- ICH GCP
- Register voor klinische proeven in de VS.
- Klinische proef NCT02554812
Een studie van Avelumab in combinatie met andere kankerimmunotherapieën bij gevorderde maligniteiten (JAVELIN Medley)
EEN FASE 1B/2 OPEN-LABEL STUDIE OM DE VEILIGHEID, KLINISCHE ACTIVITEIT, FARMACOKINETIEK EN FARMACODYNAMICA VAN AVELUMAB (MSB0010718C) TE EVALUEREN IN COMBINATIE MET ANDERE KANKER IMMUNOTHERAPIEËN BIJ PATIËNTEN MET GEAVANCEERDE MALIGNATIES
Studie Overzicht
Toestand
Conditie
Interventie / Behandeling
Gedetailleerde beschrijving
Dit is een fase 1b/2, open-label, multicenter, meervoudige dosis, veiligheids-, klinische activiteits-, PK- en PD-studie van avelumab in combinatie met andere immuunmodulatoren bij volwassen patiënten met lokaal gevorderde of gemetastaseerde solide tumoren (bijv. , niet-kleincellige longkanker (NSCLC), melanoom, plaveiselcelcarcinoom van het hoofd-halsgebied (SCCHN), triple-negatieve borstkanker (TNBC), maagkanker, platinaresistente eierstokkanker, blaaskanker, kleincellige longkanker ( SCLC) en voortschrijdende tenosynoviale reuzenceltumor/gepigmenteerde villonodulaire synovitis (TGCT/PVNS). In fase 1b omvat dit patiënten bij wie de ziekte is gevorderd met standaardbehandeling of voor wie geen standaardtherapie beschikbaar is. In fase 2 verschillen de inschrijvingscriteria met betrekking tot eerder ontvangen behandeling(en) per tumortype. De opname van de andere immuunmodulatoren in deze studie is gebaseerd op preklinische en klinische gegevens die de verdraagbaarheid van één middel en het potentiële klinische voordeel ondersteunen, evenals niet-klinische gegevens die duiden op veiligheid, verdraagbaarheid en klinisch voordeel van het middel (de middelen) in combinatie met avelumab. Combinaties van avelumab plus andere te evalueren immuunmodulator(en) zijn als volgt:
- Combinatie A: avelumab plus utomilumab (4-1BB-agonist mAb)
- Combinatie B: avelumab plus PF-04518600 (OX40-agonist mAb)
- Combinatie C: avelumab plus PD 0360324 (M-CSF mAb)
- Combinatie D: avelumab plus utomilumab plus PF-04518600
- Combinatie F: avelumab plus CMP-001 (TLR9-agonist) en avelumab plus CMP-001 plus utomilumab en avelumab plus CMP-001 en PF-04518600 Elke combinatie wordt afzonderlijk bestudeerd in 2 onderzoeksdelen: 1) een fase 1b-aanloopgedeelte om de veiligheid te evalueren en de maximaal getolereerde dosis (MTD) of maximaal toegediende dosis (MAD) en RP2D (indien van toepassing) van de combinatie te bepalen, en 2) een fase 2-onderdeel om de werkzaamheid te evalueren en de veiligheid van de geselecteerde dosis verder te evalueren vanaf het fase 1b-gedeelte in vooraf gespecificeerde patiëntenpopulaties.
Studietype
Inschrijving (Werkelijk)
Fase
- Fase 2
- Fase 1
Contacten en locaties
Studie Locaties
-
-
-
New South Wales, Australië, 2109
- Macquarie Heart
-
-
New South Wales
-
Camperdown, New South Wales, Australië, 2050
- Chris O'Brien Lifehouse
-
Macquarie University, New South Wales, Australië, 2109
- Macquarie University
-
North Sydney, New South Wales, Australië, 2060
- Melanoma Institute Australia
-
North Sydney, New South Wales, Australië, 2060
- The Mater Hospital
-
Old Toongabie, New South Wales, Australië, 2146
- Baxter Healthcare
-
-
Victoria
-
Brighton, Victoria, Australië, 3186
- Cabrini Hospital Brighton
-
Brighton, Victoria, Australië, 3186
- Brighton Medical Imaging
-
Heidelberg, Victoria, Australië, 3084
- Austin Health
-
Malvern, Victoria, Australië, 3144
- Cabrini Hospital
-
Malvern, Victoria, Australië, 3144
- Cabrini Hospital Malvern
-
Malvern, Victoria, Australië, 3144
- Malvern Medical Imaging
-
-
-
-
Alberta
-
Edmonton, Alberta, Canada, T6G 1Z2
- Cross Cancer Institute
-
-
British Columbia
-
Vancouver, British Columbia, Canada, V5Z 4E6
- British Columbia Cancer Agency - Vancouver Centre
-
-
Ontario
-
Ottawa, Ontario, Canada, K1H 8L6
- The Ottawa Hospital Cancer Centre
-
Toronto, Ontario, Canada, M5G 2M9
- Princess Margaret Cancer Centre
-
-
Quebec
-
Montreal, Quebec, Canada, H2X 3E4
- Centre hospitalier de l'Université de Montréal (CHUM)
-
Montreal, Quebec, Canada, H2X 0C2
- PH 145294, Centre Hospitalier de l'Universite de Montreal (CHUM), Oncology Research Pharmacy
-
-
-
-
-
Villejuif, Frankrijk, 94805
- Institut Gustave Roussy
-
-
Cedex
-
Villejuif, Cedex, Frankrijk, 94805
- Institut Gustave Roussy
-
-
-
-
Chiba
-
Kashiwa, Chiba, Japan, 277-8577
- National Cancer Center Hospital East
-
-
Tokyo
-
Chuo-ku, Tokyo, Japan, 104-0045
- National Cancer Center Hospital
-
-
-
-
-
Warszawa, Polen, 02-781
- Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Sklodowskiej-Curie - Panstwowy Instytut Badawczy
-
-
Mazowieckie
-
Warszawa, Mazowieckie, Polen, 02-781
- Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Sklodowskiej-Curie - Panstwowy Instytut Badawczy
-
-
-
-
-
Taipei, Taiwan, 100
- National Taiwan University Hospital
-
Taipei, Taiwan, 100
- Investigational Drug Services, National Taiwan University Hospital
-
-
-
-
-
London, Verenigd Koninkrijk, SW3 6JJ
- The Royal Marsden NHS Foundation Trust
-
London, Verenigd Koninkrijk, W1G 6AD
- Sarah Cannon Research Institute UK
-
London, Verenigd Koninkrijk, SW3 6JJ
- The Royal Marsden Hospital
-
London, Verenigd Koninkrijk, W1G 7LJ
- The Harley Street Clinic
-
London, Verenigd Koninkrijk, W1G 8PP
- The Harley Street Clinic
-
-
-
-
California
-
Encinitas, California, Verenigde Staten, 92024
- UCSD Medical Center - Encinitas
-
La Jolla, California, Verenigde Staten, 92093
- UC San Diego Moores Cancer Center
-
La Jolla, California, Verenigde Staten, 92037
- UC San Diego Perlman Medical Offices
-
La Jolla, California, Verenigde Staten, 92037
- Koman Family Outpatient Pavilion
-
La Jolla, California, Verenigde Staten, 92037
- UC San Diego Medical Center - La Jolla (Jacobs Medical Center / Thornton Pavilion)
-
Los Angeles, California, Verenigde Staten, 90095
- Ronald Reagan UCLA Medical Center
-
Los Angeles, California, Verenigde Staten, 90024
- UCLA Clinical Research Unit (Adminstration Office)
-
Los Angeles, California, Verenigde Staten, 90095
- UCLA Hematology-Oncology Clinic
-
Los Angeles, California, Verenigde Staten, 90095
- UCLA Hematology-Oncology Infusion Center
-
San Diego, California, Verenigde Staten, 92103
- UC San Diego Medical Center - Hillcrest
-
Vista, California, Verenigde Staten, 92081
- UCSD Medical Center - Vista
-
-
District of Columbia
-
Washington, District of Columbia, Verenigde Staten, 20007
- Georgetown University Medical Center
-
-
Florida
-
Aventura, Florida, Verenigde Staten, 33180
- Mount Sinai Comprehensive Cancer Center - Aventura
-
Miami Beach, Florida, Verenigde Staten, 33140
- Mount Sinai Comprehensive Cancer Center
-
Sarasota, Florida, Verenigde Staten, 34232
- Florida Cancer Specialists
-
Tampa, Florida, Verenigde Staten, 33612
- H Lee Moffitt Cancer Center and Research Institute
-
-
Iowa
-
Iowa City, Iowa, Verenigde Staten, 52242
- University of Iowa Hospitals and Clinics
-
-
Michigan
-
Ann Arbor, Michigan, Verenigde Staten, 48109
- University of Michigan
-
Ann Arbor, Michigan, Verenigde Staten, 48109-5008
- University of Michigan Hospitals
-
Detroit, Michigan, Verenigde Staten, 48201
- Karmanos Cancer Institute
-
Detroit, Michigan, Verenigde Staten, 48201
- Investigational Pharmacy, Karmanos Cancer Center
-
Farmington Hills, Michigan, Verenigde Staten, 48334
- Karmanos Cancer Institute Weisberg Cancer Treatment Center
-
-
New York
-
New York, New York, Verenigde Staten, 10021
- Weill Cornell Medical College
-
New York, New York, Verenigde Staten, 10016
- NYU Langone Medical Center
-
New York, New York, Verenigde Staten, 10016
- NYU Investigational Pharmacy
-
New York, New York, Verenigde Staten, 10065
- Weill Cornell Medical College/New York Presbyterian Hospital
-
New York, New York, Verenigde Staten, 10010
- VA NY Harbor Healthcare System
-
New York, New York, Verenigde Staten, 10016
- NYU Laura and Isaac Perlmutter Cancer Center
-
New York, New York, Verenigde Staten, 10065
- Research Pharmacy #PH#
-
-
North Carolina
-
Clinton, North Carolina, Verenigde Staten, 28328
- Sampson Regional Medical Center
-
Clinton, North Carolina, Verenigde Staten, 28328
- Southeastern Medical Oncology Center
-
Goldsboro, North Carolina, Verenigde Staten, 27534
- Wayne Memorial Hospital
-
Goldsboro, North Carolina, Verenigde Staten, 27534
- Southeastern Medical Oncology Center
-
Jacksonville, North Carolina, Verenigde Staten, 28546
- Onslow Memorial Hospital
-
Jacksonville, North Carolina, Verenigde Staten, 28546
- Southeastern Medical Oncology Center
-
-
Pennsylvania
-
Philadelphia, Pennsylvania, Verenigde Staten, 19111
- Fox Chase Cancer Center
-
Pittsburgh, Pennsylvania, Verenigde Staten, 15232
- University of Pittsburgh Cancer Institute
-
Pittsburgh, Pennsylvania, Verenigde Staten, 15232
- UPCI Investigational Drug Service
-
Pittsburgh, Pennsylvania, Verenigde Staten, 15232
- UPMC Shadyside Hospital
-
-
Rhode Island
-
Providence, Rhode Island, Verenigde Staten, 02903
- Rhode Island Hospital
-
Providence, Rhode Island, Verenigde Staten, 02906
- Miriam Hospital
-
-
South Dakota
-
Sioux Falls, South Dakota, Verenigde Staten, 57104
- Sanford Cancer Center Oncology Clinic & Pharmacy
-
Sioux Falls, South Dakota, Verenigde Staten, 57104
- Sanford Gynecologic Oncology Clinic
-
Sioux Falls, South Dakota, Verenigde Staten, 57104
- Sanford Interventional Radiology
-
Sioux Falls, South Dakota, Verenigde Staten, 57105
- Sanford ENT Clinic
-
Sioux Falls, South Dakota, Verenigde Staten, 57105
- Sanford Research
-
Sioux Falls, South Dakota, Verenigde Staten, 57105
- Sanford USD Medical Center
-
-
Tennessee
-
Nashville, Tennessee, Verenigde Staten, 37203
- Tennessee Oncology, PLLC
-
Nashville, Tennessee, Verenigde Staten, 37232
- Henry-Joyce Cancer Clinic
-
Nashville, Tennessee, Verenigde Staten, 37203
- The Sarah Cannon Research Institute / Tennessee Oncology, PLLC
-
Nashville, Tennessee, Verenigde Staten, 37232
- Vanderbilt University Oncology Pharmacy
-
-
Texas
-
Dallas, Texas, Verenigde Staten, 75390
- University of Texas Southwestern Medical Center
-
Dallas, Texas, Verenigde Staten, 75235
- UT Southwestern Medical Center
-
Dallas, Texas, Verenigde Staten, 75390
- UT Southwestern Simmons Comprehensive Cancer Center
-
Houston, Texas, Verenigde Staten, 77030
- The University of Texas MD Anderson Cancer Center
-
-
Washington
-
Seattle, Washington, Verenigde Staten, 98109
- Seattle Cancer Care Alliance
-
Seattle, Washington, Verenigde Staten, 98195
- University of Washington Medical Center
-
-
Deelname Criteria
Geschiktheidscriteria
Leeftijden die in aanmerking komen voor studie
Accepteert gezonde vrijwilligers
Beschrijving
Inclusiecriteria:
- Histologische of cytologische diagnose van gevorderde/gemetastaseerde solide tumor. Meetbare ziekte volgens RECIST 1.1 met minimaal 1 meetbare laesie die niet eerder is bestraald. Beschikbaarheid van tumorspecimens genomen binnen 1 jaar voorafgaand aan deelname aan de studie, zonder tussenliggende systemische antikankertherapie. Geen voorafgaande PD-1/PDL-1-therapie toegestaan. Combinatie A: Fase 1b, patiënten met NSCLC die progressie hebben gemaakt op standaardtherapie of waarvoor geen standaardtherapie beschikbaar is, en Fase 2, patiënten met NSCLC, melanoom, SCCHN, TNBC in elke therapielijn, SCLC, 1e lijns NSCLC. 1e lijns NSCLC moet demonstreren om PD-L1 uit te drukken. Het activeren van EGFR-mutatie, ALK, ROS1-translocatie/herschikkingen zijn niet toegestaan. Combinatie B: Fase 1b, patiënten met vergevorderde solide tumoren (NSCLC, SCCHN, melanoom) die zijn gevorderd met standaardtherapie of waarvoor geen standaardtherapie beschikbaar is, en Fase 2, patiënten met NSCLC, melanoom of SCCHN. Maximaal 2 eerdere therapielijnen in een gevorderde/gemetastaseerde ziekte zijn toegestaan. Het activeren van EGFR-mutatie, ALK, ROS1-translocatie/herschikkingen zijn niet toegestaan. Combinatie C: eierstokkanker, SCCHN, NSCLC, maagkanker, platina-resistente eierstokkanker. Maximaal 2 eerdere therapielijnen in een gevorderde/gemetastaseerde ziekte zijn toegestaan. TGCT/PVNS die niet te opereren is of uitgebreide resectie vereist. Voorafgaande behandeling met agentia gericht op CSF-1/CSF-1R is niet toegestaan. NSCLC-activerende EGFR-mutatie, ALK, ROS1-translocatie/herschikkingen zijn niet toegestaan. Combinatie D: NSCLC, melanoom, SCCHN, blaaskanker. NSCLC-activerende EGFR-mutatie, ALK, ROS1-translocatie/herschikkingen zijn niet toegestaan. Maximaal 2 eerdere therapielijnen in een gevorderde/gemetastaseerde ziekte zijn toegestaan. Combinatie F: Terugkerende of gemetastaseerde SCCHN. Eén tot drie eerdere lijnen van systemische therapie voor gevorderde stadia of gemetastaseerde ziekte. Patiënten moeten anti-PD-1/PD-L1-bevattende therapie hebben gekregen (vereist ten minste twee doses PD-1/PD-L1-middel). Ziekteprogressie niet eerder dan 6 weken na aanvang van de laatste antikankertherapie. Bewijs van radiologische progressie is vereist. • Patiënt moet in aanmerking komen voor intralesionale toediening met ten minste één tumorlaesie die veilig kan worden geïnjecteerd.
- ECOG-prestatiestatus 0 of 1
- Geschatte levensverwachting van minimaal 3 maanden
- Adequate beenmerg-, nier- en leverfunctie
- Opgeloste acute effecten van eerdere therapie
- Negatieve serumzwangerschapstest bij screening
- Mannelijke en vrouwelijke patiënten die kinderen kunnen krijgen, moeten ermee instemmen om ten minste 1 zeer effectieve anticonceptiemethode te gebruiken tijdens het onderzoek en gedurende ten minste 90 dagen na de laatste dosis
- Ondertekende en gedateerde geïnformeerde toestemming
Uitsluitingscriteria:
- Antikankertherapie op basis van monoklonale antilichamen binnen 28 dagen voorafgaand aan het begin van het onderzoek of op kleine moleculen gebaseerde antikankertherapie (gerichte therapie of chemotherapie) binnen 14 dagen voorafgaand aan het begin van het onderzoek. Combinatie F:PD-1/PD-L1-middel binnen 14 dagen voorafgaand aan deelname aan het onderzoek.
- Huidig of eerder gebruik van immunosuppressieve medicatie binnen 7 dagen voorafgaand aan deelname aan de studie
- Actieve auto-immuunziekte die systemische steroïden of immunosuppressiva vereist binnen 7 dagen voorafgaand aan deelname aan de studie
- Bekende eerdere of vermoedelijke overgevoeligheid voor onderzoeksproducten
- Grote operatie binnen 4 weken of radiotherapie binnen 14 dagen voorafgaand aan deelname aan de studie
- Patiënten met bekende symptomatische hersenmetastasen die steroïden nodig hebben
- Eerdere hooggedoseerde chemotherapie waarvoor stamcelredding nodig was
- Eerdere allogene stamceltransplantatie of orgaantransplantatie
- Een van de volgende symptomen binnen 6 maanden voorafgaand aan deelname aan het onderzoek: myocardinfarct, ongecontroleerde angina pectoris, coronaire/perifere arterie-bypasstransplantaat, symptomatisch congestief hartfalen, cerebrovasculair accident of voorbijgaande ischemische aanval
- Symptomatische longembolie binnen 6 maanden voorafgaand aan deelname aan het onderzoek
- Bekende HIV- of AIDS-gerelateerde ziekte
- Actieve infectie die systemische therapie vereist
- Positieve HBV- of HCV-test wijst op acute of chronische infectie
- Toediening van een levend vaccin binnen 4 weken voorafgaand aan deelname aan de studie
- Diagnose van andere maligniteiten binnen 5 jaar, behalve bij adequaat behandelde basaalcel- of plaveiselcelkanker, of carcinoma in situ van de borst of cervix, of laaggradige (Gleason ≤6) prostaatkanker
- Deelname aan andere onderzoeken met onderzoeksgeneesmiddel(en) binnen 4 weken voorafgaand aan deelname aan het onderzoek en/of tijdens deelname aan het onderzoek
- Aanhoudende toxiciteit gerelateerd aan eerdere therapie >Graad 1
- Andere ernstige acute of chronische medische aandoening
- Combo C: bestaand periorbitaal oedeem.
- Combo C: Hypocalciëmie, klinisch significante botziekte of recente botbreuk (binnen 12 weken voorafgaand aan deelname aan het onderzoek)
Studie plan
Hoe is de studie opgezet?
Ontwerpdetails
- Primair doel: Behandeling
- Toewijzing: Gerandomiseerd
- Masker: Geen (open label)
Wapens en interventies
Deelnemersgroep / Arm |
Interventie / Behandeling |
|---|---|
|
Experimenteel: Cohort A1
NSCLC-patiënten behandeld met avelumab + utomilumab (dosisniveau 1)
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-4-1BB antilichaam
Andere namen:
|
|
Experimenteel: Cohort A2
NSCLC-patiënten behandeld met avelumab + utomilumab (dosisniveau 2)
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-4-1BB antilichaam
Andere namen:
|
|
Experimenteel: Cohort A3
NSCLC-patiënten behandeld met avelumab + utomilumab (dosisniveau 3)
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-4-1BB antilichaam
Andere namen:
|
|
Experimenteel: Cohort A4
Melanoompatiënten behandeld met avelumab +utomilumab
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-4-1BB antilichaam
Andere namen:
|
|
Experimenteel: Cohort A5
SCCHN-patiënten behandeld met avelumab + utomilumab
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-4-1BB antilichaam
Andere namen:
|
|
Experimenteel: Cohort A6
TNBC-patiënten behandeld met avelumab + utomilumab
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-4-1BB antilichaam
Andere namen:
|
|
Experimenteel: Cohort A7
SCLC die is gevorderd na ten minste 1 lijn platinabevattende therapie behandeld met avelumab +utomilumab
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-4-1BB antilichaam
Andere namen:
|
|
Experimenteel: Cohort A8
NSCLC eerstelijns stadium IV behandeld met avelumab +PF-05082566
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-4-1BB antilichaam
Andere namen:
|
|
Experimenteel: Combinatie B dosisescalatie
PF-04518600 + avelumab bij geselecteerde tumortypes
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
OX40-agonist
|
|
Experimenteel: Combinatie B uitbreidingscohorten
PF-04518600 + avelumab bij geselecteerde tumortypes
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
OX40-agonist
|
|
Experimenteel: Combinatie C-dosisescalatiecohorten
PD 0360324 + avelumab bij geselecteerde tumortypes
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-M-CSF
|
|
Experimenteel: Combinatie C Dosis-expansiecohorten
PD 0360324 + aveluamb bij geselecteerde tumortypes
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-M-CSF
|
|
Experimenteel: Combinatie D dosisescalatiecohorten
PF-05082566 + PF-04518600 + avelumab bij geselecteerde tumortypes
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-4-1BB antilichaam
Andere namen:
OX40-agonist
|
|
Experimenteel: Combinatie D dosisexpansiecohorten
PF-05082566 + PF-04518600 + avelumab bij geselecteerde tumortypes
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-4-1BB antilichaam
Andere namen:
OX40-agonist
|
|
Experimenteel: Cohort A9
NSCLC eerstelijns stadium IV behandeld met avelumab +utomilumab (sequentiële start met utomilumab monotherapie gevolgd door combinatie)
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-4-1BB antilichaam
Andere namen:
|
|
Experimenteel: Cohort A10
NSCLC eerstelijns stadium IV behandeld met avelumab + utomilumab (sequentiële start met avelumab monotherapie gevolgd door combinatie)
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-4-1BB antilichaam
Andere namen:
|
|
Experimenteel: Cohort F1
CMP-001 +avelumab in SCCHN
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
TLR9-agonist
|
|
Experimenteel: Cohort F2
CMP-001+avelumab+utomilumab in SCCHN
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
Anti-4-1BB antilichaam
Andere namen:
TLR9-agonist
|
|
Experimenteel: Cohort F3
CMP-001 +avelumab+PF-04518600 in SCCHN
|
Anti-PD-L1-antilichaam
Andere namen:
OX40-agonist
TLR9-agonist
|
Wat meet het onderzoek?
Primaire uitkomstmaten
Uitkomstmaat |
Maatregel Beschrijving |
Tijdsspanne |
|---|---|---|
|
Fase 1b Lead-in: aantal deelnemers met eerste 2 cycli dosisbeperkende toxiciteit (DLT) voor combinatie A
Tijdsspanne: Basislijn tot cyclus 2 (tot 8 weken)
|
Ernst van bijwerkingen geclassificeerd volgens CTCAE v4.03.
Fase 1b-lead-in, bijwerkingen die optraden tijdens de DLT-observatieperiode en die konden worden toegeschreven aan een of meer onderzoeksgeneesmiddelen in combinatie, werden geclassificeerd als DLT: Hematologisch: Graad (G)4 neutropenie die > 7 dagen aanhield; Febriele neutropenie; Neutropenische infectie; G >=3 trombocytopenie met bloeding; G4-trombocytopenie; G4-bloedarmoede.
Niet-hematologisch (niet-laboratorium): Elke G3-toxiciteit, behalve de volgende: Voorbijgaande (24 H) G3-vermoeidheid, lokale reactie of hoofdpijn die overging in G1; G3-4 misselijkheid/braken onder controle door medische therapie binnen 72 uur; G3-hypertensie gecontroleerd door medische therapie; G3-diarree verbeterde tot G <=2 binnen 72 uur na medische behandeling; G3-huidtoxiciteit verdween tot G <=1 in <7 dagen na medische behandeling; G >=3 amylase- of lipase-afwijking niet geassocieerd met pancreatitis; G3-endocrinopathieën onder controle met medische therapie; Tumor flare-fenomeen. G4- of G3-CRS duurt >24 uur ondanks behandeling.
|
Basislijn tot cyclus 2 (tot 8 weken)
|
|
Fase 1b Lead-in: aantal deelnemers met eerste 2 cycli DLT voor combinatie B
Tijdsspanne: Basislijn tot cyclus 2 (tot 8 weken)
|
Ernst van bijwerkingen geclassificeerd volgens CTCAE v4.03.
Fase 1b-lead-in, bijwerkingen die optraden tijdens de DLT-observatieperiode en die konden worden toegeschreven aan een of meer onderzoeksgeneesmiddelen in combinatie, werden geclassificeerd als DLT: Hematologisch: Graad (G)4 neutropenie die > 7 dagen aanhield; Febriele neutropenie; Neutropenische infectie; G >=3 trombocytopenie met bloeding; G4-trombocytopenie; G4-bloedarmoede.
Niet-hematologisch (niet-laboratorium): Elke G3-toxiciteit, behalve de volgende: Voorbijgaande (24 H) G3-vermoeidheid, lokale reactie of hoofdpijn die overging in G1; G3-4 misselijkheid/braken onder controle door medische therapie binnen 72 uur; G3-hypertensie gecontroleerd door medische therapie; G3-diarree verbeterde tot G <=2 binnen 72 uur na medische behandeling; G3-huidtoxiciteit verdween tot G <=1 in <7 dagen na medische behandeling; G >=3 amylase- of lipase-afwijking niet geassocieerd met pancreatitis; G3-endocrinopathieën onder controle met medische therapie; Tumor flare-fenomeen. G4- of G3-CRS duurt >24 uur ondanks behandeling.
|
Basislijn tot cyclus 2 (tot 8 weken)
|
|
Fase 1b Lead-in: aantal deelnemers met eerste 2 cycli DLT voor combinatie C
Tijdsspanne: Basislijn tot cyclus 2 (tot 8 weken)
|
Ernst van bijwerkingen geclassificeerd volgens CTCAE v4.03.
Fase 1b-lead-in, bijwerkingen die optraden tijdens de DLT-observatieperiode en die konden worden toegeschreven aan een of meer onderzoeksgeneesmiddelen in combinatie, werden geclassificeerd als DLT: Hematologisch: Graad (G)4 neutropenie die > 7 dagen aanhield; Febriele neutropenie; Neutropenische infectie; G >=3 trombocytopenie met bloeding; G4-trombocytopenie; G4-bloedarmoede.
Niet-hematologisch (niet-laboratorium): Elke G3-toxiciteit, behalve de volgende: Voorbijgaande (24 H) G3-vermoeidheid, lokale reactie of hoofdpijn die overging in G1; G3-4 misselijkheid/braken onder controle door medische therapie binnen 72 uur; G3-hypertensie gecontroleerd door medische therapie; G3-diarree verbeterde tot G <=2 binnen 72 uur na medische behandeling; G3-huidtoxiciteit verdween tot G <=1 in <7 dagen na medische behandeling; G >=3 amylase- of lipase-afwijking niet geassocieerd met pancreatitis; G3-endocrinopathieën onder controle met medische therapie; Tumor flare-fenomeen. G4- of G3-CRS duurt >24 uur ondanks behandeling.
|
Basislijn tot cyclus 2 (tot 8 weken)
|
|
Fase 1b Lead-in: aantal deelnemers met eerste 2 cycli DLT voor combinatie D
Tijdsspanne: Basislijn tot cyclus 2 (tot 8 weken)
|
Ernst van bijwerkingen geclassificeerd volgens CTCAE v4.03.
Fase 1b-lead-in, bijwerkingen die optraden tijdens de DLT-observatieperiode en die konden worden toegeschreven aan een of meer onderzoeksgeneesmiddelen in combinatie, werden geclassificeerd als DLT: Hematologisch: Graad (G)4 neutropenie die > 7 dagen aanhield; Febriele neutropenie; Neutropenische infectie; G >=3 trombocytopenie met bloeding; G4-trombocytopenie; G4-bloedarmoede.
Niet-hematologisch (niet-laboratorium): Elke G3-toxiciteit, behalve de volgende: Voorbijgaande (24 H) G3-vermoeidheid, lokale reactie of hoofdpijn die overging in G1; G3-4 misselijkheid/braken onder controle door medische therapie binnen 72 uur; G3-hypertensie gecontroleerd door medische therapie; G3-diarree verbeterde tot G <=2 binnen 72 uur na medische behandeling; G3-huidtoxiciteit verdween tot G <=1 in <7 dagen na medische behandeling; G >=3 amylase- of lipase-afwijking niet geassocieerd met pancreatitis; G3-endocrinopathieën onder controle met medische therapie; Tumor flare-fenomeen. G4- of G3-CRS duurt >24 uur ondanks behandeling.
|
Basislijn tot cyclus 2 (tot 8 weken)
|
|
Fase 1b Lead-in: aantal deelnemers met eerste cyclus DLT voor combinatie F
Tijdsspanne: Basislijn tot eerste cyclus (tot 4 weken)
|
Ernst van bijwerkingen geclassificeerd volgens CTCAE v4.03.
Fase 1b-lead-in, bijwerkingen die optraden tijdens de DLT-observatieperiode en die konden worden toegeschreven aan een of meer onderzoeksgeneesmiddelen in combinatie, werden geclassificeerd als DLT: Hematologisch: Graad (G)4 neutropenie die > 7 dagen aanhield; Febriele neutropenie; Neutropenische infectie; G >=3 trombocytopenie met bloeding; G4-trombocytopenie; G4-bloedarmoede.
Niet-hematologisch (niet-laboratorium): Elke G3-toxiciteit, behalve de volgende: Voorbijgaande (24 H) G3-vermoeidheid, lokale reactie of hoofdpijn die overging in G1; G3-4 misselijkheid/braken onder controle door medische therapie binnen 72 uur; G3-hypertensie gecontroleerd door medische therapie; G3-diarree verbeterde tot G <=2 binnen 72 uur na medische behandeling; G3-huidtoxiciteit verdween tot G <=1 in <7 dagen na medische behandeling; G >=3 amylase- of lipase-afwijking niet geassocieerd met pancreatitis; G3-endocrinopathieën onder controle met medische therapie; Tumor flare-fenomeen. G4- of G3-CRS duurt >24 uur ondanks behandeling.
|
Basislijn tot eerste cyclus (tot 4 weken)
|
|
Fase 2: Percentage deelnemers met bevestigde objectieve respons (OR) volgens responsevaluatiecriteria bij solide tumoren (RECIST) versie (v) 1.1 door beoordeling door onderzoeker voor combinatie A
Tijdsspanne: Vanaf het begin van de behandeling tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook, afhankelijk van wat zich het eerst heeft voorgedaan (maximaal maximaal ongeveer 53 maanden)
|
OF: volledige respons (CR) of gedeeltelijke respons (PR) bepaald door de onderzoeker volgens RECIST v1.1 vanaf de datum van de eerste dosis onderzoeksbehandeling tot de datum van de eerste documentatie van progressieve ziekte (PD), bevestigd door herhaalde beoordelingen die niet minder dan 4 weken na eerste reactie.
CR: verdwijning van doel- en niet-doelwitlaesies, met uitzondering van klierziekte en normalisatie van tumormarkers.
Alle knooppunten, doel en niet-doel, moeten een korte as hebben die kleiner is dan (<)10 millimeter (mm).
PR: >=30% afname in de som van de metingen (langste diameter voor tumorlaesies en korte-asmaat voor knooppunten) van doellaesies, waarbij de som van de diameters als referentiebasislijn wordt genomen.
Niet-doellaesies moeten niet-PD zijn.
PD: >=20% toename in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij als referentie de kleinste som uit het onderzoek wordt genomen.
Naast een relatieve toename van 20% moet de som ook een absolute toename van minimaal 5 mm aantonen; het verschijnen van een of meer nieuwe laesies werd als PD beschouwd.
|
Vanaf het begin van de behandeling tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook, afhankelijk van wat zich het eerst heeft voorgedaan (maximaal maximaal ongeveer 53 maanden)
|
|
Fase 2: Percentage deelnemers met bevestigde OR volgens RECIST v 1.1 door beoordeling door onderzoeker voor combinatie B
Tijdsspanne: Vanaf het begin van de behandeling tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (ongeveer 26 maanden)
|
OF: CR of PR bepaald door de onderzoeker volgens RECIST v1.1 vanaf de datum van de eerste dosis van de onderzoeksbehandeling tot de datum van de eerste documentatie van PD, bevestigd door herhaalde beoordelingen die niet minder dan 4 weken na de eerste respons zijn uitgevoerd.
CR: verdwijning van doel- en niet-doelwitlaesies, met uitzondering van klierziekte en normalisatie van tumormarkers.
Alle knooppunten, doel en niet-doel, moeten een korte asmaat <10 mm hebben.
PR: >=30% afname in de som van de metingen (langste diameter voor tumorlaesies en korte-asmaat voor knooppunten) van doellaesies, waarbij de som van de diameters als referentiebasislijn wordt genomen.
Niet-doellaesies moeten niet-PD zijn.
PD: >=20% toename in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij als referentie de kleinste som uit het onderzoek wordt genomen.
Naast een relatieve toename van 20% moet de som ook een absolute toename van minimaal 5 mm aantonen; het verschijnen van een of meer nieuwe laesies werd als PD beschouwd.
|
Vanaf het begin van de behandeling tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (ongeveer 26 maanden)
|
Secundaire uitkomstmaten
Uitkomstmaat |
Maatregel Beschrijving |
Tijdsspanne |
|---|---|---|
|
Aantal deelnemers met opkomende bijwerkingen (TEAE's), graad >= 3 TEAE's, ernstige TEAE's en behandelingsgerelateerde TEAE's: combinatie A
Tijdsspanne: Basislijn tot 30 dagen na de laatste dosis van de onderzoeksbehandeling of de dag vóór de startdag van de nieuwe antikankertherapie (maximaal 6,5 jaar)
|
TEAE's zijn gebeurtenissen waarvan de aanvangsdatum voor het eerst optreedt tijdens de periode van behandeling, of als de verergering van een gebeurtenis plaatsvindt tijdens de periode van behandeling.
Behandelingsgerelateerde bijwerkingen waren elk ongewenst medisch voorval dat werd toegeschreven aan het onderzoeksgeneesmiddel bij een deelnemer die het onderzoeksgeneesmiddel had gekregen.
Volgens het National Cancer Institute (NCI) CTCAE v4.03: Graad 3 (ernstige) voorvallen=onaanvaardbare of ondraaglijke voorvallen, die de gebruikelijke dagelijkse activiteit aanzienlijk onderbreken, vereisen systemische medicamenteuze behandeling/andere behandeling; Graad 4 (levensbedreigende) gebeurtenissen zorgden ervoor dat de deelnemer in onmiddellijk levensgevaar verkeerde; Graad 5 (overlijden) gebeurtenissen=overlijden gerelateerd aan een bijwerking.
Een ernstige bijwerking (SAE) was een bijwerking die resulteerde in een van de volgende uitkomsten of die om een andere reden als significant werd beschouwd: overlijden; initiële of verlengde ziekenhuisopname van de deelnemer; levensbedreigende ervaring (onmiddellijk risico op overlijden); aanhoudende of aanzienlijke handicap/ongeschiktheid; aangeboren afwijking.
|
Basislijn tot 30 dagen na de laatste dosis van de onderzoeksbehandeling of de dag vóór de startdag van de nieuwe antikankertherapie (maximaal 6,5 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met TEAE's, graad >= 3 TEAE's, ernstige TEAE's en behandelingsgerelateerde TEAE's: Combinatie B
Tijdsspanne: Basislijn tot 30 dagen na de laatste dosis van de onderzoeksbehandeling of de dag vóór de startdag van de nieuwe antikankertherapie (maximaal 3,5 jaar)
|
TEAE's zijn gebeurtenissen waarvan de aanvangsdatum voor het eerst optreedt tijdens de periode van behandeling, of als de verergering van een gebeurtenis plaatsvindt tijdens de periode van behandeling.
Behandelingsgerelateerde bijwerkingen waren elk ongewenst medisch voorval dat werd toegeschreven aan het onderzoeksgeneesmiddel bij een deelnemer die het onderzoeksgeneesmiddel had gekregen.
Volgens NCI CTCAE v4.03: Graad 3 (ernstige) voorvallen=onaanvaardbare of ondraaglijke voorvallen, die de gebruikelijke dagelijkse activiteit aanzienlijk onderbreken, vereisen systemische medicamenteuze behandeling/andere behandeling; Graad 4 (levensbedreigende) gebeurtenissen zorgden ervoor dat de deelnemer in onmiddellijk levensgevaar verkeerde; Graad 5 (overlijden) gebeurtenissen=overlijden gerelateerd aan een bijwerking.
SAE was een bijwerking die resulteerde in een van de volgende uitkomsten of die om een andere reden als significant werd beschouwd: overlijden; initiële of verlengde ziekenhuisopname van de deelnemer; levensbedreigende ervaring (onmiddellijk risico op overlijden); aanhoudende of aanzienlijke handicap/ongeschiktheid; aangeboren afwijking.
|
Basislijn tot 30 dagen na de laatste dosis van de onderzoeksbehandeling of de dag vóór de startdag van de nieuwe antikankertherapie (maximaal 3,5 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met TEAE's, graad >= 3 TEAE's, ernstige TEAE's en behandelingsgerelateerde TEAE's: Combinatie C
Tijdsspanne: Basislijn tot 30 dagen na de laatste dosis van de onderzoeksbehandeling of de dag vóór de startdag van de nieuwe antikankertherapie (maximaal 1,8 jaar)
|
TEAE's zijn gebeurtenissen waarvan de aanvangsdatum voor het eerst optreedt tijdens de periode van behandeling, of als de verergering van een gebeurtenis plaatsvindt tijdens de periode van behandeling.
Behandelingsgerelateerde bijwerkingen waren elk ongewenst medisch voorval dat werd toegeschreven aan het onderzoeksgeneesmiddel bij een deelnemer die het onderzoeksgeneesmiddel had gekregen.
Volgens NCI CTCAE v4.03: Graad 3 (ernstige) voorvallen=onaanvaardbare of ondraaglijke voorvallen, die de gebruikelijke dagelijkse activiteit aanzienlijk onderbreken, vereisen systemische medicamenteuze behandeling/andere behandeling; Graad 4 (levensbedreigende) gebeurtenissen zorgden ervoor dat de deelnemer in onmiddellijk levensgevaar verkeerde; Graad 5 (overlijden) gebeurtenissen=overlijden gerelateerd aan een bijwerking.
SAE was een bijwerking die resulteerde in een van de volgende uitkomsten of die om een andere reden als significant werd beschouwd: overlijden; initiële of verlengde ziekenhuisopname van de deelnemer; levensbedreigende ervaring (onmiddellijk risico op overlijden); aanhoudende of aanzienlijke handicap/ongeschiktheid; aangeboren afwijking.
|
Basislijn tot 30 dagen na de laatste dosis van de onderzoeksbehandeling of de dag vóór de startdag van de nieuwe antikankertherapie (maximaal 1,8 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met TEAE's, graad >= 3 TEAE's, ernstige TEAE's en behandelingsgerelateerde TEAE's: Combinatie D
Tijdsspanne: Basislijn tot 30 dagen na de laatste dosis van de onderzoeksbehandeling of de dag vóór de startdag van de nieuwe antikankertherapie (maximaal 4,3 jaar)
|
TEAE's zijn gebeurtenissen waarvan de aanvangsdatum voor het eerst optreedt tijdens de periode van behandeling, of als de verergering van een gebeurtenis plaatsvindt tijdens de periode van behandeling.
Behandelingsgerelateerde bijwerkingen waren elk ongewenst medisch voorval dat werd toegeschreven aan het onderzoeksgeneesmiddel bij een deelnemer die het onderzoeksgeneesmiddel had gekregen.
Volgens NCI CTCAE v4.03: Graad 3 (ernstige) voorvallen=onaanvaardbare of ondraaglijke voorvallen, die de gebruikelijke dagelijkse activiteit aanzienlijk onderbreken, vereisen systemische medicamenteuze behandeling/andere behandeling; Graad 4 (levensbedreigende) gebeurtenissen zorgden ervoor dat de deelnemer in onmiddellijk levensgevaar verkeerde; Graad 5 (overlijden) gebeurtenissen=overlijden gerelateerd aan een bijwerking.
SAE was een bijwerking die resulteerde in een van de volgende uitkomsten of die om een andere reden als significant werd beschouwd: overlijden; initiële of verlengde ziekenhuisopname van de deelnemer; levensbedreigende ervaring (onmiddellijk risico op overlijden); aanhoudende of aanzienlijke handicap/ongeschiktheid; aangeboren afwijking.
|
Basislijn tot 30 dagen na de laatste dosis van de onderzoeksbehandeling of de dag vóór de startdag van de nieuwe antikankertherapie (maximaal 4,3 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met TEAE's, graad >= 3 TEAE's, ernstige TEAE's en behandelingsgerelateerde TEAE's: Combinatie F
Tijdsspanne: Basislijn tot 30 dagen na de laatste dosis van de onderzoeksbehandeling of de dag vóór de startdag van een nieuwe antikankertherapie (maximaal 3 jaar)
|
TEAE's zijn gebeurtenissen waarvan de aanvangsdatum voor het eerst optreedt tijdens de periode van behandeling, of als de verergering van een gebeurtenis plaatsvindt tijdens de periode van behandeling.
Behandelingsgerelateerde bijwerkingen waren elk ongewenst medisch voorval dat werd toegeschreven aan het onderzoeksgeneesmiddel bij een deelnemer die het onderzoeksgeneesmiddel had gekregen.
Volgens NCI CTCAE v4.03: Graad 3 (ernstige) voorvallen=onaanvaardbare of ondraaglijke voorvallen, die de gebruikelijke dagelijkse activiteit aanzienlijk onderbreken, vereisen systemische medicamenteuze behandeling/andere behandeling; Graad 4 (levensbedreigende) gebeurtenissen zorgden ervoor dat de deelnemer in onmiddellijk levensgevaar verkeerde; Graad 5 (overlijden) gebeurtenissen=overlijden gerelateerd aan een bijwerking.
SAE was een bijwerking die resulteerde in een van de volgende uitkomsten of die om een andere reden als significant werd beschouwd: overlijden; initiële of verlengde ziekenhuisopname van de deelnemer; levensbedreigende ervaring (onmiddellijk risico op overlijden); aanhoudende of aanzienlijke handicap/ongeschiktheid; aangeboren afwijking.
|
Basislijn tot 30 dagen na de laatste dosis van de onderzoeksbehandeling of de dag vóór de startdag van een nieuwe antikankertherapie (maximaal 3 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met nieuwe abnormale of verslechterende hematologische laboratoriumtest volgens maximale algemene terminologiecriteria voor bijwerkingen (CTCAE) Graad >=3: Combinatie A
Tijdsspanne: Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 6,5 jaar)
|
De laboratoriumresultaten werden beoordeeld volgens de ernstgraad van NCI CTCAE v4.03.
Graad 1=milde AE.
Graad 2=matige AE.
Graad 3=ernstige bijwerkingen.
Graad 4=levensbedreigende gevolgen; dringende interventie aangewezen.
Het aantal deelnemers met een nieuwe abnormale of verslechterende hematologische laboratoriumtest wordt gepresenteerd."
Deelnemers met een graad >=3 worden gepresenteerd voor de volgende parameters: bloedarmoede, verlaagd aantal lymfocyten, verlaagd aantal bloedplaatjes, verlaagd aantal neutrofielen en verlaagde witte bloedcellen.
De uitgangswaarde wordt gedefinieerd als de laatste beoordeling voorafgaand aan de datum/tijd van de eerste dosis van de onderzoeksbehandeling.
|
Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 6,5 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met nieuwe abnormale of verslechterende hematologische laboratoriumtest met maximale CTCAE-graad >=3: Combinatie B
Tijdsspanne: Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 3,5 jaar)
|
De laboratoriumresultaten werden beoordeeld volgens de ernstgraad van NCI CTCAE v4.03.
Graad 1=milde AE.
Graad 2=matige AE.
Graad 3=ernstige bijwerkingen.
Graad 4=levensbedreigende gevolgen; dringende interventie aangewezen.
Het aantal deelnemers met een nieuwe abnormale of verslechterende hematologische laboratoriumtest wordt gepresenteerd."
Deelnemers met een graad >=3 worden gepresenteerd voor de volgende parameters: bloedarmoede, verlaagd aantal lymfocyten, verlaagd aantal bloedplaatjes, verlaagd aantal neutrofielen en verlaagde witte bloedcellen.
De uitgangswaarde wordt gedefinieerd als de laatste beoordeling voorafgaand aan de datum/tijd van de eerste dosis van de onderzoeksbehandeling.
|
Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 3,5 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met nieuwe abnormale of verslechterende hematologische laboratoriumtest volgens maximale CTCAE-graad >=3: Combinatie C
Tijdsspanne: Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 1,8 jaar)
|
De laboratoriumresultaten werden beoordeeld volgens de ernstgraad van NCI CTCAE v4.03.
Graad 1=milde AE.
Graad 2=matige AE.
Graad 3=ernstige bijwerkingen.
Graad 4=levensbedreigende gevolgen; dringende interventie aangewezen.
Het aantal deelnemers met een nieuwe abnormale of verslechterende hematologische laboratoriumtest wordt gepresenteerd."
Deelnemers met een graad >=3 worden gepresenteerd voor de volgende parameters: bloedarmoede, verlaagd aantal lymfocyten, verlaagd aantal bloedplaatjes, verlaagd aantal neutrofielen en verlaagde witte bloedcellen.
De uitgangswaarde wordt gedefinieerd als de laatste beoordeling voorafgaand aan de datum/tijd van de eerste dosis van de onderzoeksbehandeling.
|
Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 1,8 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met nieuwe abnormale of verslechterende hematologische laboratoriumtest volgens maximale CTCAE-graad >=3: Combinatie D
Tijdsspanne: Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 4,3 jaar)
|
De laboratoriumresultaten werden beoordeeld volgens de ernstgraad van NCI CTCAE v4.03.
Graad 1=milde AE.
Graad 2=matige AE.
Graad 3=ernstige bijwerkingen.
Graad 4=levensbedreigende gevolgen; dringende interventie aangewezen.
Het aantal deelnemers met een nieuwe abnormale of verslechterende hematologische laboratoriumtest wordt gepresenteerd."
Deelnemers met een graad >=3 worden gepresenteerd voor de volgende parameters: bloedarmoede, verlaagd aantal lymfocyten, verlaagd aantal bloedplaatjes, verlaagd aantal neutrofielen en verlaagde witte bloedcellen.
De uitgangswaarde wordt gedefinieerd als de laatste beoordeling voorafgaand aan de datum/tijd van de eerste dosis van de onderzoeksbehandeling.
|
Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 4,3 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met nieuwe abnormale of verslechterende hematologische laboratoriumtest met maximale CTCAE-graad >=3: Combinatie F
Tijdsspanne: Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 3 jaar)
|
De laboratoriumresultaten werden beoordeeld volgens de ernstgraad van NCI CTCAE v4.03.
Graad 1=milde AE.
Graad 2=matige AE.
Graad 3=ernstige bijwerkingen.
Graad 4=levensbedreigende gevolgen; dringende interventie aangewezen.
Het aantal deelnemers met een nieuwe abnormale of verslechterende hematologische laboratoriumtest wordt gepresenteerd."
Deelnemers met een graad >=3 worden gepresenteerd voor de volgende parameters: bloedarmoede, verlaagd aantal lymfocyten, verlaagd aantal bloedplaatjes, verlaagd aantal neutrofielen en verlaagde witte bloedcellen.
De uitgangswaarde wordt gedefinieerd als de laatste beoordeling voorafgaand aan de datum/tijd van de eerste dosis van de onderzoeksbehandeling.
|
Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 3 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met nieuwe abnormale of verslechterende laboratoriumtestresultaten tijdens de behandelingsperiode met maximale CTCAE-graad >=3: Combinatie A
Tijdsspanne: Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 6,5 jaar)
|
De laboratoriumresultaten werden beoordeeld volgens de ernstgraad van NCI CTCAE v4.03.
Graad 1=milde AE.
Graad 2=matige AE.
Graad 3=ernstige bijwerkingen.
Graad 4=levensbedreigende gevolgen; dringende interventie aangewezen.
Het aantal deelnemers met een nieuwe abnormale of verslechterende chemische laboratoriumtest wordt weergegeven."
Deelnemers met elke graad >=3 worden gepresenteerd voor de volgende parameters: verhoogd alanineaminotransferase, verhoogd alkalische fosfatase, verhoogd aspartaataminotransferase, verhoogd bloedbilirubine, verhoogd creatinine, hyperglykemie, verhoogd lipase en verhoogd serumamylase.
De uitgangswaarde wordt gedefinieerd als de laatste beoordeling voorafgaand aan de datum/tijd van de eerste dosis van de onderzoeksbehandeling.
|
Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 6,5 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met nieuwe abnormale of verslechterende laboratoriumtestresultaten tijdens de behandelingsperiode met maximale CTCAE-graad >=3: Combinatie B
Tijdsspanne: Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 3,5 jaar)
|
De laboratoriumresultaten werden beoordeeld volgens de ernstgraad van NCI CTCAE v4.03.
Graad 1=milde AE.
Graad 2=matige AE.
Graad 3=ernstige bijwerkingen.
Graad 4=levensbedreigende gevolgen; dringende interventie aangewezen.
Het aantal deelnemers met een nieuwe abnormale of verslechterende chemische laboratoriumtest wordt weergegeven."
Deelnemers met elke graad >=3 worden gepresenteerd voor de volgende parameters: verhoogd alanineaminotransferase, verhoogd alkalische fosfatase, verhoogd aspartaataminotransferase, verhoogd bloedbilirubine, verhoogd creatinine, hyperglykemie, verhoogd lipase en verhoogd serumamylase.
De uitgangswaarde wordt gedefinieerd als de laatste beoordeling voorafgaand aan de datum/tijd van de eerste dosis van de onderzoeksbehandeling.
|
Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 3,5 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met nieuwe abnormale of verslechterende laboratoriumtestresultaten tijdens de behandelingsperiode met maximale CTCAE-graad >=3: Combinatie C
Tijdsspanne: Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 1,8 jaar)
|
De laboratoriumresultaten werden beoordeeld volgens de ernstgraad van NCI CTCAE v4.03.
Graad 1=milde AE.
Graad 2=matige AE.
Graad 3=ernstige bijwerkingen.
Graad 4=levensbedreigende gevolgen; dringende interventie aangewezen.
Het aantal deelnemers met een nieuwe abnormale of verslechterende chemische laboratoriumtest wordt weergegeven."
Deelnemers met elke graad >=3 worden gepresenteerd voor de volgende parameters: verhoogd alanineaminotransferase, verhoogd alkalische fosfatase, verhoogd aspartaataminotransferase, verhoogd bloedbilirubine, verhoogd creatinine, hyperglykemie, verhoogd lipase en verhoogd serumamylase.
De uitgangswaarde wordt gedefinieerd als de laatste beoordeling voorafgaand aan de datum/tijd van de eerste dosis van de onderzoeksbehandeling.
|
Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 1,8 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met nieuwe abnormale of verslechterende laboratoriumtestresultaten tijdens de behandelingsperiode met maximale CTCAE-graad >=3: Combinatie D
Tijdsspanne: Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 4,3 jaar)
|
De laboratoriumresultaten werden beoordeeld volgens de ernstgraad van NCI CTCAE v4.03.
Graad 1=milde AE.
Graad 2=matige AE.
Graad 3=ernstige bijwerkingen.
Graad 4=levensbedreigende gevolgen; dringende interventie aangewezen.
Het aantal deelnemers met een nieuwe abnormale of verslechterende chemische laboratoriumtest wordt weergegeven."
Deelnemers met elke graad >=3 worden gepresenteerd voor de volgende parameters: verhoogd alanineaminotransferase, verhoogd alkalische fosfatase, verhoogd aspartaataminotransferase, verhoogd bloedbilirubine, verhoogd creatinine, hyperglykemie, verhoogd lipase en verhoogd serumamylase.
De uitgangswaarde wordt gedefinieerd als de laatste beoordeling voorafgaand aan de datum/tijd van de eerste dosis van de onderzoeksbehandeling.
|
Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 4,3 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met nieuwe abnormale of verslechterende laboratoriumtestresultaten tijdens de behandelingsperiode met maximale CTCAE-graad >=3: Combinatie F
Tijdsspanne: Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 3 jaar)
|
De laboratoriumresultaten werden beoordeeld volgens de ernstgraad van NCI CTCAE v4.03.
Graad 1=milde AE.
Graad 2=matige AE.
Graad 3=ernstige bijwerkingen.
Graad 4=levensbedreigende gevolgen; dringende interventie aangewezen.
Het aantal deelnemers met een nieuwe abnormale of verslechterende chemische laboratoriumtest wordt weergegeven."
Deelnemers met elke graad >=3 worden gepresenteerd voor de volgende parameters: verhoogd alanineaminotransferase, verhoogd alkalische fosfatase, verhoogd aspartaataminotransferase, verhoogd bloedbilirubine, verhoogd creatinine, hyperglykemie, verhoogd lipase en verhoogd serumamylase.
De uitgangswaarde wordt gedefinieerd als de laatste beoordeling voorafgaand aan de datum/tijd van de eerste dosis van de onderzoeksbehandeling.
|
Basislijn tot einde behandeling/stopzetting (maximaal 3 jaar)
|
|
Maximaal waargenomen plasmaconcentratie (Cmax) van Avelumab in combinatie A
Tijdsspanne: 1 uur na de dosis (aan het einde van de infusie) op dag 1,15 van cyclus 1; Dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cyclus 2, 4, 6, 10. Voor ''Fase 2 1L NSCLC: Utomilumab en vervolgens Utomilumab + Avelumab'' rapporteringsgroep: Dag 1 van cyclus 2, 4, 6, 10
|
Cmax is de maximaal waargenomen plasmaconcentratie.
|
1 uur na de dosis (aan het einde van de infusie) op dag 1,15 van cyclus 1; Dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cyclus 2, 4, 6, 10. Voor ''Fase 2 1L NSCLC: Utomilumab en vervolgens Utomilumab + Avelumab'' rapporteringsgroep: Dag 1 van cyclus 2, 4, 6, 10
|
|
Maximaal waargenomen plasmaconcentratie (Cmax) van utomilumab in combinatie A
Tijdsspanne: 1 uur na de infusie (aan het einde van de infusie) op dag 1 van cyclus 1,3,5,8,12; Dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering). Voor rapportagegroep ''Fase 2 1L NSCLC: Avelumab, daarna Utomilumab + Avelumab'': Dag 1 van cyclus 3,5,8,12
|
Cmax is de maximaal waargenomen plasmaconcentratie.
|
1 uur na de infusie (aan het einde van de infusie) op dag 1 van cyclus 1,3,5,8,12; Dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering). Voor rapportagegroep ''Fase 2 1L NSCLC: Avelumab, daarna Utomilumab + Avelumab'': Dag 1 van cyclus 3,5,8,12
|
|
Maximaal waargenomen plasmaconcentratie (Cmax) van Avelumab en PF-04518600 in combinatie B
Tijdsspanne: 1 uur na de dosis op dag 1,15 van cyclus 1; Dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cyclus 2, 4, 6 en cyclus 10
|
Cmax is de maximaal waargenomen plasmaconcentratie.
|
1 uur na de dosis op dag 1,15 van cyclus 1; Dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cyclus 2, 4, 6 en cyclus 10
|
|
Maximaal waargenomen plasmaconcentratie (Cmax) van Avelumab en PD 0360324 in combinatie C
Tijdsspanne: 1 uur (d.w.z. aan het einde van de infusie) na de dosis op dag 1,15 van cyclus 1; Dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cyclus 2, 4, 6 en cyclus 10
|
Cmax is de maximaal waargenomen plasmaconcentratie.
|
1 uur (d.w.z. aan het einde van de infusie) na de dosis op dag 1,15 van cyclus 1; Dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cyclus 2, 4, 6 en cyclus 10
|
|
Maximaal waargenomen plasmaconcentratie (Cmax) van Avelumab in combinatie D
Tijdsspanne: 1 uur na de dosis (aan het einde van de infusie) op dag 1 en 15 van cyclus 1; Dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering); Vóór de dosis en 1 uur na de dosis op dag 1 van cyclus 2, 4, 6, 10
|
Cmax is de maximaal waargenomen plasmaconcentratie.
|
1 uur na de dosis (aan het einde van de infusie) op dag 1 en 15 van cyclus 1; Dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering); Vóór de dosis en 1 uur na de dosis op dag 1 van cyclus 2, 4, 6, 10
|
|
Maximaal waargenomen plasmaconcentratie (Cmax) van utomilumab in combinatie D
Tijdsspanne: 1 uur (aan het einde van de infusie) na de dosis op dag 1 van cycli 1, 3, 5, 8 en cyclus 12; Dagen 8 van cyclus 1 (niet-dosering)
|
Cmax is de maximaal waargenomen plasmaconcentratie.
|
1 uur (aan het einde van de infusie) na de dosis op dag 1 van cycli 1, 3, 5, 8 en cyclus 12; Dagen 8 van cyclus 1 (niet-dosering)
|
|
Maximaal waargenomen plasmaconcentratie (Cmax) van PF-04518600 in combinatie D
Tijdsspanne: 1 uur na de infusie (aan het einde van de infusie) op dag 1 en 15 van cyclus 1; Dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cyclus 2, 4, 6 en cyclus 10
|
Cmax is de maximaal waargenomen plasmaconcentratie.
|
1 uur na de infusie (aan het einde van de infusie) op dag 1 en 15 van cyclus 1; Dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cyclus 2, 4, 6 en cyclus 10
|
|
Maximaal waargenomen plasmaconcentratie (Cmax) van Avelumab in combinatie F
Tijdsspanne: 1 uur na de infusie (d.w.z. aan het einde van de infusie) op dag 1 en 15 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cycli 2, 4, 6 en cyclus 10
|
Cmax is de maximaal waargenomen plasmaconcentratie.
|
1 uur na de infusie (d.w.z. aan het einde van de infusie) op dag 1 en 15 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cycli 2, 4, 6 en cyclus 10
|
|
Vóór dosis waargenomen plasmaconcentratie (Cdal) van Avelumab in combinatie A
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 en 15 van cyclus 1, dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering) en vervolgens op dag 1 van cycli 2,4,6 en cyclus 10. Voor fase 2 1L NSCLC: Utomilumab, daarna Utomilumab + Avelumab '' rapportagegroep: Dag 1 van Cycli 2,4,6,10
|
Cdal is de steady-state concentratie vóór de dosis.
|
Pre-dosis op dag 1 en 15 van cyclus 1, dag 8 van cyclus 1 (niet-dosering) en vervolgens op dag 1 van cycli 2,4,6 en cyclus 10. Voor fase 2 1L NSCLC: Utomilumab, daarna Utomilumab + Avelumab '' rapportagegroep: Dag 1 van Cycli 2,4,6,10
|
|
Vóór dosis waargenomen plasmaconcentratie (Cdal) van utomilumab in combinatie A
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 van cycli 1,3,5,8 en cyclus 12; Dag 15 van cyclus 1 (niet-dosering). Voor rapportagegroep 'Fase 2 1L NSCLC: Avelumab en vervolgens Utomilumab + Avelumab': Dag 1 van cycli 3,5,8 en 12
|
Cdal is de steady-state concentratie vóór de dosis.
|
Pre-dosis op dag 1 van cycli 1,3,5,8 en cyclus 12; Dag 15 van cyclus 1 (niet-dosering). Voor rapportagegroep 'Fase 2 1L NSCLC: Avelumab en vervolgens Utomilumab + Avelumab': Dag 1 van cycli 3,5,8 en 12
|
|
Vóór dosis waargenomen plasmaconcentratie (Cdal) van Avelumab en PF-04518600 in combinatie B
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 en 15 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cycli 2, 4, 6 en cyclus 10
|
Cdal is de steady-state concentratie vóór de dosis.
|
Pre-dosis op dag 1 en 15 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cycli 2, 4, 6 en cyclus 10
|
|
Vóór dosis waargenomen plasmaconcentratie (Cdal) van Avelumab en PD 0360324 in combinatie C
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 en 15 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cycli 2, 4, 6 en cyclus 10
|
Cdal is de steady-state concentratie vóór de dosis.
|
Pre-dosis op dag 1 en 15 van cyclus 1 (niet-dosering); Dag 1 van cycli 2, 4, 6 en cyclus 10
|
|
Voor dosis waargenomen plasmaconcentratie (Cdal) van Avelumab in combinatie D
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6 en cyclus 10; Dag 15 van cyclus 1 (niet-dosering)
|
Cdal is de steady-state concentratie vóór de dosis.
|
Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6 en cyclus 10; Dag 15 van cyclus 1 (niet-dosering)
|
|
Voor dosis waargenomen plasmaconcentratie (Cdal) van utomilumab in combinatie D
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 3, 5, 8 en cyclus 12; Dag 15 van cyclus 1 (niet-dosering)
|
Cdal is de steady-state concentratie vóór de dosis.
|
Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 3, 5, 8 en cyclus 12; Dag 15 van cyclus 1 (niet-dosering)
|
|
Waargenomen plasmaconcentratie (dal) vóór dosis van PF-04518600 in combinatie D
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 en 15 van cyclus 1 (niet-dosering); Pre-dosis op dag 1 van cyclus 2, 4, 6 en cyclus 10
|
Cdal is de steady-state concentratie vóór de dosis.
|
Pre-dosis op dag 1 en 15 van cyclus 1 (niet-dosering); Pre-dosis op dag 1 van cyclus 2, 4, 6 en cyclus 10
|
|
Voor dosis waargenomen plasmaconcentratie (Cdal) van Avelumab in combinatie F
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 en 15 van cyclus 1 (niet-dosering); Pre-dosis op dag 1 van cyclus 2, 4, 6 en cyclus 10
|
Cdal is de steady-state concentratie vóór de dosis.
|
Pre-dosis op dag 1 en 15 van cyclus 1 (niet-dosering); Pre-dosis op dag 1 van cyclus 2, 4, 6 en cyclus 10
|
|
Voor dosis waargenomen plasmaconcentratie (Cdal) van utomilumab in combinatie F
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1 (niet-dosering); Pre-dosis op dag 1 van cyclus 2 en 4
|
Cdal is de steady-state concentratie vóór de dosis.
|
Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1 (niet-dosering); Pre-dosis op dag 1 van cyclus 2 en 4
|
|
Waargenomen plasmaconcentratie (dal) vóór dosis van PF-04518600 in combinatie F
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1 (niet-dosering); Pre-dosis op dag 1 van cyclus 2 en 4
|
Cdal is de steady-state concentratie vóór de dosis.
|
Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1 (niet-dosering); Pre-dosis op dag 1 van cyclus 2 en 4
|
|
Aantal deelnemers met een positief antidrugsantilichaam (ADA) tegen Avelumab voor combinatie A
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6, 10. Voor ''Fase 2 1L NSCLC: Utomilumab, daarna Utomilumab + Avelumab'' rapporteringsgroep: Dag 1 van cyclus 2, 4, 6, 10
|
ADA ooit-positief werd gedefinieerd als ten minste één positief ADA-resultaat op elk tijdstip.
|
Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6, 10. Voor ''Fase 2 1L NSCLC: Utomilumab, daarna Utomilumab + Avelumab'' rapporteringsgroep: Dag 1 van cyclus 2, 4, 6, 10
|
|
Aantal deelnemers met positieve ADA-niveaus tegen Utomilumab voor combinatie A
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 3, 5, 8, 12. Voor ''Fase 2 1L NSCLC: Avelumab, dan Utomilumab + Avelumab'' rapporteringsgroep: Dag 1 van cyclus 3, 5, 8, 12
|
ADA ooit-positief werd gedefinieerd als ten minste één positief ADA-resultaat op elk tijdstip.
|
Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 3, 5, 8, 12. Voor ''Fase 2 1L NSCLC: Avelumab, dan Utomilumab + Avelumab'' rapporteringsgroep: Dag 1 van cyclus 3, 5, 8, 12
|
|
Aantal deelnemers met positieve ADA-niveaus voor combinatie B
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6 en 10
|
ADA ooit-positief werd gedefinieerd als ten minste één positief ADA-resultaat op elk tijdstip.
|
Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6 en 10
|
|
Aantal deelnemers met positieve ADA-niveaus voor combinatie C
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6 en 10
|
ADA ooit-positief werd gedefinieerd als ten minste één positief ADA-resultaat op elk tijdstip.
|
Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6 en 10
|
|
Aantal deelnemers met positieve ADA-niveaus tegen Avelumab en PF-04518600 voor combinatie D
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6 en 10
|
ADA ooit-positief werd gedefinieerd als ten minste één positief ADA-resultaat op elk tijdstip.
|
Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6 en 10
|
|
Aantal deelnemers met positieve ADA-niveaus tegen Utomilumab voor combinatie D
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 3, 5, 8, 12
|
ADA ooit-positief werd gedefinieerd als ten minste één positief ADA-resultaat op elk tijdstip.
|
Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 3, 5, 8, 12
|
|
Aantal deelnemers met positieve ADA-niveaus tegen Avelumab en PF-04518600 voor combinatie F
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6 en 10
|
ADA ooit-positief werd gedefinieerd als ten minste één positief ADA-resultaat op elk tijdstip.
|
Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6 en 10
|
|
Aantal deelnemers met positieve ADA-niveaus tegen Utomilumab voor combinatie F
Tijdsspanne: Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6 en 10
|
ADA ooit-positief werd gedefinieerd als ten minste één positief ADA-resultaat op elk tijdstip.
|
Pre-dosis op dag 1 van cyclus 1, 2, 4, 6 en 10
|
|
Tijd tot tumorrespons (TTR) voor combinatie A
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van CR of PR (maximaal tot 7,3 jaar)
|
TTR werd voor deelnemers met een objectieve respons (bevestigde CR of PR) gedefinieerd als de tijd vanaf de startdatum (de datum van de eerste dosis behandeling) tot de eerste documentatie van de objectieve respons (CR of PR) die vervolgens werd bevestigd.
Volgens RECIST v1.1: CR: verdwijning van alle niet-nodale doellaesies en van alle niet-doellaesies.
Bovendien moeten alle pathologische lymfeklieren die zijn toegewezen als doellaesies/niet-doellaesies een reductie in de korte as hebben tot <10 mm.
PR: een afname van ten minste 30% in de som van de diameter van alle doellaesies, waarbij de som van de diameters als referentiebasislijn wordt genomen.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van CR of PR (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
TTR voor Combinatie B
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van CR of PR (maximaal tot 7,3 jaar)
|
TTR werd voor deelnemers met een objectieve respons (bevestigde CR of PR) gedefinieerd als de tijd vanaf de startdatum (de datum van de eerste dosis behandeling) tot de eerste documentatie van de objectieve respons (CR of PR) die vervolgens werd bevestigd.
Volgens RECIST v1.1: CR: verdwijning van alle niet-nodale doellaesies en van alle niet-doellaesies.
Bovendien moeten alle pathologische lymfeklieren die zijn toegewezen als doellaesies/niet-doellaesies een reductie in de korte as hebben tot <10 mm.
PR: een afname van ten minste 30% in de som van de diameter van alle doellaesies, waarbij de som van de diameters als referentiebasislijn wordt genomen.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van CR of PR (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
TTR voor Combinatie C
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van CR of PR (maximaal tot 7,3 jaar)
|
TTR werd voor deelnemers met een objectieve respons (bevestigde CR of PR) gedefinieerd als de tijd vanaf de startdatum (de datum van de eerste dosis behandeling) tot de eerste documentatie van de objectieve respons (CR of PR) die vervolgens werd bevestigd.
Volgens RECIST v1.1: CR: verdwijning van alle niet-nodale doellaesies en van alle niet-doellaesies.
Bovendien moeten alle pathologische lymfeklieren die zijn toegewezen als doellaesies/niet-doellaesies een reductie in de korte as hebben tot <10 mm.
PR: een afname van ten minste 30% in de som van de diameter van alle doellaesies, waarbij de som van de diameters als referentiebasislijn wordt genomen.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van CR of PR (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
TTR voor Combinatie D
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van CR of PR (maximaal tot 7,3 jaar)
|
TTR werd voor deelnemers met een objectieve respons (bevestigde CR of PR) gedefinieerd als de tijd vanaf de startdatum (de datum van de eerste dosis behandeling) tot de eerste documentatie van de objectieve respons (CR of PR) die vervolgens werd bevestigd.
Volgens RECIST v1.1: CR: verdwijning van alle niet-nodale doellaesies en van alle niet-doellaesies.
Bovendien moeten alle pathologische lymfeklieren die zijn toegewezen als doellaesies/niet-doellaesies een reductie in de korte as hebben tot <10 mm.
PR: een afname van ten minste 30% in de som van de diameter van alle doellaesies, waarbij de som van de diameters als referentiebasislijn wordt genomen.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van CR of PR (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
TTR voor Combinatie F
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van CR of PR (maximaal tot 7,3 jaar)
|
TTR werd voor deelnemers met een objectieve respons (bevestigde CR of PR) gedefinieerd als de tijd vanaf de startdatum (de datum van de eerste dosis behandeling) tot de eerste documentatie van de objectieve respons (CR of PR) die vervolgens werd bevestigd.
Volgens RECIST v1.1: CR: verdwijning van alle niet-nodale doellaesies en van alle niet-doellaesies.
Bovendien moeten alle pathologische lymfeklieren die zijn toegewezen als doellaesies/niet-doellaesies een reductie in de korte as hebben tot <10 mm.
PR: een afname van ten minste 30% in de som van de diameter van alle doellaesies, waarbij de som van de diameters als referentiebasislijn wordt genomen.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van CR of PR (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
Duur van de respons (DR) voor combinatie A
Tijdsspanne: Vanaf de eerste documentatie van CR of PR tot de eerste documentatie van tumorprogressie of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
DR, zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v1.1, werd gedefinieerd als de tijd vanaf de datum van de eerste documentatie van de objectieve respons (CR of PR) tot de datum van PD of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook, of de datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
CR: verdwijning van alle doel- en niet-doellaesies, en aanhoudend gedurende minstens 4 weken.
Eventuele pathologische lymfeklieren (doelwit of niet-doelwit) zijn in de korte as verkleind tot <10 mm.
PR: >= 30% afname in de som van de diameter van de doellaesies waarbij de somdiameters als referentiebasislijn worden genomen.
PD: een toename van ten minste 20% in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij als referentie de kleinste som van de onderzoeksbehandeling wordt genomen, met een absolute toename van ten minste 5 mm of het verschijnen van >=1 nieuwe laesies.
DR-gegevens werden gecensureerd op de datum van de laatste adequate tumorbeoordeling voor deelnemers zonder een voorval (CR, PR, PD of overlijden), voor deelnemers die een nieuwe antikankerbehandeling starten vóór de DR-beoordeling, voor deelnemers met DR-beoordeling na >=2 ontbrekende tumorbeoordelingen.
|
Vanaf de eerste documentatie van CR of PR tot de eerste documentatie van tumorprogressie of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
DR voor Combinatie B
Tijdsspanne: Vanaf de eerste documentatie van CR of PR tot de eerste documentatie van tumorprogressie of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
DR, zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v1.1, werd gedefinieerd als de tijd vanaf de datum van de eerste documentatie van de objectieve respons (CR of PR) tot de datum van PD of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook, of de datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
CR: verdwijning van alle doel- en niet-doellaesies, en aanhoudend gedurende minstens 4 weken.
Eventuele pathologische lymfeklieren (doelwit of niet-doelwit) zijn in de korte as verkleind tot <10 mm.
PR: >= 30% afname in de som van de diameter van de doellaesies waarbij de somdiameters als referentiebasislijn worden genomen.
PD: een toename van ten minste 20% in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij als referentie de kleinste som van de onderzoeksbehandeling wordt genomen, met een absolute toename van ten minste 5 mm of het verschijnen van >=1 nieuwe laesies.
DR-gegevens werden gecensureerd op de datum van de laatste adequate tumorbeoordeling voor deelnemers zonder een voorval (CR, PR, PD of overlijden), voor deelnemers die een nieuwe antikankerbehandeling starten vóór de DR-beoordeling, voor deelnemers met DR-beoordeling na >=2 ontbrekende tumorbeoordelingen.
|
Vanaf de eerste documentatie van CR of PR tot de eerste documentatie van tumorprogressie of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
DR voor Combinatie C
Tijdsspanne: Vanaf de eerste documentatie van CR of PR tot de eerste documentatie van tumorprogressie of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
DR, zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v1.1, werd gedefinieerd als de tijd vanaf de datum van de eerste documentatie van de objectieve respons (CR of PR) tot de datum van PD of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook, of de datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
CR: verdwijning van alle doel- en niet-doellaesies, en aanhoudend gedurende minstens 4 weken.
Eventuele pathologische lymfeklieren (doelwit of niet-doelwit) zijn in de korte as verkleind tot <10 mm.
PR: >= 30% afname in de som van de diameter van de doellaesies waarbij de somdiameters als referentiebasislijn worden genomen.
PD: een toename van ten minste 20% in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij als referentie de kleinste som van de onderzoeksbehandeling wordt genomen, met een absolute toename van ten minste 5 mm of het verschijnen van >=1 nieuwe laesies.
DR-gegevens werden gecensureerd op de datum van de laatste adequate tumorbeoordeling voor deelnemers zonder een voorval (CR, PR, PD of overlijden), voor deelnemers die een nieuwe antikankerbehandeling starten vóór de DR-beoordeling, voor deelnemers met DR-beoordeling na >=2 ontbrekende tumorbeoordelingen.
|
Vanaf de eerste documentatie van CR of PR tot de eerste documentatie van tumorprogressie of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
DR voor Combinatie D
Tijdsspanne: Vanaf de eerste documentatie van CR of PR tot de eerste documentatie van tumorprogressie of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
DR, zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v1.1, werd gedefinieerd als de tijd vanaf de datum van de eerste documentatie van de objectieve respons (CR of PR) tot de datum van PD of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook, of de datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
CR: verdwijning van alle doel- en niet-doellaesies, en aanhoudend gedurende minstens 4 weken.
Eventuele pathologische lymfeklieren (doelwit of niet-doelwit) zijn in de korte as verkleind tot <10 mm.
PR: >= 30% afname in de som van de diameter van de doellaesies waarbij de somdiameters als referentiebasislijn worden genomen.
PD: een toename van ten minste 20% in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij als referentie de kleinste som van de onderzoeksbehandeling wordt genomen, met een absolute toename van ten minste 5 mm of het verschijnen van >=1 nieuwe laesies.
DR-gegevens werden gecensureerd op de datum van de laatste adequate tumorbeoordeling voor deelnemers zonder een voorval (CR, PR, PD of overlijden), voor deelnemers die een nieuwe antikankerbehandeling starten vóór de DR-beoordeling, voor deelnemers met DR-beoordeling na >=2 ontbrekende tumorbeoordelingen.
|
Vanaf de eerste documentatie van CR of PR tot de eerste documentatie van tumorprogressie of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
DR voor Combinatie F
Tijdsspanne: Vanaf de eerste documentatie van CR of PR tot de eerste documentatie van tumorprogressie of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
DR, zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v1.1, werd gedefinieerd als de tijd vanaf de datum van de eerste documentatie van de objectieve respons (CR of PR) tot de datum van PD of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook, of de datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
CR: verdwijning van alle doel- en niet-doellaesies, en aanhoudend gedurende minstens 4 weken.
Eventuele pathologische lymfeklieren (doelwit of niet-doelwit) zijn in de korte as verkleind tot <10 mm.
PR: >= 30% afname in de som van de diameter van de doellaesies waarbij de somdiameters als referentiebasislijn worden genomen.
PD: een toename van ten minste 20% in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij als referentie de kleinste som van de onderzoeksbehandeling wordt genomen, met een absolute toename van ten minste 5 mm of het verschijnen van >=1 nieuwe laesies.
DR-gegevens werden gecensureerd op de datum van de laatste adequate tumorbeoordeling voor deelnemers zonder een voorval (CR, PR, PD of overlijden), voor deelnemers die een nieuwe antikankerbehandeling starten vóór de DR-beoordeling, voor deelnemers met DR-beoordeling na >=2 ontbrekende tumorbeoordelingen.
|
Vanaf de eerste documentatie van CR of PR tot de eerste documentatie van tumorprogressie of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
Progressievrije overleving (PFS) voor combinatie A
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van Parkinson of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
PFS zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v1.1, werd gedefinieerd als de tijd (in maanden) vanaf de datum van de eerste dosis van het onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van de eerste documentatie van PD of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
PD: >= 20% toename in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij als referentie de kleinste som bij de onderzoeksbehandeling wordt genomen (dit omvatte de basissom als die het kleinst was bij de onderzoeksbehandeling).
De som moet ook een absolute toename van >=5 mm aantonen, of het verschijnen van >=1 nieuwe laesies.
PFS werd geanalyseerd met de Kaplan-Meier-methode.
PFS-gegevens werden gecensureerd op de datum van de laatste adequate tumorbeoordeling voor deelnemers zonder voorval (PD of overlijden), voor deelnemers die met een nieuwe antikankerbehandeling begonnen vóór het PFS-voorval, voor deelnemers met een PFS-voorval na >=2 ontbrekende tumorbeoordelingen .
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van Parkinson of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
PFS voor combinatie B
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van Parkinson of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
PFS zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v1.1, werd gedefinieerd als de tijd (in maanden) vanaf de datum van de eerste dosis van het onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van de eerste documentatie van PD of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
PD: >= 20% toename in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij als referentie de kleinste som bij de onderzoeksbehandeling wordt genomen (dit omvatte de basissom als die het kleinst was bij de onderzoeksbehandeling).
De som moet ook een absolute toename van >=5 mm aantonen, of het verschijnen van >=1 nieuwe laesies.
PFS werd geanalyseerd met de Kaplan-Meier-methode.
PFS-gegevens werden gecensureerd op de datum van de laatste adequate tumorbeoordeling voor deelnemers zonder voorval (PD of overlijden), voor deelnemers die met een nieuwe antikankerbehandeling begonnen vóór het PFS-voorval, voor deelnemers met een PFS-voorval na >=2 ontbrekende tumorbeoordelingen .
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van Parkinson of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
PFS voor combinatie C
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van Parkinson of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
PFS zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v1.1, werd gedefinieerd als de tijd (in maanden) vanaf de datum van de eerste dosis van het onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van de eerste documentatie van PD of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
PD: >= 20% toename in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij als referentie de kleinste som bij de onderzoeksbehandeling wordt genomen (dit omvatte de basissom als die het kleinst was bij de onderzoeksbehandeling).
De som moet ook een absolute toename van >=5 mm aantonen, of het verschijnen van >=1 nieuwe laesies.
PFS werd geanalyseerd met de Kaplan-Meier-methode.
PFS-gegevens werden gecensureerd op de datum van de laatste adequate tumorbeoordeling voor deelnemers zonder voorval (PD of overlijden), voor deelnemers die met een nieuwe antikankerbehandeling begonnen vóór het PFS-voorval, voor deelnemers met een PFS-voorval na >=2 ontbrekende tumorbeoordelingen .
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van Parkinson of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
PFS voor combinatie D
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van Parkinson of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
PFS zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v1.1, werd gedefinieerd als de tijd (in maanden) vanaf de datum van de eerste dosis van het onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van de eerste documentatie van PD of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
PD: >= 20% toename in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij als referentie de kleinste som bij de onderzoeksbehandeling wordt genomen (dit omvatte de basissom als die het kleinst was bij de onderzoeksbehandeling).
De som moet ook een absolute toename van >=5 mm aantonen, of het verschijnen van >=1 nieuwe laesies.
PFS werd geanalyseerd met de Kaplan-Meier-methode.
PFS-gegevens werden gecensureerd op de datum van de laatste adequate tumorbeoordeling voor deelnemers zonder voorval (PD of overlijden), voor deelnemers die met een nieuwe antikankerbehandeling begonnen vóór het PFS-voorval, voor deelnemers met een PFS-voorval na >=2 ontbrekende tumorbeoordelingen .
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van Parkinson of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
PFS voor combinatie F
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van Parkinson of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
PFS zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v1.1, werd gedefinieerd als de tijd (in maanden) vanaf de datum van de eerste dosis van het onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van de eerste documentatie van PD of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
PD: >= 20% toename in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij als referentie de kleinste som bij de onderzoeksbehandeling wordt genomen (dit omvatte de basissom als die het kleinst was bij de onderzoeksbehandeling).
De som moet ook een absolute toename van >=5 mm aantonen, of het verschijnen van >=1 nieuwe laesies.
PFS werd geanalyseerd met de Kaplan-Meier-methode.
PFS-gegevens werden gecensureerd op de datum van de laatste adequate tumorbeoordeling voor deelnemers zonder voorval (PD of overlijden), voor deelnemers die met een nieuwe antikankerbehandeling begonnen vóór het PFS-voorval, voor deelnemers met een PFS-voorval na >=2 ontbrekende tumorbeoordelingen .
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de eerste documentatie van Parkinson of overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datacensuurdatum, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
Totale overleving (OS) voor combinatie A
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden door welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
OS werd gedefinieerd als de tijd (in maanden) vanaf de datum van de eerste dosis van het onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
Deelnemers waarvan voor het laatst bekend was dat ze nog leefden, werden gecensureerd op de datum van het laatste contact.
OS werd geanalyseerd met de Kaplan-Meier-methode.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden door welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
Besturingssysteem voor combinatie B
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden door welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
OS werd gedefinieerd als de tijd (in maanden) vanaf de datum van de eerste dosis van het onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
Deelnemers waarvan voor het laatst bekend was dat ze nog leefden, werden gecensureerd op de datum van het laatste contact.
OS werd geanalyseerd met de Kaplan-Meier-methode.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden door welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
Besturingssysteem voor combinatie C
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden door welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
OS werd gedefinieerd als de tijd (in maanden) vanaf de datum van de eerste dosis van het onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
Deelnemers waarvan voor het laatst bekend was dat ze nog leefden, werden gecensureerd op de datum van het laatste contact.
OS werd geanalyseerd met de Kaplan-Meier-methode.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden door welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
Besturingssysteem voor combinatie D
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden door welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
OS werd gedefinieerd als de tijd (in maanden) vanaf de datum van de eerste dosis van het onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
Deelnemers waarvan voor het laatst bekend was dat ze nog leefden, werden gecensureerd op de datum van het laatste contact.
OS werd geanalyseerd met de Kaplan-Meier-methode.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden door welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
Besturingssysteem voor combinatie F
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden door welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
OS werd gedefinieerd als de tijd (in maanden) vanaf de datum van de eerste dosis van het onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden als gevolg van welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed.
Deelnemers waarvan voor het laatst bekend was dat ze nog leefden, werden gecensureerd op de datum van het laatste contact.
OS werd geanalyseerd met de Kaplan-Meier-methode.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot de datum van overlijden door welke oorzaak dan ook of datum van gegevenscensuur, afhankelijk van wat zich het eerst voordeed (maximaal tot 7,3 jaar)
|
|
Fase 1b: Percentage deelnemers met objectieve respons (OR) voor combinatie A
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook (maximaal 7,3 jaar)
|
OF zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v.1.1,
werd gedefinieerd als deelnemers met een bevestigde beste algehele respons van complete respons (CR) of gedeeltelijke respons (PR), werden geregistreerd vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook.
CR werd gedefinieerd als het verdwijnen van alle doel- en niet-doellaesies, en hield gedurende ten minste 4 weken aan.
Alle pathologische lymfeklieren (zowel target als non-target) moeten een reductie in de korte as hebben tot minder dan (<) 10 mm.
PR werd gedefinieerd als een afname van >=30% in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij de somdiameters bij aanvang als referentie werden genomen.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook (maximaal 7,3 jaar)
|
|
Fase 1b: Percentage deelnemers met objectieve respons (OR) voor combinatie B
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook (maximaal 7,3 jaar)
|
OF zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v.1.1,
werd gedefinieerd als deelnemers met een bevestigde beste algehele respons op CR of PR, geregistreerd vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook.
CR werd gedefinieerd als het verdwijnen van alle doel- en niet-doellaesies, en hield gedurende ten minste 4 weken aan.
Alle pathologische lymfeklieren (zowel target als non-target) moeten een reductie in de korte as hebben tot minder dan (<) 10 mm.
PR werd gedefinieerd als een afname van >=30% in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij de somdiameters bij aanvang als referentie werden genomen.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook (maximaal 7,3 jaar)
|
|
Fase 1b: Percentage deelnemers met objectieve respons (OR) voor combinatie C
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook (maximaal 7,3 jaar)
|
OF zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v.1.1,
werd gedefinieerd als deelnemers met een bevestigde beste algehele respons op CR of PR, geregistreerd vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook.
CR werd gedefinieerd als het verdwijnen van alle doel- en niet-doellaesies, en hield gedurende ten minste 4 weken aan.
Alle pathologische lymfeklieren (zowel target als non-target) moeten een reductie in de korte as hebben tot minder dan (<) 10 mm.
PR werd gedefinieerd als een afname van >=30% in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij de somdiameters bij aanvang als referentie werden genomen.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook (maximaal 7,3 jaar)
|
|
Fase 1b: Percentage deelnemers met objectieve respons (OR) voor combinatie D
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook (maximaal 7,3 jaar)
|
OF zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v.1.1,
werd gedefinieerd als deelnemers met een bevestigde beste algehele respons op CR of PR, geregistreerd vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook.
CR werd gedefinieerd als het verdwijnen van alle doel- en niet-doellaesies, en hield gedurende ten minste 4 weken aan.
Alle pathologische lymfeklieren (zowel target als non-target) moeten een reductie in de korte as hebben tot minder dan (<) 10 mm.
PR werd gedefinieerd als een afname van >=30% in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij de somdiameters bij aanvang als referentie werden genomen.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook (maximaal 7,3 jaar)
|
|
Fase 1b: Percentage deelnemers met objectieve respons (OR) voor combinatie F
Tijdsspanne: Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook (maximaal 7,3 jaar)
|
OF zoals beoordeeld door de onderzoeker volgens RECIST v.1.1,
werd gedefinieerd als deelnemers met een bevestigde beste algehele respons op CR of PR, geregistreerd vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook.
CR werd gedefinieerd als het verdwijnen van alle doel- en niet-doellaesies, en hield gedurende ten minste 4 weken aan.
Alle pathologische lymfeklieren (zowel target als non-target) moeten een reductie in de korte as hebben tot minder dan (<) 10 mm.
PR werd gedefinieerd als een afname van >=30% in de som van de diameters van de doellaesies, waarbij de somdiameters bij aanvang als referentie werden genomen.
|
Vanaf de eerste dosis onderzoeksgeneesmiddel tot ziekteprogressie of overlijden door welke oorzaak dan ook (maximaal 7,3 jaar)
|
|
Aantal deelnemers met positief geprogrammeerde Death Ligand-1 (PD-L1) biomarkerexpressie en tumor-infiltrerende cluster van differentiatie 8 (CD8+) lymfocyten bij baseline voor combinatie A
Tijdsspanne: Basislijn (dag 1)
|
De PD-L1-eiwitexpressie wordt bepaald met behulp van de Tumor Proportion Score (TPS), het percentage levensvatbare tumorcellen dat bij welke intensiteit dan ook gedeeltelijke of volledige membraankleuring vertoont.
Er wordt aangenomen dat het monster een PD-L1-expressie heeft als TPS >=1% en een hoge PD-L1-expressie als TPS >= 50%.
Tumor-infiltrerende CD8+-lymfocyten worden gedefinieerd als het aantal CD8+-cellen per oppervlakte-eenheid en het percentage getelde cellen.
Positief wordt gedefinieerd als >=1% en negatief wordt gedefinieerd als <1%.
|
Basislijn (dag 1)
|
|
Aantal deelnemers met positief geprogrammeerde Death Ligand-1 (PD-L1) biomarkerexpressie en tumor-infiltrerende CD8+-lymfocyten bij baseline voor combinatie B
Tijdsspanne: Basislijn (dag 1)
|
De expressie van PD-L1-eiwit wordt bepaald met behulp van TPS, wat het percentage levensvatbare tumorcellen is dat bij welke intensiteit dan ook gedeeltelijke of volledige membraankleuring vertoont.
Er wordt aangenomen dat het monster een PD-L1-expressie heeft als TPS >=1% en een hoge PD-L1-expressie als TPS >= 50%.
Tumor-infiltrerende CD8+-lymfocyten worden gedefinieerd als het aantal CD8+-cellen per oppervlakte-eenheid en het percentage getelde cellen.
Positief wordt gedefinieerd als >=1% en negatief wordt gedefinieerd als <1%.
|
Basislijn (dag 1)
|
|
Aantal deelnemers met positief geprogrammeerde death ligand-1 (PD-L1) biomarkerexpressie en tumor-infiltrerende CD8+-lymfocyten bij baseline voor combinatie C
Tijdsspanne: Basislijn (dag 1)
|
De expressie van PD-L1-eiwit wordt bepaald met behulp van TPS, wat het percentage levensvatbare tumorcellen is dat bij welke intensiteit dan ook gedeeltelijke of volledige membraankleuring vertoont.
Er wordt aangenomen dat het monster een PD-L1-expressie heeft als TPS >=1% en een hoge PD-L1-expressie als TPS >= 50%.
Tumor-infiltrerende CD8+-lymfocyten worden gedefinieerd als het aantal CD8+-cellen per oppervlakte-eenheid en het percentage getelde cellen.
Positief wordt gedefinieerd als >=1% en negatief wordt gedefinieerd als <1%.
|
Basislijn (dag 1)
|
|
Aantal deelnemers met positief geprogrammeerde Death Ligand-1 (PD-L1) biomarkerexpressie en tumor-infiltrerende CD8+-lymfocyten bij baseline voor combinatie D
Tijdsspanne: Basislijn (dag 1)
|
De expressie van PD-L1-eiwit wordt bepaald met behulp van TPS, wat het percentage levensvatbare tumorcellen is dat bij welke intensiteit dan ook gedeeltelijke of volledige membraankleuring vertoont.
Er wordt aangenomen dat het monster een PD-L1-expressie heeft als TPS >=1% en een hoge PD-L1-expressie als TPS >= 50%.
Tumor-infiltrerende CD8+-lymfocyten worden gedefinieerd als het aantal CD8+-cellen per oppervlakte-eenheid en het percentage getelde cellen.
Positief wordt gedefinieerd als >=1% en negatief wordt gedefinieerd als <1%.
|
Basislijn (dag 1)
|
|
Aantal deelnemers met positief geprogrammeerde death ligand-1 (PD-L1) biomarkerexpressie en tumor-infiltrerende CD8+-lymfocyten bij baseline voor combinatie F
Tijdsspanne: Basislijn (dag 1)
|
De expressie van PD-L1-eiwit wordt bepaald met behulp van TPS, wat het percentage levensvatbare tumorcellen is dat bij welke intensiteit dan ook gedeeltelijke of volledige membraankleuring vertoont.
Er wordt aangenomen dat het monster een PD-L1-expressie heeft als TPS >=1% en een hoge PD-L1-expressie als TPS >= 50%.
Tumor-infiltrerende CD8+-lymfocyten worden gedefinieerd als het aantal CD8+-cellen per oppervlakte-eenheid en het percentage getelde cellen.
Positief wordt gedefinieerd als >=1% en negatief wordt gedefinieerd als <1%.
|
Basislijn (dag 1)
|
Medewerkers en onderzoekers
Sponsor
Onderzoekers
- Studie directeur: Pfizer CT.gov Call Center, Pfizer
Publicaties en nuttige links
Studie record data
Bestudeer belangrijke data
Studie start (Werkelijk)
Primaire voltooiing (Werkelijk)
Studie voltooiing (Werkelijk)
Studieregistratiedata
Eerst ingediend
Eerst ingediend dat voldeed aan de QC-criteria
Eerst geplaatst (Geschat)
Updates van studierecords
Laatste update geplaatst (Werkelijk)
Laatste update ingediend die voldeed aan QC-criteria
Laatst geverifieerd
Meer informatie
Termen gerelateerd aan deze studie
Trefwoorden
Aanvullende relevante MeSH-voorwaarden
Andere studie-ID-nummers
- B9991004
- 2015-002552-27 (EudraCT-nummer)
- JAVELIN MEDLEY (Andere identificatie: Alias Study Number)
Plan Individuele Deelnemersgegevens (IPD)
Bent u van plan om gegevens van individuele deelnemers (IPD) te delen?
Beschrijving IPD-plan
Deze informatie is zonder wijzigingen rechtstreeks van de website clinicaltrials.gov gehaald. Als u verzoeken heeft om uw onderzoeksgegevens te wijzigen, te verwijderen of bij te werken, neem dan contact op met register@clinicaltrials.gov. Zodra er een wijziging wordt doorgevoerd op clinicaltrials.gov, wordt deze ook automatisch bijgewerkt op onze website .