Tato stránka byla automaticky přeložena a přesnost překladu není zaručena. Podívejte se prosím na anglická verze pro zdrojový text.

Studie fáze III intranazální vakcíny BBV154 u zdravých dobrovolníků (Nasal154PH3)

29. srpna 2022 aktualizováno: Bharat Biotech International Limited

Randomizovaná otevřená multicentrická studie fáze III k porovnání imunogenicity a bezpečnosti BBV154 s COVAXIN® a k posouzení konzistence BBV154 mezi jednotlivými šaržemi u zdravých dobrovolníků

Skupina 1 (BBV154): V této skupině bude nabráno 3000 účastníků, randomizovaných v poměru 1:1:1, obdrží 3 po sobě jdoucí šarže (šarže 1:1000, šarže 2:1000, šarže 3:1000) vakcíny BBV154 (0,5 ml každé dávky) v den 0 a den 28 intranazální cestou. Skupina 2 (COVAXIN®): V této skupině bude nabráno 160 účastníků a bude jim podána vakcína COVAXIN® v den 0 a v den 28 intramuskulární cestou.

V této studii bude vybrán celkový vzorek 3160 zdravých dobrovolníků ve věku ≥18 let. BBV154-Subjekty- Část 1 (Skupina imunogenicity)- Prvních 640 subjektů BBV154-Subjekty- Část 2 (Bezpečnostní skupina)- (Zbývající 2520 subjektů) Návštěva 1: Výchozí stav (Den 0) Návštěva 2 (Den 28+2) Návštěva 3 (Den 42 ± 7 dní) Návštěva 4 (den 90 ± 7 dní) a Návštěva 5 (den 180 ± 7 dní)

Přehled studie

Postavení

Aktivní, ne nábor

Detailní popis

Kolekce vzorků:

  1. Těhotenský test bude proveden pomocí soupravy rychlého testu.
  2. Analýza imunogenicity: V den 0, den 28+2, den 42±7, den 90±7 a den 180±7 se odebere celkem 5 ml krve (podskupina 640, 160 z každé šarže a kontrolní skupiny). Séra se odeberou ze vzorku krve a skladují se jako 3 alikvoty při -20 °C.
  3. Vzorek slin (5 ml) a další vzorek krve (10 ml) budou odebrány v den 0, den 28+2, den 42±7, den 90±7 a den 180±7 (podskupina 80, 60 ze skupiny 1 (20 z každé šarže) a 20 ze skupiny 2).
  4. Sliny budou odebírány metodou Passive droll pomocí Falconovy trubice.

Velikost vzorku:

V této studii bude vybrán celkový vzorek 3160 zdravých dobrovolníků ve věku ≥18 let.

Randomizace:

Celkem 3000 účastníků bude randomizováno do dvoudávkové studie BBV154 a 160 účastníků do dvoudávkové větve COVAXIN®. Prvních 640 účastníků je randomizováno s blokem velikosti 4 v poměru 1:1:1:1 [(3 (BBV154: 1 (COVAXIN®)]).

Zbývajících 2520 účastníků studie je randomizováno s velikostí bloku 6 v poměru 1:1:1 (BBV154).

ODŮVODNĚNÍ STUDIE:

Infekce koronavirem 2 (SARS-CoV-2) u závažného akutního respiračního syndromu se celosvětově zrychluje, což vede ke zvýšení nemocnosti a úmrtnosti. Mezi vysoce rizikovou skupinu patří zdravotničtí pracovníci (HCW) (lékaři a zdravotnický personál), kteří pracují mezi pacienty infikovanými SARS-CoV-2, všichni ostatní lidé včetně domácností, které jsou v kontaktu s pacienty s potvrzeným COVID-19, lidé v současné době pobývají nebo pracují v COVID. -19 ohnisek/oblastí ohniska, kde je vysoké riziko přenosu infekce SARS-CoV-2, a to zejména u starších lidí (věk > 60 let). Ačkoli infekce SARS-CoV-2 může u mnoha způsobit mírné příznaky, téměř u 14 % se rozvine závažné onemocnění, které vyžaduje hospitalizaci a kyslíkovou podporu, a 5 % vyžaduje přijetí na jednotku intenzivní péče (JIP). V závažných případech může být COVID-19 komplikován syndromem akutní respirační tísně, sepsí, septickým šokem a multiorgánovým selháním (2,3).

Přestože antivirová léčiva, jako je Remdesivir, byla schválena pro léčbu COVID-19 USFDA, ale nezabrání úmrtím COVID-19 (3). Proto je nutné vyvinout vakcínu, která zabrání infekci SARS-CoV-2. Různé typy vakcín COVID-19, jako jsou formulace na bázi DNA, RNA, rekombinantní podjednotkové vakcíny obsahující epitopy virového proteinu (Spike), mutace založené na vektoru (např.: Adenovirus a tradiční inaktivované vakcíny jsou ve vývoji(6-9). Šimpanzí adenovirová vakcína (Adenoviral vectored-SARS-CoV-2-S), kódující prefúzně stabilizovaný spike protein viru SARS-CoV-2, byla vyvinuta na Washington University School of Medicine a hodnotila ochrannou aktivitu vakcíny v provokačních studiích s Virus SARS-CoV-2 a myši exprimující receptor lidského angiotenzin-konvertujícího enzymu 2 (ACE2)(10). Výsledky provokační studie ukázaly, že intramuskulární podávání adenovirové vektorované vakcíny SARS-CoV-2-S indukuje systémovou humorální a buňkami zprostředkovanou imunitu a chrání před plicní infekcí, zatímco intranazální podávání stejné vakcíny indukuje jak systémové, tak slizniční imunoglobuliny (IgG a IgA). ad chrání před infekcemi dolních a horních cest dýchacích (10). Společnost Bharat Biotech spolupracovala s Washingtonskou univerzitou na výrobě vakcíny a provádění klinických zkoušek.

Intranazální vakcína BBV154 byla hodnocena z hlediska bezpečnosti a imunogenicity v klinické studii fáze 1 u 175 zdravých účastníků a bylo zjištěno, že je bezpečná a imunogenní při dvoudávkovém režimu podávaném v intervalu 4 týdnů. V klinické studii fáze 2/3 je vakcína BBV154 s dvoudávkovým režimem dále hodnocena u 152 účastníků z hlediska bezpečnosti a imunogenicity. Společnost Bharat Biotech navrhla tuto klíčovou studii fáze 3 s ohledem na imunogenicitu, bezpečnost a konzistenci mezi jednotlivými šaržemi vakcíny BBV154 ve srovnání s vakcínou COVAXIN®.

STUDOVAT DESIGN:

Studie fáze III je navržena tak, aby vyhodnotila imunogenicitu, bezpečnost a konzistenci mezi jednotlivými šaržemi dvou skupin zdravých dobrovolníků, kteří dostali buď vakcínu BBV154 intranazální cestou, nebo vakcínu COVAXIN® intramuskulární cestou. Celkem bude zapsáno 3160 účastníků, kteří posoudí bezpečnost, imunogenicitu a konzistenci šarže.

Skupina 1 (BBV154): V této skupině bude nabráno 3000 účastníků, randomizovaných v poměru 1:1:1, obdrží 3 po sobě jdoucí šarže (šarže 1:1000, šarže 2:1000, šarže 3:1000) vakcíny BBV154 (0,5 ml každé dávky) v den 0 a den 28 intranazální cestou.

Skupina 2 (COVAXIN®): V této skupině bude nabráno 160 účastníků a bude jim podána vakcína COVAXIN® v den 0 a v den 28 intramuskulární cestou.

STUDIJNÍ POSTUPY

Návštěva 1: Výchozí stav (den 0):

  1. Účastník bude podroben screeningu na způsobilost na základě anamnézy, vitálních funkcí a fyzického vyšetření a těhotenského testu moči u žen.
  2. Pokud je účastník způsobilý (v dobrém celkovém zdravotním stavu nebo stabilním již existujícím onemocnění podle uvážení hlavního zkoušejícího), bude mu před očkováním odebrán vzorek krve (podskupina).
  3. Vzorek krve (5 ml) bude odebrán z podskupiny (n=640, 160 z každé šarže skupiny 1 a skupiny 2) účastníků.
  4. Vzorek slin (5 ml) bude odebrán z podskupiny (n=80, 60 ze skupiny 1 (20 z každé šarže) a 20 ze skupiny 2) účastníků.
  5. Dalších 10 ml vzorku krve bude odebráno z podskupiny (n=80, 60 ze skupiny 1 (20 z každé šarže) a 20 ze skupiny 2) účastníků.
  6. Bude podána intranazální vakcína nebo COVAXIN®. Po vakcinaci účastníci zůstanou v místě studie po dobu alespoň 30 minut pozorování, aby zaznamenali jakoukoli bezprostřední nežádoucí příhodu.
  7. Účastníkům bude rozdán deníkový lístek.
  8. Telefonické sledování (7 dní po vakcinaci) pro záznam nežádoucích účinků.

    Návštěva 2 (den 28+2):

  9. Účastníci studie se vrátí do OPD pro vitální a fyzikální vyšetření (obecné a systémové vyšetření a těhotenský test z moči pro ženy) a specifické příznaky COVID-19.
  10. Vzorek krve (5 ml) bude odebrán z podskupiny (n=640, 160 z každé šarže skupiny 1 a skupiny 2) účastníků.
  11. Vzorek slin (5 ml) bude odebrán z podskupiny (n=80, 60 ze skupiny 1 (20 z každé šarže) a 20 ze skupiny 2) účastníků.
  12. Dalších 10 ml vzorku krve bude odebráno z podskupiny (n=80, 60 ze skupiny 1 (20 z každé šarže) a 20 ze skupiny 2) účastníků.
  13. Bude podána intranazální vakcína nebo COVAXIN®. Po vakcinaci zůstanou účastníci v místě studie po dobu alespoň 30 minut pozorování, aby zaznamenali jakýkoli nežádoucí účinek.
  14. Deník bude vyzvednut a účastníkům bude rozdán nový deník.
  15. Telefonické sledování (7 dní po vakcinaci) pro záznam nežádoucích účinků.

Návštěva 3 (den 42 ± 7 dní):

  1. Účastníci studie se vrátí do OPD kvůli fyzickému vyšetření (obecné a systémové vyšetření a těhotenský test z moči pro ženy) a specifické příznaky COVID-19.
  2. Vzorek krve (5 ml) bude odebrán z podskupiny (n=640, 160 z každé šarže skupiny 1 a skupiny 2) účastníků.
  3. Vzorek slin (5 ml) bude odebrán z podskupiny (n=80, 60 ze skupiny 1 (20 z každé šarže) a 20 ze skupiny 2) účastníků.
  4. Dalších 10 ml vzorku krve bude odebráno z podskupiny (n=80, 60 ze skupiny 1 (20 z každé šarže) a 20 ze skupiny 2) účastníků.
  5. Deník bude vyzvednut od účastníků.

Návštěva 4 (den 90 ± 7 dní):

  1. Účastníci studie (podskupina) se vrátí do OPD za účelem fyzického vyšetření (obecné a systémové vyšetření) a specifických příznaků COVID-19.
  2. Těhotenský test z moči pro účastnice (podskupina imunogenicity)
  3. Vzorek krve (5 ml) bude odebrán z podskupiny (n=640, 160 z každé šarže skupiny 1 a skupiny 2) účastníků.
  4. Vzorek slin (5 ml) bude odebrán z podskupiny (n=80, 60 ze skupiny 1 (20 z každé šarže) a 20 ze skupiny 2) účastníků.

4. Dalších 10 ml vzorku krve bude odebráno z podskupiny (n=80, 60 ze skupiny 1 (20 z každé šarže) a 20 ze skupiny 2) účastníků.

5. Bezpečnostní údaje budou shromážděny od všech účastníků prostřednictvím telefonické jiné podskupiny, než je imunogenicita (den 90 ± 7 dní).

Návštěva 5 (den 180±7 dní):

  1. Účastníci studie (podskupina) se vrátí do OPD za účelem fyzického vyšetření (obecné a systémové vyšetření) a specifických příznaků COVID-19.
  2. Těhotenský test z moči pro účastnice (podskupina imunogenicity)
  3. Vzorek krve (5 ml) bude odebrán z podskupiny (n=640, 160 z každé šarže skupiny 1 a skupiny 2) účastníků.
  4. Vzorek slin (5 ml) bude odebrán z podskupiny (n=80, 60 ze skupiny 1 (20 z každé šarže) a 20 ze skupiny 2) účastníků.
  5. Dalších 10 ml vzorku krve bude odebráno z podskupiny (n=80, 60 ze skupiny 1 (20 z každé šarže) a 20 ze skupiny 2) účastníků.
  6. Bezpečnostní údaje budou shromážděny od všech účastníků prostřednictvím telefonické jiné podskupiny, než je imunogenicita (den 180 ± 7 dní).

Bezpečnostní monitorování:

Subjekty budou pozorovány po dobu 30 minut po vakcinaci na bezprostřední nežádoucí účinky. Aktivní sledování bude prováděno u všech účastníků po dobu sedmi dnů po každé dávce vakcíny, aby se zjistily informace o požadovaných nežádoucích účincích ("Reaktogenita"). Bezpečnostní údaje budou shromažďovány od všech účastníků telefonicky v den 90±7 a 180±7.

Typ studie

Intervenční

Zápis (Aktuální)

3160

Fáze

  • Fáze 3

Kontakty a umístění

Tato část poskytuje kontaktní údaje pro ty, kteří studii provádějí, a informace o tom, kde se tato studie provádí.

Studijní místa

    • Andhrapradesh
      • Vizag, Andhrapradesh, Indie, 530040
        • VIMS (Visakha Institute of Medical Sciences)
    • Bihar
      • Patna, Bihar, Indie, 801507
        • AIIMS (All India Institute of Medical Sciences)
    • Goa
      • Dargalim, Goa, Indie, 403513
        • Redkar Hospital and Research center
    • Gujarat
      • Ahmedabad, Gujarat, Indie, 380058
        • Aatman Hospital, Ahmedabad
    • Haryana
      • Rohtak, Haryana, Indie, 124001
        • PGIMS (Pt. BD Sharma Postgraduate Institute of Medical Sciences)
    • Karnataka
      • Belgaum, Karnataka, Indie, 590002
        • Jeevan Rekha Hospital, Belgaum
      • Kambipura, Karnataka, Indie, 560074
        • Rajarajeshwari Medical College and Hospital
    • Maharashtra
      • Pune, Maharashtra, Indie, 411005
        • Oyster and Pearl Hospitals (Phadnis Clinic Pvt Ltd)
      • Wardha, Maharashtra, Indie, 442004
        • Acharya Vinobha Bhave Rural Hospital
    • Rajasthan
      • Jaipur, Rajasthan, Indie, 302039
        • Maharaja Agrasen super specality Hospital, Jaipur
    • Telangana
      • Hyderabad, Telangana, Indie, 500015
        • Malla Reddy Narayana Multi Speciality Hospital
      • Hyderabad, Telangana, Indie, 500082
        • NIMS (Nizam's Institute of Medical Sciences
    • Uttar Pradesh
      • Gorakhpur, Uttar Pradesh, Indie, 273001
        • Rana Hospital
      • Kanpur, Uttar Pradesh, Indie, 208002
        • Prakhar Hospital

Kritéria účasti

Výzkumníci hledají lidi, kteří odpovídají určitému popisu, kterému se říká kritéria způsobilosti. Některé příklady těchto kritérií jsou celkový zdravotní stav osoby nebo předchozí léčba.

Kritéria způsobilosti

Věk způsobilý ke studiu

14 let a starší (Dospělý, Starší dospělý)

Přijímá zdravé dobrovolníky

Ne

Pohlaví způsobilá ke studiu

Všechno

Popis

Kritéria pro zařazení:

  1. Schopnost poskytnout písemný informovaný souhlas.
  2. Účastníci obou pohlaví ve věku ≥18 let.
  3. Dobrý celkový zdravotní stav podle uvážení zkoušejícího (vitální funkce (srdeční frekvence ≥60 až ≤100 tepů/min; systolický krevní tlak ≥90 mm Hg a <140 mm Hg; diastolický ≥ 60 mm Hg a < 90 mm Hg; orální teplota < 100,4ºF), anamnéza a fyzikální vyšetření).
  4. Projevený zájem a dostupnost ke splnění studijních požadavků.
  5. Pro účastnici ve fertilním věku, která plánuje zabránit otěhotnění (používáním účinné metody antikoncepce nebo abstinence) od doby zařazení do studie až do nejméně čtyř týdnů po posledním očkování
  6. Muži s reprodukčním potenciálem: Používání kondomů k zajištění účinné antikoncepce u partnerky od prvního očkování do 3 měsíců po posledním očkování
  7. Účastníci se musí zdržet darování krve/plazmy nebo jiných tělesných tekutin od doby první vakcinace do 3 měsíců po poslední vakcinaci
  8. Souhlasí s tím, že se během období studie nezúčastní žádné další klinické studie.
  9. Souhlasí se setrváním ve studijním prostoru po celou dobu studia.
  10. Ochota umožnit skladování a budoucí použití biologických vzorků (séra) pro budoucí výzkum.

    -

Kritéria vyloučení:

  1. Anamnéza jakéhokoli jiného hodnoceného/nebo licencovaného očkování proti COVID-19.
  2. U žen ve fertilním věku pozitivní těhotenský test v séru (při screeningu do 45 dnů od zařazení) nebo pozitivní těhotenský test v moči (do 24 hodin po podání každé dávky vakcíny).
  3. Teplota >38,0 °C (100,4 °F) nebo příznaky akutního samoomezujícího onemocnění, jako je infekce horních cest dýchacích nebo gastroenteritida, během tří dnů před každou dávkou vakcíny.
  4. Zdravotní problémy v důsledku užívání alkoholu nebo nelegálních drog během posledních 12 měsíců.
  5. Přijetí experimentálního činidla (vakcíny, léku, zařízení atd.) do 60 dnů před zařazením nebo očekává přijetí výzkumného činidla během období studie.
  6. Příjem jakékoli licencované vakcíny (jiné než vakcína Covid-19) do čtyř týdnů před zařazením do této studie.
  7. Známá citlivost na kteroukoli složku studovaných vakcín nebo závažnější alergická reakce a alergie v minulosti.
  8. Příjem imunoglobulinu nebo jiných krevních produktů během tří měsíců před vakcinací v této studii.
  9. Imunosupresivum v důsledku základního onemocnění nebo léčby imunosupresivními nebo cytotoxickými léky nebo použití protinádorové chemoterapie nebo radiační terapie během předchozích 36 měsíců.
  10. Dlouhodobé užívání (> 2 týdny) perorálních nebo parenterálních steroidů (glukokortikoidů) nebo vysokých dávek inhalačních steroidů (>800 mcg/den beklometasondipropionátu nebo ekvivalentu) během předchozích šesti měsíců (topické steroidy jsou povoleny).
  11. Jakákoli anamnéza anafylaxe v souvislosti s očkováním.
  12. Anamnéza jakékoli rakoviny.
  13. Anamnéza závažných psychiatrických stavů, které pravděpodobně ovlivní účast ve studii.
  14. Poruchy krvácení (např. nedostatek faktoru, koagulopatie nebo porucha krevních destiček nebo předchozí anamnéza významného krvácení nebo modřin po im injekcích nebo venepunkci).
  15. Jakékoli jiné závažné chronické onemocnění vyžadující okamžitý dohled specialisty v nemocnici.
  16. Jakákoli jiná podmínka, která by podle názoru zkoušejícího ohrozila bezpečnost nebo práva dobrovolníka účastnícího se hodnocení nebo by subjekt nebyl schopen dodržet protokol. -

Studijní plán

Tato část poskytuje podrobnosti o studijním plánu, včetně toho, jak je studie navržena a co studie měří.

Jak je studie koncipována?

Detaily designu

  • Primární účel: Prevence
  • Přidělení: Randomizované
  • Intervenční model: Paralelní přiřazení
  • Maskování: Žádné (otevřený štítek)

Zbraně a zásahy

Skupina účastníků / Arm
Intervence / Léčba
Aktivní komparátor: BBV154 Lot-1
Bezpečnostní skupina: V této skupině bude přijato 1000 účastníků, kteří obdrží vakcínu BBV154 (0,5 ml každá dávka) v den 0 a den 28 intranazální cestou a vyhodnotí bezpečnost.
Intervence Covaxin
Aktivní komparátor: BBV154 Lot-2
Bezpečnostní skupina: V této skupině bude přijato 1000 účastníků, kteří obdrží vakcínu BBV154 (0,5 ml každá dávka) v den 0 a den 28 intranazální cestou a vyhodnotí bezpečnost.
Intervence Covaxin
Aktivní komparátor: BBV154 Položka 3
Bezpečnostní skupina: V této skupině bude přijato 1000 účastníků, kteří obdrží vakcínu BBV154 (0,5 ml každá dávka) v den 0 a den 28 intranazální cestou a vyhodnotí bezpečnost.
Intervence Covaxin
Aktivní komparátor: COVAXIN®
Skupina imunogenity: V této skupině bude přijato 160 účastníků, kteří obdrží vakcínu Covaxin (0,5 ml každá dávka) v den 0 a den 28 intramuskulární cestou a vyhodnotí se imunogenicita.
Intervence Covaxin

Co je měření studie?

Primární výstupní opatření

Měření výsledku
Popis opatření
Časové okno
Geometrické střední titry (GMT
Časové okno: základní linie
Titr neutralizačních protilátek (NAb) v séru pomocí stanovení neutralizačních protilátek.
základní linie
Geometrické střední titry (GMT
Časové okno: Den 28+2
Titr neutralizačních protilátek (NAb) v séru pomocí stanovení neutralizačních protilátek.
Den 28+2
Geometrické střední titry (GMT)
Časové okno: Den 42±7
Titr neutralizačních protilátek (NAb) v séru pomocí stanovení neutralizačních protilátek
Den 42±7
Geometrické střední titry (GMT)
Časové okno: Den 90±7
Titr neutralizačních protilátek (NAb) v séru pomocí stanovení neutralizačních protilátek
Den 90±7
Geometrické střední titry (GMT)
Časové okno: Den 180±7.
Titr neutralizačních protilátek (NAb) v séru pomocí stanovení neutralizačních protilátek
Den 180±7.
vyžádané nežádoucí příhody
Časové okno: 7 dní
Výskyt vyžádaných nežádoucích účinků během sedmi dnů po očkování
7 dní
nevyžádané nežádoucí příhody
Časové okno: den 180
Výskyt jakýchkoli nevyžádaných nežádoucích účinků do 180. dne od očkování 1. dávkou.
den 180

Sekundární výstupní opatření

Měření výsledku
Popis opatření
Časové okno
Geometrické střední titry (GMT)
Časové okno: základní linie
slinný IgA (n=80), titr sérových IgA a IgG vazebných protilátek pomocí testů ELISA
základní linie
Geometrické střední titry (GMT)
Časové okno: Den 28+2
slinný IgA (n=80), titr sérových IgA a IgG vazebných protilátek pomocí testů ELISA
Den 28+2
Geometrické střední titry (GMT)
Časové okno: Den 42±7
slinný IgA (n=80), titr sérových IgA a IgG vazebných protilátek pomocí testů ELISA
Den 42±7
Geometrické střední titry (GMT)
Časové okno: Den 90±7
slinný IgA (n=80), titr sérových IgA a IgG vazebných protilátek pomocí testů ELISA
Den 90±7
Geometrické střední titry (GMT)
Časové okno: Den 180±7
slinný IgA (n=80), titr sérových IgA a IgG vazebných protilátek pomocí testů ELISA
Den 180±7
Geometrické střední titry
Časové okno: základní linie
Titr neutralizačních protilátek (NAb) v séru pomocí stanovení neutralizačních protilátek.
základní linie
Geometrické střední titry
Časové okno: Den 28+2
Titr neutralizačních protilátek (NAb) v séru pomocí stanovení neutralizačních protilátek.
Den 28+2
Geometrické střední titry
Časové okno: Den 42±7
Titr neutralizačních protilátek (NAb) v séru pomocí stanovení neutralizačních protilátek.
Den 42±7
nežádoucí událost
Časové okno: 180 dní
Výskyt nežádoucí příhody zvláštního zájmu (AESI).
180 dní
trombóza a trombocytopenie vyvolaná vakcínou
Časové okno: 180 dní
Výskyt trombózy a trombocytopenie vyvolané vakcínou u účastníků hlásících příslušné symptomy a příznaky.
180 dní

Spolupracovníci a vyšetřovatelé

Zde najdete lidi a organizace zapojené do této studie.

Termíny studijních záznamů

Tato data sledují průběh záznamů studie a předkládání souhrnných výsledků na ClinicalTrials.gov. Záznamy ze studií a hlášené výsledky jsou před zveřejněním na veřejné webové stránce přezkoumány Národní lékařskou knihovnou (NLM), aby se ujistily, že splňují specifické standardy kontroly kvality.

Hlavní termíny studia

Začátek studia (Aktuální)

16. dubna 2022

Primární dokončení (Aktuální)

19. července 2022

Dokončení studie (Očekávaný)

28. února 2023

Termíny zápisu do studia

První předloženo

13. srpna 2022

První předloženo, které splnilo kritéria kontroly kvality

29. srpna 2022

První zveřejněno (Aktuální)

31. srpna 2022

Aktualizace studijních záznamů

Poslední zveřejněná aktualizace (Aktuální)

31. srpna 2022

Odeslaná poslední aktualizace, která splnila kritéria kontroly kvality

29. srpna 2022

Naposledy ověřeno

1. srpna 2022

Více informací

Termíny související s touto studií

Další relevantní podmínky MeSH

Další identifikační čísla studie

  • BBIL/BBV154-III/2022 (Jiný identifikátor: Bharat Biotech International limited)

Informace o lécích a zařízeních, studijní dokumenty

Studuje lékový produkt regulovaný americkým FDA

Ne

Studuje produkt zařízení regulovaný americkým úřadem FDA

Ne

Tyto informace byly beze změn načteny přímo z webu clinicaltrials.gov. Máte-li jakékoli požadavky na změnu, odstranění nebo aktualizaci podrobností studie, kontaktujte prosím register@clinicaltrials.gov. Jakmile bude změna implementována na clinicaltrials.gov, bude automaticky aktualizována i na našem webu .

Předplatit