezi účastníky, kteří obdrželi všechny plánované správy produktu
Časové okno: Měřeno během dnů 0, 0,0417 (1Hr po 1. infúze), 3, 6, 28, 56, 112, 112,0417 (1h po 2. infuze), 168, 224 a 280
|
Koncentrace séra PGT121.414.LS v předpisovaných časových bodech mezi účastníky, kteří obdrželi všechny plánované správy produktu
|
Měřeno během dnů 0, 0,0417 (1Hr po 1. infúze), 3, 6, 28, 56, 112, 112,0417 (1h po 2. infuze), 168, 224 a 280
|
|
Hladiny koncentrace séra VRC07-523L mezi účastníky, kteří obdrželi všechny plánované správy produktu
Časové okno: Měřeno během dnů 0, 0,0417 (1Hr po 1. infúze), 3, 6, 28, 56, 112, 112,0417 (1h po 2. infuze), 168, 224 a 280
|
Koncentrace séra VRC07-523LS v předpisovaných časových bodech mezi účastníky, kteří obdrželi všechny plánované správy produktu
|
Měřeno během dnů 0, 0,0417 (1Hr po 1. infúze), 3, 6, 28, 56, 112, 112,0417 (1h po 2. infuze), 168, 224 a 280
|
|
Velikost neutralizační aktivity v séru (tj. Neutralizační titry protilátek, včetně ID50, ID80) pro
Časové okno: Měřeno během dnů 0, 3, 6, 28, 56, 112, 168, 224* a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
Velikost neutralizační aktivity v séru (tj. Neutralizační titry protilátek, včetně ID50, ID80) pro části A a B
|
Měřeno během dnů 0, 3, 6, 28, 56, 112, 168, 224* a 280* dnů s* jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
|
Šířka velikosti neutralizační aktivity v séru (tj. Neutralizační titry protilátek, včetně ID50, ID80) pro části A a B
Časové okno: Měřeno během dnů 56 a 168 * dní s * je k dispozici pouze pro T6-T10
|
Šířka neutralizační aktivity velikosti měřená pomocí virů pseudotypovaných Env specifických pro PGDM1400L, VRC07-523LS nebo PGT121.414L v TZM-Bl buňkách v předem specifikovaných časových bodech mezi účastníky, kteří dostávali všechny plánované administrace produktu A a B.
|
Měřeno během dnů 56 a 168 * dní s * je k dispozici pouze pro T6-T10
|
Sekundární výstupní opatření
Měření výsledku |
Popis opatření |
Časové okno |
|---|---|---|
|
Velikost neutralizační aktivity proti env-pseudotypovaným virům v TZM-BL buňkách pro část A a B a klinické produkty testované současně.
Časové okno: Den 56 a den 168* odpovídající 2 a měsíci 6* studie. Dny s * jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
Velikost neutralizační aktivity proti panelu env-pseudotypovaných referenčních virů, které jsou citlivé na všechny tři BNAB v TZM-Bl buňkách při vybraných časových bodech pro všechny účastníky ve všech skupinách bez ohledu na to, kolik administrací produktu a kolik dostalo
|
Den 56 a den 168* odpovídající 2 a měsíci 6* studie. Dny s * jsou k dispozici pouze pro T6-T10
|
|
Výskyt protilátek proti drogru (ADA) pro účastníky v částech A a B
Časové okno: Měřeno během screeningu, dny 0, 112*, 168 † a 280* dnů s † jsou k dispozici pouze po dobu T1-T5 s* pouze pro T6-T10
|
Výskyt protilátek proti léčivům (ADA) v každé skupině měřené v prespecifikovaných časových bodech pro všechny účastníky ve všech skupinách bez ohledu na to, kolik administrací produktu a kolik produktů obdržely.
Odpovědi úrovně 2 jsou generovány pouze pro účastníky, kteří měli pozitivní reakce na úroveň 1.
|
Měřeno během screeningu, dny 0, 112*, 168 † a 280* dnů s † jsou k dispozici pouze po dobu T1-T5 s* pouze pro T6-T10
|
|
Titry protilátek proti drogru (ADA) pro účastníky v částech A a B
Časové okno: Měřeno během screeningu, dny 0, 112*, 168 † a 280* dnů s † jsou k dispozici pouze po dobu T1-T5 s* pouze pro T6-T10
|
Anti-drogové protilátky (ADA) Tier 3 titry v každé skupině měřené v předpisovaných časových bodech pro všechny účastníky ve všech skupinách bez ohledu na to, kolik administrací produktu a kolik produktů obdrželi.
Tier 3 titry jsou k dispozici pouze pro ty účastníky, kteří měli pozitivní pro Ada Tiers 1 a 2.
|
Měřeno během screeningu, dny 0, 112*, 168 † a 280* dnů s † jsou k dispozici pouze po dobu T1-T5 s* pouze pro T6-T10
|
Spolupracovníci a vyšetřovatelé
Vyšetřovatelé
- Studijní židle: Colleen Kelley, Emory University
- Studijní židle: Marc Siegel, George Washington University
- Studijní židle: Sharana Mahomed, Centre for the AIDS Programme of Research in South Africa
Termíny studijních záznamů
Hlavní termíny studia
Začátek studia (Aktuální)
Primární dokončení (Aktuální)
Dokončení studie (Aktuální)
Termíny zápisu do studia
První předloženo
První předloženo, které splnilo kritéria kontroly kvality
První zveřejněno (Aktuální)
Aktualizace studijních záznamů
Poslední zveřejněná aktualizace (Aktuální)
Odeslaná poslední aktualizace, která splnila kritéria kontroly kvality
Naposledy ověřeno
Více informací
Termíny související s touto studií
Další relevantní podmínky MeSH
- Infekce přenášené krví
- Urogenitální onemocnění
- Onemocnění genitálií
- Onemocnění imunitního systému
- Infekce
- RNA virové infekce
- Virová onemocnění
- Přenosné nemoci
- Pohlavně přenosné choroby, virové
- Pohlavně přenosné nemoci
- Lentivirové infekce
- Retroviridae infekce
- Syndromy imunologické nedostatečnosti
- HIV infekce
Další identifikační čísla studie
- HVTN 140/HPTN 101
- DAIDS DOCUMENT ID (Jiný identifikátor: 38723)
Plán pro data jednotlivých účastníků (IPD)
Plánujete sdílet data jednotlivých účastníků (IPD)?
Informace o lécích a zařízeních, studijní dokumenty
Studuje lékový produkt regulovaný americkým FDA
Studuje produkt zařízení regulovaný americkým úřadem FDA
Tyto informace byly beze změn načteny přímo z webu clinicaltrials.gov. Máte-li jakékoli požadavky na změnu, odstranění nebo aktualizaci podrobností studie, kontaktujte prosím register@clinicaltrials.gov. Jakmile bude změna implementována na clinicaltrials.gov, bude automaticky aktualizována i na našem webu .