- ICH GCP
- Rejestr badań klinicznych w USA
- Badanie kliniczne NCT07452445
Skuteczność i bezpieczeństwo monoterapii iwarmacytinibem w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów opornego na csDMARDs
Skuteczność i bezpieczeństwo monoterapii iwarmacitynibem w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów opornego na csDMARDs
Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) to przewlekła choroba autoimmunologiczna atakująca małe stawy, o globalnej częstości występowania 0,5%-1,0% oraz 0,42% w Chinach (około 5 milionów pacjentów, głównie kobiet po 55. roku życia). Szacuje się, że do 2050 roku liczba pacjentów z RZS na całym świecie osiągnie 31,7 miliona, co stanowi wzrost o 80,2% w porównaniu z 2020 rokiem. RZS powoduje wysokie wskaźniki niepełnosprawności, obciążenia ekonomiczne i może wpływać na narządy wewnętrzne, prowadząc do powikłań. Obecne metody leczenia obejmują csDMARDs (np. metotreksat, leczenie pierwszego rzutu, ale nieskuteczne u połowy do dwóch trzecich pacjentów), bDMARDs, tsDMARDs, NLPZ, glikokortykosteroidy oraz tradycyjną medycynę chińską.
Badania analizowały skuteczność bDMARDs u pacjentów opornych na csDMARDs. Przejście na lub dodanie upadacytynibu poprawia wskaźniki odpowiedzi ACR20, przy czym monoterapia wykazuje wyższe bezpieczeństwo. Filgotynib również wykazał wyższą skuteczność niż placebo u pacjentów opornych na metotreksat.
Iwarmacytynib, nowy inhibitor JAK1, blokuje sygnalizację cytokinową, aby zmniejszyć stan zapalny. Badanie fazy II (SHR0302-201) u pacjentów z umiarkowanym do ciężkiego RZS wykazało, że grupa otrzymująca 8 mg iwarmacytynibu miała najwyższy wskaźnik odpowiedzi ACR20 (77,8%) po 12 tygodniach, przy zaobserwowanej zależności dawka-odpowiedź dla poprawy ACR50/70 i DAS28-CRP. TEAEs wystąpiły u 73,9% pacjentów leczonych iwarmacytynibem, głównie infekcje, z zakażeniem górnych dróg oddechowych jako najczęstszym.
Badanie fazy III (SHR0302-301) również u pacjentów z umiarkowanym do ciężkiego RZS wykazało podobne wyniki po 24 tygodniach, przy czym grupa otrzymująca 8 mg iwarmacytynibu ponownie miała najwyższy wskaźnik odpowiedzi ACR20 (75,1%). Działania niepożądane były porównywalne między grupami placebo i iwarmacytynibu 4 mg, ale wyższe w grupie 8 mg, z powszechnymi zakażeniami górnych dróg oddechowych, anemią i hiperlipidemią.
Celem tego projektu jest zbadanie skuteczności terapeutycznej i bezpieczeństwa iwarmacytynibu u pacjentów z RZS opornym na csDMARDs, dostarczenie dowodów na jego zastosowanie jako leczenia drugiego rzutu oraz zbadanie jego efektów na poziomie sekwencjonowania pojedynczych komórek i RNA-seq, oferując nowe opcje leczenia.
Przegląd badań
Szczegółowy opis
Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), przewlekła, postępująca i prowadząca do niepełnosprawności choroba autoimmunologiczna, która przede wszystkim dotyka małe stawy [1], ma światową częstość występowania wynoszącą około 0,5% do 1,0%. Według szacunków Chińskiego Centrum Danych Reumatologicznych (CRDC), wskaźnik występowania w Chinach wynosi 0,42%, z około 5 milionami pacjentów, z których około 70% to kobiety, a 55% ma ponad 55 lat [2]. Globalny wskaźnik występowania dostosowany do wieku wynosi 208,8 przypadków na 100 000 populacji, co oznacza znaczny wzrost o 14,1% od 1990 roku. Szacuje się, że do 2050 roku na świecie będzie 31,7 miliona pacjentów z RZS, co oznacza wzrost liczby przypadków o 80,2% w porównaniu z 2020 rokiem [3].
RZS jest chorobą trwającą całe życie, charakteryzującą się wysokim wskaźnikiem niepełnosprawności, znacznym obciążeniem ekonomicznym, długim czasem trwania choroby oraz dużą proporcją przypadków umiarkowanych do ciężkich. Ze względu na przewlekły stan zapalny, RZS może wpływać na narządy wewnętrzne oprócz stawów, prowadząc do powikłań, takich jak śródmiąższowa choroba płuc, złamania osteoporotyczne, powikłania sercowo-naczyniowe i mózgowo-naczyniowe oraz nowotwory. Ponieważ czas przeżycia pacjentów z RZS w Chinach stopniowo się wydłuża, więcej pacjentów będzie klasyfikowanych jako osoby z "chorobami poważnymi". Obecnie powszechnie stosowane leki obejmują konwencjonalne syntetyczne modyfikujące przebieg choroby leki przeciwreumatyczne (csDMARDs), biologiczne modyfikujące przebieg choroby leki przeciwreumatyczne (bDMARDs), ukierunkowane syntetyczne modyfikujące przebieg choroby leki przeciwreumatyczne (tsDMARDs), niesteroidowe leki przeciwzapalne, glikokortykosteroidy oraz tradycyjną medycynę chińską. csDMARDs, reprezentowane przez metotreksat, są lekami pierwszego wyboru dla pacjentów z RZS [4]. Jednakże u połowy do dwóch trzecich pacjentów monoterapia metotreksatem nie zapewnia zadowalającej kontroli choroby [5]. Optymalne sekwencjonowanie różnych leków dla tych pacjentów jest przedmiotem zainteresowania klinicznego.
Kilka badań zbadało skuteczność i bezpieczeństwo bDMARDs u pacjentów z niewystarczającą odpowiedzią na csDMARDs (csDMARDs-IR). Badania wskazują, że u pacjentów z niewystarczającą odpowiedzią na metotreksat, przejście na upadacytynib lub dodanie jej znacząco poprawia wskaźniki odpowiedzi ACR20, przy czym monoterapia wykazuje wyższe bezpieczeństwo [6]. Filgotynib wykazał wyższą skuteczność w porównaniu z placebo u pacjentów z RZS z niewystarczającą odpowiedzią na metotreksat, z wskaźnikami odpowiedzi ACR20 wynoszącymi 76,6% w grupie 200 mg i 69,8% w grupie 100 mg po 12 tygodniach, w porównaniu z zaledwie 49,9% w grupie placebo (wszystkie p<0,001) [7].
Rodzina kinaz JAK odgrywa kluczową rolę w wewnątrzkomórkowych szlakach sygnalizacji immunologicznej i zapalnej [8]. Iwarmacytynib jest nowym celowanym lekiem małocząsteczkowym, który precyzyjnie hamuje JAK1, blokując w ten sposób sygnalizację różnych cytokin (takich jak interleukiny) i regulując odpowiedzi immunologiczne w celu zmniejszenia produkcji mediatorów zapalnych [9].
Wieloośrodkowe, randomizowane, podwójnie ślepe, kontrolowane placebo badanie fazy II (SHR0302-201) oceniające skuteczność i bezpieczeństwo tabletek iwarmacytynibu u pacjentów z umiarkowanie do ciężko aktywnym RZS zakończyło rekrutację wszystkich uczestników i analizę danych z okresu podstawowego, a dane z okresu przedłużonego są w trakcie analizy. W pierwszych 12 tygodniach (okres leczenia podstawowego) zrekrutowano 194 uczestników, a 174 ukończyło leczenie. Analiza okresu leczenia podstawowego SHR0302-201 wykazała, że po 12 tygodniach podawania leku, odsetek uczestników osiągających 20% poprawę w głównych kryteriach oceny aktywności choroby RZS Amerykańskiego Kolegium Reumatologii (ACR20) był najwyższy w grupie iwarmacytynibu 8 mg (77,8%), następnie w grupie 4 mg (67,5%), ze znacznymi różnicami statystycznymi w porównaniu z grupą placebo (27,0%) (P<0,01). Odsetki uczestników osiągających poprawę o 50% (ACR50) i 70% (ACR70) były również najwyższe w grupie iwarmacytynibu 8 mg, wykazując zależność dawka-odpowiedź. Po 12 tygodniach podawania leku, poprawa wskaźnika aktywności choroby w 28 stawach opartego na białku C-reaktywnym (DAS28-CRP) od wartości wyjściowej była najwyższa w grupie iwarmacytynibu 8 mg, następnie w grupie 4 mg, ze znacznymi różnicami w porównaniu z grupą placebo (P<0,05), co wskazuje na wyraźną zależność dawka-odpowiedź. W okresie leczenia podstawowego, co najmniej jedno zdarzenie niepożądane związane z leczeniem (TEAE) wystąpiło u 23 uczestników (62,2%) w grupie placebo i 116 uczestników (73,9%) w grupie iwarmacytynibu ogółem. Według klasyfikacji układów narządowych MedDRA, najwyższą częstość występowania TEAEs stanowiły zakażenia i infestacje, z 6 przypadkami (16,2%) w grupie placebo i 48 przypadkami (30,6%) w grupie iwarmacytynibu ogółem. Najwyższa częstość występowania była w grupie iwarmacytynibu 8 mg (22 przypadki, 48,9%), następnie w grupie 4 mg (9 przypadków, 22,5%). Według preferowanych terminów MedDRA, najczęstszym zdarzeniem niepożądanym o częstości ≥5% było zakażenie górnych dróg oddechowych, z 3 przypadkami (8,1%) w grupie placebo i 33 przypadkami (21,0%) w grupie iwarmacytynibu ogółem. Zakażenie górnych dróg oddechowych było najczęstsze w grupie iwarmacytynibu 8 mg (18 przypadków, 40,0%), następnie w grupie 4 mg (6 przypadków, 15,0%).
Wieloośrodkowe, randomizowane, podwójnie ślepe, kontrolowane placebo badanie fazy III (SHR0302-301) oceniające skuteczność i bezpieczeństwo tabletek iwarmacytynibu u pacjentów z umiarkowanie do ciężko aktywnym RZS zakończyło rekrutację wszystkich uczestników i analizę danych z okresu podstawowego, a dane z okresu przedłużonego są w trakcie analizy. W pierwszych 24 tygodniach (okres leczenia podstawowego) zrekrutowano 566 uczestników, a 496 ukończyło leczenie [9]. Analiza okresu leczenia podstawowego SHR0302-301 wykazała, że po 24 tygodniach podawania leku, odsetek uczestników osiągających ACR20 był najwyższy w grupie iwarmacytynibu 8 mg (75,1%), następnie w grupie 4 mg (70,4%), ze znacznymi różnicami statystycznymi w porównaniu z grupą placebo (40,4%) (P<0,01). Odsetki uczestników osiągających ACR50 i ACR70 były również najwyższe w grupie iwarmacytynibu 8 mg, wykazując zależność dawka-odpowiedź. Po 24 tygodniach podawania leku, poprawa DAS28-CRP od wartości wyjściowej była najwyższa w grupie iwarmacytynibu 8 mg, następnie w grupie 4 mg, ze znacznymi różnicami w porównaniu z grupą placebo (P<0,05), co wskazuje na wyraźną zależność dawka-odpowiedź. W okresie leczenia podstawowego, częstość występowania zdarzeń niepożądanych (AEs) (79,3% vs 81,5%) i zdarzeń niepożądanych związanych z lekiem (48,9% vs 56,6%) była porównywalna między grupą placebo a grupą iwarmacytynibu 4 mg, podczas gdy częstość występowania była nieco wyższa w grupie iwarmacytynibu 8 mg (90,5% dla AEs i 64,0% dla zdarzeń związanych z lekiem). W okresie leczenia podstawowego, najczęstsze (≥10%) AEs w grupie placebo to zakażenie górnych dróg oddechowych (13,8%) i niedokrwistość (11,7%); w grupie iwarmacytynibu 4 mg to zakażenie górnych dróg oddechowych (21,7%) i hiperlipidemia (15,3%); a w grupie iwarmacytynibu 8 mg to zakażenie górnych dróg oddechowych (22,8%), hiperlipidemia (12,2%) i hipercholesterolemia (10,1%).
Obecnie nie ma doniesień na temat stosowania iwarmacytynibu w RZS z niewystarczającą odpowiedzią na csDMARDs (csDMARDs-IR). Ten projekt ma na celu zbadanie skuteczności terapeutycznej i bezpieczeństwa iwarmacytynibu w RZS csDMARDs-IR. Inne inhibitory JAK1 zbadały wykonalność takich badań, a to badanie może dostarczyć dowodów na skuteczność i bezpieczeństwo iwarmacytynibu jako leczenia drugiej linii dla pacjentów csDMARDs-IR. Zbada ono skuteczność terapeutyczną iwarmacytynibu na poziomie sekwencjonowania pojedynczych komórek i RNA-seq, oferując nowe opcje leczenia dla pacjentów z RZS.
Typ studiów
Zapisy (Szacowany)
Faza
- Faza 4
Kontakty i lokalizacje
Kontakt w sprawie studiów
- Nazwa: Lingli Prof. Dong, Ph.D.
- Numer telefonu: +86-83663435
- E-mail: tjhdongll@163.com
Kryteria uczestnictwa
Kryteria kwalifikacji
Wiek uprawniający do nauki
- Dorosły
- Starszy dorosły
Akceptuje zdrowych ochotników
Opis
Kryteria włączenia:
- Wiek od 18 do 75 lat (włącznie) w momencie podpisania formularza świadomej zgody, niezależnie od płci;
- Spełnianie kryteriów diagnostycznych reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS) zgodnie z definicją w kryteriach Amerykańskiego Kolegium Reumatologii (ACR)/Europejskiej Ligi Przeciw Reumatyzmowi (EULAR) z 2010 roku dla RZS;
- Posiadanie umiarkowanie ciężkiej do ciężkiej aktywnej postaci RZS, zdefiniowanej jako liczba bolesnych stawów (TJC) ≥ 6 lub liczba obrzękniętych stawów (SJC) ≥ 6 w oparciu o liczbę 68/66 stawów podczas badania przesiewowego, lub Wskaźnik Aktywności Choroby w 28 stawach z odczynem Biernackiego (DAS28 ESR)/białko C-reaktywne (CRP) ≥ 3,2, oraz posiadanie ESR > 28 mm/h lub CRP/wysokoczułe CRP (hsCRP) > 5 mg/L podczas badania przesiewowego;
- Niewystarczająca odpowiedź lub nietolerancja na co najmniej jeden lub więcej konwencjonalnych syntetycznych leków modyfikujących przebieg choroby (csDMARD). Uczestnicy musieli otrzymywać regularną terapię csDMARD przez co najmniej 3 miesiące i być na stabilnej dawce przez co najmniej 4 tygodnie przed rozpoczęciem leczenia badanym lekiem. Dopuszczalne csDMARD obejmują metotreksat (MTX), sulfasalazynę, hydroksychlorochinę, chlorochinę i leflunomid, między innymi.
Kryteria wyłączenia:
- Wymaganie kontynuacji terapii skojarzonej z metotreksatem (MTX), hydroksychlorochiną i sulfasalazyną lub dowolnej kombinacji trzech csDMARD;
- Uczestnicy, którzy wcześniej otrzymali standardowy cykl inhibitorów JAK (np. tofacitinib, upadacitinib, baricitinib, filgotinib, deucravacitinib itp., w tym formy miejscowe) i mają pierwotną niepowodzenie leczenia biologicznymi lekami modyfikującymi przebieg choroby (bDMARD);
- Uczestnicy, którzy według oceny badacza mają aktywne objawy pierwotnej fibromialgii lub innych schorzeń, które mogą zakłócać ocenę objawów RZS;
- Kobiety karmiące piersią lub w ciąży lub płodni uczestnicy niechętni do stosowania skutecznych środków antykoncepcyjnych przez cały okres badania i przez 1 miesiąc po ostatnim podaniu tabletek emmacitinibu;
- Uczestnicy z niekontrolowanymi infekcjami, takimi jak nosiciele wirusa zapalenia wątroby typu B z dysfunkcją wątroby (aminotransferaza asparaginianowa lub aminotransferaza alaninowa ≥ 3-krotność górnej granicy normy laboratoryjnej lub bilirubina ≥ 1,5-krotność górnej granicy normy laboratoryjnej); uczestnicy z historią utajonej lub aktywnej gruźlicy, którzy nie ukończyli odpowiedniego cyklu leczenia przeciwgruźliczego; uczestnicy z objawową infekcją półpaśca;
- Uczestnicy z szacowanym współczynnikiem filtracji kłębuszkowej (eGFR) < 60 mL/min/1,73 m² obliczonym za pomocą wzoru Modyfikowanej Diety w Chorobie Nerek (MDRD) lub innych metod;
- Uczestnicy z umiarkowaną do ciężkiej zastoinową niewydolnością serca (klasa III lub IV według Nowojorskiego Towarzystwa Kardiologicznego) lub ci, którzy doświadczyli zdarzenia sercowo-naczyniowego lub mózgowo-naczyniowego wymagającego hospitalizacji w ciągu 6 miesięcy przed rekrutacją, w tym, ale nie ograniczając się do, przezskórnej angioplastyki wieńcowej, pomostowania aortalno-wieńcowego, krwotoku mózgowego lub krwotoku podpajęczynówkowego;
- Uczestnicy z obecnym lub przebytym nowotworem złośliwym (z wyjątkiem odpowiednio leczonego lub wyciętego nienaciekającego raka podstawnokomórkowego lub płaskonabłonkowego skóry lub raka szyjki macicy in situ);
- Uczestnicy, którzy otrzymali żywą/atenuowaną szczepionkę w ciągu ostatnich 3 miesięcy lub spodziewają się otrzymania żywej/atenuowanej szczepionki w okresie badania lub w ciągu 28 dni po zakończeniu badania;
- Uczestnicy, którzy brali udział w innym badaniu klinicznym w ciągu 30 dni przed okresem badania przesiewowego;
- Uczestnicy, którzy odmawiają podpisania formularza świadomej zgody lub są niechętni lub niezdolni do współpracy przy zbieraniu wywiadu medycznego i fotografii klinicznych;
- Uczestnicy, którzy według oceny badacza mają jakiekolwiek inne schorzenia, które czynią ich nieodpowiednimi do udziału w tym badaniu.
Plan studiów
Jak projektuje się badanie?
Szczegóły projektu
- Główny cel: Leczenie
- Przydział: Nie dotyczy
- Model interwencyjny: Zadanie dla jednej grupy
- Maskowanie: Brak (otwarta etykieta)
Broń i interwencje
Grupa uczestników / Arm |
Interwencja / Leczenie |
|---|---|
|
Eksperymentalny: Monoterapia Ivarmacitinibem
4-tygodniowy okres badań przesiewowych 12-tygodniowy główny okres leczenia: Grupa Emmacitinib 4mg, podanie doustne, raz dziennie. 12-tygodniowy przedłużony okres leczenia: Grupa Emmacitinib 4mg lub grupa 8mg, podanie doustne, raz dziennie. 4-tygodniowy okres obserwacji |
4-tygodniowy okres badań przesiewowych 12-tygodniowy okres leczenia podstawowego: Grupa Emmacitinib 4mg, podanie doustne, raz dziennie. 12-tygodniowy okres leczenia przedłużonego: Grupa Emmacitinib 4mg lub 8mg, podanie doustne, raz dziennie. 4-tygodniowy okres obserwacji |
Co mierzy badanie?
Podstawowe miary wyniku
Miara wyniku |
Ramy czasowe |
|---|---|
|
Odsetek pacjentów, u których zaobserwowano 20% poprawę według kryteriów American College of Rheumatology (ACR 20) w 12. tygodniu.
Ramy czasowe: Tydzień 12
|
Tydzień 12
|
Miary wyników drugorzędnych
Miara wyniku |
Opis środka |
Ramy czasowe |
|---|---|---|
|
Proporcja pacjentów osiągających ACR 50
Ramy czasowe: Tydzień 12 i 24
|
Tydzień 12 i 24
|
|
|
Proporcja pacjentów osiągających ACR 70
Ramy czasowe: Tydzień 12 i 24
|
Tydzień 12 i 24
|
|
|
Proporcja pacjentów z wynikiem aktywności choroby w 28 stawach (DAS28) białka C-reaktywnego (CRP) < 2,6;
Ramy czasowe: Tydzień 12 i 24
|
Tydzień 12 i 24
|
|
|
Proporcja pacjentów z DAS28-CRP ≤ 3,2
Ramy czasowe: Tydzień 12 i 24
|
Tydzień 12 i 24
|
|
|
Zmiany w punktacji wskaźnika aktywności klinicznej choroby (CDAI) w porównaniu z wartością wyjściową;
Ramy czasowe: Tydzień 12 i 24
|
Tydzień 12 i 24
|
|
|
Zmiany w nasileniu porannej sztywności w stosunku do wartości wyjściowej;
Ramy czasowe: Tydzień 12 i 24
|
Tydzień 12 i 24
|
|
|
Zmiany w punktacji Indeksu Niepełnosprawności Kwestionariusza Oceny Zdrowia (HAQ-DI) w stosunku do wartości wyjściowej;
Ramy czasowe: Tydzień 12 i 24
|
Tydzień 12 i 24
|
|
|
Odsetek pacjentów z poprawą w skali HAQ (co najmniej 0,22-punktowa redukcja w skali HAQ-DI w porównaniu z wartością wyjściową);
Ramy czasowe: Tydzień 12 i 24
|
Tydzień 12 i 24
|
|
|
Zmiany w wynikach zgłaszanych przez pacjentów (PRO) od wartości wyjściowej do 24. tygodnia;
Ramy czasowe: Tydzień 24
|
Tydzień 24
|
|
|
Odsetek uczestników, którzy dostosowali swoje leki stosowane w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS) w okresie trwania badania;
Ramy czasowe: Tydzień 12
|
z wyłączeniem leku badawczego
|
Tydzień 12
|
|
Czas trwania i nasilenie sztywności porannej
Ramy czasowe: tydzień 24
|
tydzień 24
|
|
|
Względne zmiany w stosunku do wartości wyjściowych w poziomach DAS28;
Ramy czasowe: Tydzień 12 i 24
|
Tydzień 12 i 24
|
|
|
Zmiany w wynikach Kwestionariusza Zdrowia SF-36 w porównaniu z wartością wyjściową;
Ramy czasowe: Tydzień 12 i 24
|
Tydzień 12 i 24
|
|
|
Zmiany w czasie trwania porannej sztywności względem wartości wyjściowej;
Ramy czasowe: Tydzień 12 i 24
|
Tydzień 12 i 24
|
Współpracownicy i badacze
Sponsor
Współpracownicy
Daty zapisu na studia
Główne daty studiów
Rozpoczęcie studiów (Szacowany)
Zakończenie podstawowe (Szacowany)
Ukończenie studiów (Szacowany)
Daty rejestracji na studia
Pierwszy przesłany
Pierwszy przesłany, który spełnia kryteria kontroli jakości
Pierwszy wysłany (Rzeczywisty)
Aktualizacje rekordów badań
Ostatnia wysłana aktualizacja (Rzeczywisty)
Ostatnia przesłana aktualizacja, która spełniała kryteria kontroli jakości
Ostatnia weryfikacja
Więcej informacji
Terminy związane z tym badaniem
Słowa kluczowe
Dodatkowe istotne warunki MeSH
Inne numery identyfikacyjne badania
- TJ-IRB202512226
Plan dla danych uczestnika indywidualnego (IPD)
Planujesz udostępniać dane poszczególnych uczestników (IPD)?
Informacje o lekach i urządzeniach, dokumenty badawcze
Bada produkt leczniczy regulowany przez amerykańską FDA
Bada produkt urządzenia regulowany przez amerykańską FDA
Te informacje zostały pobrane bezpośrednio ze strony internetowej clinicaltrials.gov bez żadnych zmian. Jeśli chcesz zmienić, usunąć lub zaktualizować dane swojego badania, skontaktuj się z register@clinicaltrials.gov. Gdy tylko zmiana zostanie wprowadzona na stronie clinicaltrials.gov, zostanie ona automatycznie zaktualizowana również na naszej stronie internetowej .