Ezt az oldalt automatikusan lefordították, és a fordítás pontossága nem garantált. Kérjük, olvassa el a angol verzió forrásszöveghez.

3. fázisú vizsgálat a Tafasitamab Plus Lenalidomid és Rituximab hatékonyságának és biztonságosságának értékelésére a Placebo Plus Lenalidomiddal és Rituximabbal összehasonlítva kiújult/refrakter (R/R) follikuláris limfómában vagy marginális zóna limfómában szenvedő betegeknél. (InMIND)

2026. augusztus 13. frissítette: Incyte Corporation

3. fázisú, randomizált, kettős vak, placebo-kontrollos, többközpontú vizsgálat a Tafasitamab Plus lenalidomid hatékonyságának és biztonságosságának értékelésére rituximab mellett Rituximab mellett Lenalidomiddal szemben relapszusos/refrakter limfómás (R/R) follide betegeknél 1-3a vagy R/R marginális zóna limfóma

Ez egy 3. fázisú kettős-vak, placebo-kontrollos, randomizált vizsgálat, amelynek célja annak vizsgálata, hogy a rituximab kiegészítéseként alkalmazott tafaszitamab és lenalidomid jobb klinikai előnyökkel jár-e az R/R FL-ben szenvedő betegeknél a rituximab kiegészítéseként alkalmazott lenalidomiddal összehasonlítva. 1-3a fokozat vagy R/R MZL.

A tanulmány áttekintése

Tanulmány típusa

Beavatkozó

Beiratkozás (Tényleges)

654

Fázis

  • 3. fázis

Kapcsolatok és helyek

Ez a rész a vizsgálatot végzők elérhetőségeit, valamint a vizsgálat lefolytatásának helyére vonatkozó információkat tartalmazza.

Tanulmányi helyek

      • Graz, Ausztria, 08036
        • Landeskrankenhaus Universitatsklinikum Graz
      • Innsbruck, Ausztria, 06020
        • Innsbruck University Hospital
      • Linz, Ausztria, 04020
        • Kepler Universitat Klinikum
      • Vienna, Ausztria, 01090
        • *Krankenhaus*
      • Box Hill, Ausztrália, 3128
        • Eastern Health
      • Hobart, Ausztrália, 07000
        • Royal Hobart Hospital
    • New South Wales
      • Kogarah, New South Wales, Ausztrália, 02217
        • St George Hospital
      • Sydney, New South Wales, Ausztrália, 02170
        • Liverpool Hospital
      • Wollongong, New South Wales, Ausztrália, 02500
        • Wollongong Hospital - Illawarra Regional Hospital
    • Queensland
      • Southport, Queensland, Ausztrália, 04215
        • Gold Coast Hospital
    • South Australia
      • Adelaide, South Australia, Ausztrália, 05000
        • Royal Adelaide Hospital
      • Bedford Park, South Australia, Ausztrália, 05042
        • Flinders Medical Centre
    • Victoria
      • Melbourne, Victoria, Ausztrália, 03004
        • The Alfred Hospital
      • Melbourne, Victoria, Ausztrália, 03076
        • Northern Hospital
      • St Albans, Victoria, Ausztrália, 03021
        • Western Health
    • Western Australia
      • West Perth, Western Australia, Ausztrália, 06005
        • Perth Blood Institute
      • Antwerp, Belgium, 02060
        • ZNA Stuivenberg
      • Bruges, Belgium, 8000
        • A.Z. St.-Jan-Dienst Hematologie
      • Brussels, Belgium, 01000
        • Institut Jules Bordet
      • Brussels, Belgium, 01200
        • Cliniques Universitaires Ucl Saint-Luc
      • Edegem, Belgium, 2650
        • Universitair Ziekenhuis Antwerpen, Dienst Hematologie
      • Ghent, Belgium, 09000
        • Ghent University Hospital
      • Leuven, Belgium, 03000
        • Universitair Ziekenhuis (UZ) Leuven
      • Liège, Belgium, 04000
        • Centre Hospitalier Universitaire de Liege - Sart Tilman
      • Roeselare, Belgium, 8800
        • AZ Delta
      • Yvoir, Belgium, 05530
        • Chu Ucl Namur University Hospital Mont-Godinne
      • Brno, Csehország, 62500
        • University
      • Hradec Králové, Csehország, 50333
        • University Hospital Hradec Kralove
      • Ostrava, Csehország, 70800
        • University Hospital Ostrava
      • Prague, Csehország, 10034
        • University Hospital Kralovkse Vinohrady
      • Prague, Csehország, 128 08
        • Vseobecna Fakultni Nemocnice
      • Prague, Csehország, 15000
        • University Hospital Motol
      • Aalborg, Dánia, 09000
        • Aalborg University Hospital
      • Aarhus, Dánia, 08200
        • Aarhus University Hospital
      • Odense, Dánia, 05000
        • Odense University Hospital
      • Roskilde, Dánia, 04000
        • Sjaellands Universitetshospital Naestved
      • Busan, Dél -Korea, 49201
        • Dong-A University Hospital
      • Busan, Dél -Korea, 47392
        • Inje University Busan Paik Hospital
      • Busan, Dél -Korea, 03181
        • Pusan National University Yangsan Hospital
      • Busan, Dél -Korea, 602-739
        • Pusan National University Yangsan Hospital
      • Daegu, Dél -Korea, 42472
        • Daegu Catholic University Medical Center
      • Daegu, Dél -Korea, 41944
        • Kyungpook National University Hospital
      • Daegu, Dél -Korea, 42601
        • Keimyung University Dongsan Medical Center
      • Daejeon, Dél -Korea, 35015
        • Chungnam National University
      • Incheon, Dél -Korea, 21565
        • Gacheon University Gil Medical Center
      • Jeonju, Dél -Korea, 54907
        • Jeonbuk National University Hospital
      • Seoul, Dél -Korea, 03080
        • Seoul National University Hospital
      • Seoul, Dél -Korea, 03722
        • Severance Hospital Yonsei University Health System
      • Seoul, Dél -Korea, 06351
        • Samsung Medical Center
      • Seoul, Dél -Korea, 07345
        • The Catholic University of Korea Yeoido St.Mary'S Hospital
      • Birmingham, Egyesült Királyság, B15 2GW
        • University Hospitals Birmingham NHS Foundation Trust
      • Bristol, Egyesült Királyság, BS2 8ED
        • Bristol Haematology and Oncology Centre
      • Leicester, Egyesült Királyság, LE1 5WW
        • Leicester Royal Infirmary
      • London, Egyesült Királyság, SW3 6JJ
        • The Royal Marsden Nhs Foundation Trust - Chelsea
      • Manchester, Egyesült Királyság, M20 4BX
        • The Christie Nhs Foundation Trust Uk
      • Middlesbrough, Egyesült Királyság, TS4 3BW
        • James Cook University Hospital
      • Sutton, Egyesült Királyság, SM2 5PT
        • The Royal Marsden Nhs Foundation Trust - Sutton
      • Wolverhampton, Egyesült Királyság, WV10 0QP
        • The Royal Wolverhampton NHS Trust
    • California
      • Concord, California, Egyesült Államok, 94520-2266
        • John Muir Health Clinical Research Center
      • Greenbrae, California, Egyesült Államok, 94904
        • Marin Cancer Care
      • Pasadena, California, Egyesült Államok, 91105
        • The Oncology Institute of Hope and Innovation
      • San Diego, California, Egyesült Államok, 92123
        • Sharp Memorial Hospital
    • Connecticut
      • Middletown, Connecticut, Egyesült Államok, 06457
        • Middlesex Hospital Cancer Center
      • New Haven, Connecticut, Egyesült Államok, 06510
        • Smilow Cancer Hospital
    • Florida
      • Jacksonville, Florida, Egyesült Államok, 32256
        • Cancer Specialists of North Florida
      • Plantation, Florida, Egyesült Államok, 33322
        • Brcr Medical Center, Inc
      • Weeki Wachee, Florida, Egyesült Államok, 34607
        • Asclepes Research Centers
    • Georgia
      • Marietta, Georgia, Egyesült Államok, 30060
        • Northwest Georgia Oncology Centers,P.C
    • Hawaii
      • Honolulu, Hawaii, Egyesült Államok, 96813
        • Straub Medical Center
    • Iowa
      • Des Moines, Iowa, Egyesült Államok, 50309
        • Des Moines Oncology Research Association
    • Kentucky
      • Lexington, Kentucky, Egyesült Államok, 40503
        • Baptist Health Lexington
      • Louisville, Kentucky, Egyesült Államok, 40207
        • Norton Cancer Institute
    • Louisiana
      • New Orleans, Louisiana, Egyesült Államok, 70112
        • Tulane University
    • Maryland
      • Baltimore, Maryland, Egyesült Államok, 21201
        • University of Maryland-Greenebaum Cancer Center
      • Bethesda, Maryland, Egyesült Államok, 20817
        • Cancer Center For Blood Disorders
    • Michigan
      • Detroit, Michigan, Egyesült Államok, 48201
        • Barbara Ann Karmanos Cancer Hospital
    • Minnesota
      • Saint Louis Park, Minnesota, Egyesült Államok, 55416
        • Metro-Minnesota Community Oncology Reserch Consortium (Mmcorc)
    • Mississippi
      • Hattiesburg, Mississippi, Egyesült Államok, 39401
        • Hattiesburg Clinic Hematology
    • New York
      • Buffalo, New York, Egyesült Államok, 14263
        • Roswell Park Cancer Institute
      • New York, New York, Egyesült Államok, 10016
        • Nyu Clinical Cancer Center
    • North Carolina
      • Charlotte, North Carolina, Egyesült Államok, 28204
        • Levine Cancer Institute
    • Oklahoma
      • Oklahoma City, Oklahoma, Egyesült Államok, 73142
        • Integris Cancer Institute
    • South Carolina
      • Charleston, South Carolina, Egyesült Államok, 29414
        • Charleston Hematology Oncology Associates
      • Greenville, South Carolina, Egyesült Államok, 29615
        • Prisma Health Upstate
    • South Dakota
      • Watertown, South Dakota, Egyesült Államok, 57201
        • Prairie Lakes Health Care System, Inc.
    • Texas
      • Dallas, Texas, Egyesült Államok, 75246
        • Texas Oncology-Baylor Charles A. Sammons
      • Fort Worth, Texas, Egyesült Államok, 76104
        • The Center for Cancer and Blood Disorders
      • Houston, Texas, Egyesült Államok, 77030
        • MD Anderson Cancer Center
      • Houston, Texas, Egyesült Államok, 77026
        • Lyndon B Johnson General Hospital
      • Spring, Texas, Egyesült Államok, 77380
        • Renovatio Clinical
    • Utah
      • Salt Lake City, Utah, Egyesült Államok, 84107
        • Utah Cancer Specialists
    • Virginia
      • Charlottesville, Virginia, Egyesült Államok, 22908
        • University of Virginia Medical Center
    • Washington
      • Olympia, Washington, Egyesült Államok, 98506
        • Vista Oncology Inc Ps
      • Seattle, Washington, Egyesült Államok, 98101
        • Virginia Mason Medical Center
      • Seattle, Washington, Egyesült Államok, 98109-4405
        • University of Washington-Seattle Cancer Care Alliance
      • Tacoma, Washington, Egyesült Államok, 98405
        • Northwest Medical Specialties PLLC
      • Kuopio, Finnország, 70210
        • Kuopio University Hospital
      • Oulu, Finnország, 90220
        • Oulu University Hospital
      • Tampere, Finnország, 33520
        • Tampere University Hospital
      • Turku, Finnország, 20520
        • Turku University Hospital
      • Amiens, Franciaország, 80054
        • Chu Amiens Picardie - Hopital Sud
      • Angers, Franciaország, 49933
        • Chu Angers Hotel Dieu Nord
      • Bordeaux, Franciaország, 33000
        • Groupe Bordeaux Nord Aquitaine Gbna Polycliniques - Polyclinique Bordeaux Nord Aquitaine Pbna
      • Dijon, Franciaország, 21000
        • Centre Hospitalier Universitaire Chu Dijon Bourgogne - Hopital Francois Mitterrand
      • Le Chesnay, Franciaország, 78150
        • Centre Hospitalier de Versailles - Hopital Andre Mignot
      • Nantes, Franciaország, 44093
        • CHU Nantes
      • Paris, Franciaország, 75651
        • Hôpital Pitie Salpétrière
      • Paris, Franciaország, 75014
        • A.P.H. Paris Hopital Cochin
      • Paris, Franciaország, 75010
        • Hospital Saint-Louis Service Oncologie Medicale
      • Pontoise, Franciaország, 95303
        • Centre Hospitalier de Pontoise
      • Pringy, Franciaország, 74374
        • Centre Hospitalier Annecy-Genevois
      • Tours, Franciaország, 37044
        • Chru Hopitaux de Tours Hospital Bretonneau
      • Athens, Görögország, 11527
        • General Hospital of Athens Laiko
      • Athens, Görögország, 11525
        • 251 Air Force General Hospital
      • Athens, Görögország, 12462
        • University Hospital of West Attica - Attikon
      • Pátrai, Görögország, 26504
        • University General Hospital of Patras
      • Amsterdam, Hollandia, 1105 AZ
        • Amsterdam University Medical Centre
      • Arnhem, Hollandia, 6815 AD
        • Hospital Rijnstate
      • Enschede, Hollandia, 7512 KZ
        • Medisch Spectrum Twente
      • Leeuwarden, Hollandia, 8934 AD
        • Medisch Centrum Leeuwarden
      • Leidschendam, Hollandia, 2622BA
        • HMC
      • Afula, Izrael, 18105
        • Ha Emek Medical Center
      • BEER Yaaqov, Izrael, 70300
        • Shamir Medical Center Formerly Assaf Harofeh Medical Center
      • Bear Sheva, Izrael
        • Soroka
      • Holon, Izrael, 5822012
        • Wolfson
      • Jerusalem, Izrael, 9103102
        • Shaare Zedek Mc
      • Jerusalem, Izrael, 91120
        • "Laiko" General Hospital of Athens, Hematology of the First Propaedeutic Internal Medicine Clinic
      • Jerusalem, Izrael, 91120
        • Hadassah
      • Kfar Saba, Izrael, 44281
        • Meir Medical Center
      • Petah Tikva, Izrael, 49100
        • Rabin Medical Center - Beilinson Hospital
      • Tel Litwinsky, Izrael, 5265601
        • Sheba medical center
      • Fukuoka, Japán, 811-1395
        • National Hospital Organization Kyushu Cancer Center
      • Fukuyama-shi, Japán, 720-0001
        • Chugoku Center Hospital
      • Gifu, Japán, 500-8513
        • Gifu Municipal Hospital
      • Kagoshima, Japán, 890-8520
        • Kagoshima University Hospital
      • Kashiwa-shi, Japán, 277-8577
        • National Cancer Center Hospital East
      • Kitakyushu-shi, Japán, 807-8556
        • Hospital of the University of Occupation and Environmental Health
      • Kobe, Japán, 650-0047
        • Kobe City Medical Center General Hospital
      • Nagoya, Japán, 466 8650
        • Japanese Red Cross Nagoya Daini Hospital
      • Narita, Japán, 286-8520
        • IUHW Narita Hospital
      • Osakasayama-shi, Japán, 589-8511
        • Kindai University Hospital
      • Saitama, Japán, 350-0495
        • Saitama Medical University Hospital
      • Suita-shi, Japán, 565-0871
        • Osaka University Hospital
      • Tokyo, Japán, 113-8431
        • Juntendo University Hospital
      • Tsu, Japán, 514-8507
        • Mie University Hospital
      • Yamagata, Japán, 990-9585
        • Yamagata University Hospital
    • Alberta
      • Edmonton, Alberta, Kanada, T6G 1Z2
        • Cross Cancer Institute
    • British Columbia
      • Vancouver, British Columbia, Kanada, V5Z 1L3
        • British Columbia Cancer Agency
    • Nova Scotia
      • Halifax, Nova Scotia, Kanada, B3H 2Y9
        • Queen Elizabeth Ii Health Sciences Centre
    • Ontario
      • London, Ontario, Kanada, N6A 5W9
        • London Health Sciences Centre
    • Quebec
      • Montreal, Quebec, Kanada, H1T 2M4
        • Hospital Maisonneuve Rosemont
      • Montreal, Quebec, Kanada, H3T 1E2
        • McGill University Jewish General Hospital
      • Québec, Quebec, Kanada, G1J 1Z4
        • Chu de Quebec - Universite Laval (Chul)
      • Brzozów, Lengyelország, 36-200
        • Szpital Spec Brzozowiepoland
      • Katowice, Lengyelország, 40-519
        • Pratia Poznań
      • Krakow, Lengyelország, 31-501
        • Sp Zoz Szpital Uniwersytecki
      • Krakow, Lengyelország, 30-225
        • Pratia MCM Krakow
      • Lodz, Lengyelország, 93-510
        • Uniwersytet Medyczny W Lodzi - Klinika Hematologii
      • Lublin, Lengyelország, 20-081
        • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1
      • Tomaszów Mazowiecki, Lengyelország, 97-200
        • Specjalistyczny Szpital Onkologiczny
      • Warsaw, Lengyelország, 02-776
        • Institute of Hematology and Transfusion Medicine
      • Warsaw, Lengyelország, 02-0781
        • Maria Sklodowska-Curie National Research Institute of Oncology
      • Wroclaw, Lengyelország, 50-367
        • Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
      • Budapest, Magyarország, 01122
        • National Institute of Oncology
      • Budapest, Magyarország, 01088
        • Semmelweis Egyetem
      • Debrecen, Magyarország, 04032
        • Debreceni Egyetem Klinikai Kozpon Belgyogy Klinika
      • Eger, Magyarország, 03300
        • Markhot Ferenc Korhaz
      • Győr, Magyarország, 09024
        • Petz Aladar County Teaching Hospital
      • Nyíregyháza, Magyarország, 04400
        • Szabolcs-Szatmar-Bereg Megyei Korhazak Es Egyetemi Oktatokorhaz
      • Szeged, Magyarország, 06725
        • University Of Szeged
      • Brumunddal, Norvégia, 02381
        • Innlandet Hospital Trust
      • Trondheim, Norvégia, 07006
        • Universitetssykehuset I Trondheim - St. Olavs Hospital
      • Amberg, Németország, 92224
        • Klinikum St. Marien Amberg
      • Berlin, Németország, 10967
        • Klinik fur Innere Medizin Hamatologie and Onkologie
      • Essen, Németország, 45147
        • Universitätsklinikum Essen
      • Giessen, Németország, 35392
        • University Clinic Giessen Und Marburg Ukgm
      • Greifswald, Németország, 17475
        • Universitaetsmedizin Greifswald
      • Landshut, Németország, 84036
        • Statistics and Data Corporation (Sdc)
      • Mainz, Németország, 55131
        • Universitatsmedizin Der Johannes Gutenberg-Universitat Mainz Iii
      • Mannheim, Németország, 68167
        • Medizinische Fakultaet Mannheim Der Universitaet Heidelberg
      • Münster, Németország, 48149
        • Universitätsklinikum Münster
      • Oldenburg, Németország, 26121
        • Onkologische Schwerpunktpraxis
      • Ulm, Németország, 89081
        • Universitarsfrauenklinik Ulm
      • Würzburg, Németország, 97080
        • Universitaetsklinikum Wuerzburg
      • Bari, Olaszország, 70124
        • Istituto Tumori Giovanni Paolo II IRCCS Ospedale Oncologico Bari
      • Brescia, Olaszország, 25123
        • Azienda Socio Sanitaria Territoriale Degli Spedali Civili Di Brescia
      • Brescia, Olaszország, 25123
        • Divisione Clinicizzata Di Ematologia
      • Candiolo, Olaszország, 10060
        • Fondazione Del Piemonte Per L Oncologia Ircc Candiolo
      • Catania, Olaszország, 95123
        • Divisione Clinicizzata Di Ematologia
      • Lecce, Olaszország, 73100
        • Presidio Ospedaliero Vito Fazzi
      • Milan, Olaszország, 20162
        • Azienda Socio Sanitaria Territoriale Grande Ospedale Metropolitano Niguarda
      • Milan, Olaszország, 20133
        • Comitato Etico Fondazione Irccs Istituto Nazionale Dei Tumori Milano
      • Naples, Olaszország, 80131
        • Istituto Nazionale Tumori IRCCS Fondazione Pascale
      • Naples, Olaszország, 80131
        • Universita Di Napoli Federico Ii
      • Novara, Olaszország, 28100
        • Azienda Ospedaliero Universitaria Maggiore Della Carita Di Novara
      • Orbassano, Olaszország, 10043
        • Azienda Ospedaliera Universitaria San Luigi Gonzaga Orbassano
      • Palermo, Olaszország, 90146
        • Azienda Ospedaliera Ospedali Riuniti Villa Sofia - Cervello
      • Pavia, Olaszország, 27100
        • Fondazione IRCCS Policlinico San Matteo
      • Piacenza, Olaszország, 29100
        • Ausl Di Placenza Ospedale Guglielmo Da Saliceto
      • Pisa, Olaszország, 56126
        • Uo Ematologia Univ - Aoup Santa Chiara Pisa
      • Ravenna, Olaszország, 48121
        • Ospedale Santa Maria Delle Croci
      • Reggio Emilia, Olaszország, 42100
        • Arcispedale Santa Maria Nuova
      • Rimini, Olaszország, 47923
        • AUSL della Romagna
      • Roma, Olaszország, 00161
        • Universita Degli Studi Di Roma La Sapienza - Umberto I Policlinico Di Roma - Centro Di Ematologia
      • Rome, Olaszország, 00144
        • Ospedale Sant. Eugenio
      • San Martino, Olaszország, 16132
        • Irccs Azienda Ospedaliera Universitaria San Martino
      • Torino, Olaszország, 10126
        • Azienda Ospedaliero Universitaria Citta Della Salute E Della Scienza
      • Trieste, Olaszország, 34125
        • Asugi Ospedale Maggiore
      • Rostov-on-Don, Oroszország, 344022
        • Rostov State Medical University
      • Saint Petersburg, Oroszország, 196022
        • Pavlov First Saint Petersburg State Medical University
      • A Coruña, Spanyolország, 15006
        • Complejo Hospitalario Universitario A Coruña
      • Alicante, Spanyolország, 03010
        • Hospital General Unviersitario de Alicante
      • Badalona, Spanyolország, 08916
        • Ico Hospital Germans Trias I Pujol
      • Barcelona, Spanyolország, 08003
        • Hospital Del Mar
      • Barcelona, Spanyolország, 08041
        • Hospital de La Santa Creu i Sant Pau
      • Barcelona, Spanyolország, 08007
        • Hospital General Universitario Vall D Hebron
      • Burgos, Spanyolország, 09006
        • Hospital Universitario de Burgos
      • Gijón, Spanyolország, 33394
        • Hospital Universitario de Cabueñes
      • L'Hospitalet de Llobregat, Spanyolország, 08908
        • Institut Catala Doncologia Ico - Hospital Duran I Reynals Location
      • Madrid, Spanyolország, 28034
        • Hospital Universitario Ramon y Cajal
      • Madrid, Spanyolország, 28041
        • Hospital Universitario 12 de Octubre
      • Madrid, Spanyolország, 28007
        • Hospital General Universitario Gregorio Marañón
      • Madrid, Spanyolország, 28040
        • Fundacion Jimenez Diaz University Hospital
      • Madrid, Spanyolország, 28223
        • Hospital Universitario Quironsalud Madrid
      • Majadahonda, Spanyolország, 28222
        • Hospital Puerta de Hierro
      • Murcia, Spanyolország, 30120
        • Hospital Universitario Virgen de la Arrixaca
      • Málaga, Spanyolország, 29010
        • Hospital Universitario Virgen de la Victoria
      • Palma de Mallorca, Spanyolország, 07198
        • Hospital Son Llatzer
      • Sabadell, Spanyolország, 08208
        • Consorci Hospitalari Parc Tauli de Sabadell
      • Salamanca, Spanyolország, 37007
        • Hospital Clinico Universitario de Salamanca
      • Santander, Spanyolország, 39008
        • Hospital Universitario Marqués de Valdecilla
      • Seville, Spanyolország, 41005
        • Hospital Universitario Virgen del Rocio Sevilla
      • Terrassa, Spanyolország, 08221
        • Hospital Universitari Mutua Terrassa
      • Valencia, Spanyolország, 46026
        • Hospital Universitari i Politecnic La Fe
      • Valencia, Spanyolország, 46017
        • Hospital Universitario Doctor Peset
      • Vitoria-Gasteiz, Spanyolország, 01009
        • Hospital Universitario de Alava
      • Basel, Svájc, 04031
        • University Hospital of Basel Department of Oncology
      • Bellinzona, Svájc, 06500
        • Oncological Institute of Southern Switzerland
      • Bern, Svájc, 03010
        • Inselspital - Universitaetsspital Bern
      • Sankt Gallen, Svájc, 09007
        • Kantonsspital St. Gallen
      • Winterthur, Svájc, 08401
        • Kantonsspital Winterthur
      • Zurich, Svájc, 08091
        • Universitätsspital Zürich
      • Solna, Svédország, 17164
        • Karolinska University Hospital Solna
      • Uddevalla, Svédország, 451 53
        • Goetalandsregionen - Uddevalla Sjukhus Us
      • Uppsala, Svédország, 75185
        • Uppsala Universitet - Akademiska Sjukhuset
      • Kaohsiung City, Tajvan, 00833
        • Kaohsiung Chang Gung Memorial Hospital
      • Kaohsiung City, Tajvan, 00824
        • E-Da Hospital
      • New Taipei City, Tajvan, 00220
        • Far Eastern Memorial Hospital
      • Taichung, Tajvan, 40447
        • China Medical University Hospital
      • Tainan, Tajvan, 00704
        • National Cheng Kung University (Ncku) Hospital
      • Taipei, Tajvan, 00100
        • National Taiwan University Hospital
      • Taipei, Tajvan, 00114
        • Tri Service General Hospital
      • Taipei, Tajvan, 11217
        • Institutional Review Board Taipei Veterans General Hospital
      • Taipei, Tajvan, 11251
        • Hematology and Medical Oncology Too Foundation Sun Yat Sen Cancer Center
      • Ankara, Törökország (Türkiye), 06100
        • Hacettepe Universitesi Tip Fakultesi Hastanesi
      • Ankara, Törökország (Türkiye), 06590
        • Ankara University Medical Faculty
      • Istanbul, Törökország (Türkiye), 34457
        • Acibadem Maslak Hospital
      • Kharkiv, Ukrajna, 61070
        • Communal Non-Profit Enterprise Regional Center of Oncology
      • Kyiv, Ukrajna, 03022
        • National Cancer Institute of Ministry of Health
      • Dublin, Írország, D9 V2N0
        • Beaumont Hospital
      • Galway, Írország, H91 YR71
        • University Hospital Galway

Részvételi kritériumok

A kutatók olyan embereket keresnek, akik megfelelnek egy bizonyos leírásnak, az úgynevezett jogosultsági kritériumoknak. Néhány példa ezekre a kritériumokra a személy általános egészségi állapota vagy a korábbi kezelések.

Jogosultsági kritériumok

Tanulmányozható életkorok

18 év és régebbi (Felnőtt, Idősebb felnőtt)

Egészséges önkénteseket fogad

Nem

Leírás

Bevételi kritériumok:

  • Szövettanilag igazolt 1., 2. vagy 3a. fokozatú FL vagy csomóponti MZL, lép MZL vagy extra nodális MZL
  • Hajlandóság elkerülni a terhességet vagy a gyermekvállalást
  • A vizsgáló véleménye szerint képesnek és hajlandónak kell lennie a tromboembóliás események megfelelő kötelező profilaxisában és/vagy terápiájában részesülni (pl. napi 70-325 mg aszpirin vagy kis molekulatömegű heparin)
  • Korábban legalább 1 szisztémás anti-CD20 immunterápiával vagy kemoimmunterápiával kezelték
  • Dokumentált relapszus, refrakter vagy PD szisztémás terápia után
  • ECOG teljesítmény állapota 0 és 2 között

Kizárási kritériumok:

  • Terhes vagy szoptató nők.
  • Az FL-től és MZL-től eltérő szövettan vagy a transzformált limfóma klinikai bizonyítéka
  • Korábbi nem hematológiai rosszindulatú daganat
  • Pangásos szívelégtelenség
  • HCV-pozitivitás, krónikus HBV-fertőzés vagy a kórtörténetben szereplő HIV-fertőzés
  • Aktív szisztémás fertőzés
  • CNS limfóma érintettsége
  • Bármilyen szisztémás limfóma elleni és/vagy vizsgálati terápia az 1. ciklus kezdete előtt 28 napon belül
  • A lenalidomid és a rituximab kombinációjának korábbi alkalmazása

Tanulási terv

Ez a rész a vizsgálati terv részleteit tartalmazza, beleértve a vizsgálat megtervezését és a vizsgálat mérését.

Hogyan készül a tanulmány?

Tervezési részletek

  • Elsődleges cél: Kezelés
  • Kiosztás: Véletlenszerűsített
  • Beavatkozó modell: Párhuzamos hozzárendelés
  • Maszkolás: Kettős

Fegyverek és beavatkozások

Résztvevő csoport / kar
Beavatkozás / kezelés
Kísérleti: A kar: tafaszitamab + rituximab + lenalidomid
Relapszus/refrakter (R/R) follikuláris limfóma (FL) 1-3a fokozatú vagy R/R marginális zóna limfómában (MZL) szenvedő felnőtt betegek
a tafaszitamabot iv. adják 12 cikluson keresztül
Más nevek:
  • MOR00208
  • INCMOR00208
A rituximabot intravénásan adják be az 1-5. ciklusban
A lenalidomidot PO 12 cikluson keresztül kell beadni
Placebo Comparator: B kar: placebo+rituximab+lenalidomid
Relapszus/refrakter (R/R) follikuláris limfóma (FL) 1-3a fokozatú vagy R/R marginális zóna limfómában (MZL) szenvedő felnőtt betegek
A rituximabot intravénásan adják be az 1-5. ciklusban
A lenalidomidot PO 12 cikluson keresztül kell beadni
placebót iv. adnak be 12 cikluson keresztül

Mit mér a tanulmány?

Elsődleges eredményintézkedések

Eredménymérő
Intézkedés leírása
Időkeret
FL populáció: Progresszió-mentes túlélés (PFS) a vizsgálók értékelésével, a Lugano 2014 kritériumok felhasználásával, amelyeket a véletlenszerűsítéstől az első dokumentált betegség progressziójáig (PD) határoznak meg, vagy bármilyen okból származó halál, attól függően
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
PD, pozitron emissziós tomográfia (PET): 4-es pontszám (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új léziók felvétele) a nyirokcsomó/extra nyirokhelyeknél, az alapvető felvétel és/vagy az új fluorodeoxi-glükóz (FDG) -vid fókusz intenzitásának növekedésével; új/visszatérő FDG-avid fókuszok a csontvelőben; Új FDG-avid fókuszok, amelyek összhangban vannak a limfómával szemben az új léziók más etiológiájával. PD, Computed Tomography (CT): Rendellenes egyéni csomópont/lézió, leghosszabb átmérőjű (LDI)> 1,5 centiméter (cm), és ≥50% -kal növekszik a merőleges átmérőjű (PPD) gomolyokból, és növekszik az LDI vagy a legrövidebb átmérőjű (SDI); A már létező nem célzott léziók új/világos progressziója; új/visszatérő splenomegalia és csontvelő részvétele; A korábban megoldott léziók újbóli megújulása. Új csomópont> 1,5 cm bármilyen tengelyen. Új extranodális hely> 1,0 cm bármilyen tengelyen; Ha <1,0 cm, akkor a jelenlét egyértelmű és a limfómának tulajdonítható.
Körülbelül 34 hónapig
FL populáció: A PFS Kaplan-Meier becslései a vizsgálók értékelésével, a Lugano 2014 kritériumok felhasználásával, amelyeket a randomizációtól az első dokumentált PD-ig tartó idő szerint határoznak meg, vagy bármilyen okból halálos halálra került sor, attól függően
Időkeret: legfeljebb 2 év
PD, PET: 4-es pontszám (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új lézióknál jelentősen magasabb felvétel) a nyirokcsomó/extra nyirokhelyeknél, az alapfelvétel intenzitásának növekedésével és/vagy az új FDG-avid fókuszokkal összhangban a limfómával a közbenső/a kezelés végén; új/visszatérő FDG-avid fókuszok a csontvelőben; Új FDG-avid fókuszok, amelyek összhangban vannak a limfómával szemben az új léziók más etiológiájával. PD, CT: Rendellenes egyéni csomópont/lézió LDI -vel> 1,5 cm, és ≥ 50% -kal növekszik a PPD -szintetől, és növekszik az LDI vagy az SDI Nadir -től; A már létező nem célzott léziók új/világos progressziója; új/visszatérő splenomegalia és csontvelő részvétele; A korábban megoldott léziók újbóli megújulása. Új csomópont> 1,5 cm bármilyen tengelyen. Új extranodális hely> 1,0 cm bármilyen tengelyen; Ha <1,0 cm, akkor a jelenlét egyértelmű és a limfómának tulajdonítható. A Kaplan-Meier becslések azt mutatják, hogy a résztvevő a kezelés megkezdése után a megadott időben életben van.
legfeljebb 2 év

Másodlagos eredményintézkedések

Eredménymérő
Intézkedés leírása
Időkeret
Általános népesség: PFS a vizsgálói értékelés alapján, a Lugano 2014 kritériumok felhasználásával, amelyeket a randomizációtól az első dokumentált PD -ig terjedő időként definiálnak, vagy bármilyen okból származó halál, attól függően, hogy melyik történt először
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
PD, PET: 4-es pontszám (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új lézióknál jelentősen magasabb felvétel) a nyirokcsomó/extra nyirokhelyeknél, az alapfelvétel intenzitásának növekedésével és/vagy az új FDG-avid fókuszokkal összhangban a limfómával a közbenső/a kezelés végén; új/visszatérő FDG-avid fókuszok a csontvelőben; Új FDG-avid fókuszok, amelyek összhangban vannak a limfómával szemben az új léziók más etiológiájával. PD, CT: Rendellenes egyéni csomópont/lézió LDI -vel> 1,5 cm, és ≥ 50% -kal növekszik a PPD -szintetől, és növekszik az LDI vagy az SDI Nadir -től; A már létező nem célzott léziók új/világos progressziója; új/visszatérő splenomegalia és csontvelő részvétele; A korábban megoldott léziók újbóli megújulása. Új csomópont> 1,5 cm bármilyen tengelyen. Új extranodális hely> 1,0 cm bármilyen tengelyen; Ha <1,0 cm, akkor a jelenlét egyértelmű és a limfómának tulajdonítható.
Körülbelül 34 hónapig
Általános népesség: A PFS Kaplan-Meier becslései a vizsgálók értékelésével, a Lugano 2014 kritériumok felhasználásával, amelyeket a randomizációtól az első dokumentált PD-ig terjedő időként definiálnak, vagy bármilyen okból származó halál, attól függően
Időkeret: legfeljebb 2 év
PD, PET: 4-es pontszám (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új lézióknál jelentősen magasabb felvétel) a nyirokcsomó/extra nyirokhelyeknél, az alapfelvétel intenzitásának növekedésével és/vagy az új FDG-avid fókuszokkal összhangban a limfómával a közbenső/a kezelés végén; új/visszatérő FDG-avid fókuszok a csontvelőben; Új FDG-avid fókuszok, amelyek összhangban vannak a limfómával szemben az új léziók más etiológiájával. PD, CT: Rendellenes egyéni csomópont/lézió LDI -vel> 1,5 cm, és ≥ 50% -kal növekszik a PPD -szintetől, és növekszik az LDI vagy az SDI Nadir -től; A már létező nem célzott léziók új/világos progressziója; új/visszatérő splenomegalia és csontvelő részvétele; A korábban megoldott léziók újbóli megújulása. Új csomópont> 1,5 cm bármilyen tengelyen. Új extranodális hely> 1,0 cm bármilyen tengelyen; Ha <1,0 cm, akkor a jelenlét egyértelmű és a limfómának tulajdonítható. A Kaplan-Meier becslések azt mutatják, hogy a résztvevő a kezelés megkezdése után a megadott időben életben van.
legfeljebb 2 év
FDG-avid FL populáció: pozitron emissziós tomográfia-teljes válasz (PET-CR) A vizsgálati értékelés alapján, a Lugano 2014 kritériumok felhasználásával
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
A CR -t a kezelés megkezdése után bármikor teljes anyagcsere -válaszként definiálták. PET-enként, CR kritériumok: (1) 1, 2 vagy 3 pontszám, a maradék tömeggel vagy anélkül, 5 pontos skálán a nyirokcsomók és az extralimfás helyek számára; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; és (3) nincs új sérülés. PET 5-pontos skála: 1 = a háttér feletti felvétel; 2 = felvétel ≤ mediastinum; 3 = felvétel> mediastinum, de ≤ máj; 4 = mérsékelten történő felvétel> máj; 5 = a máj és/vagy az új sérüléseknél jelentősen magasabb felvétel; X = A felvétel új területei valószínűleg nem kapcsolódnak a limfómához.
Körülbelül 34 hónapig
FL populáció: Az általános túlélés
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
Az általános túlélést a randomizációtól való idő szerint határozták meg, egészen a halálig bármilyen okból.
Körülbelül 34 hónapig
FL populáció: Kaplan-Meier becslései az általános túlélésről
Időkeret: legfeljebb 2 év
Az általános túlélést a randomizációtól való idő szerint határozták meg, egészen a halálig bármilyen okból. A Kaplan-Meier becslések azt mutatják, hogy a résztvevő a kezelés megkezdése után a megadott időben életben van.
legfeljebb 2 év
FDG-ADID teljes népesség: PET-CR-arány a vizsgálati értékelés alapján, a Lugano 2014 kritériumok felhasználásával
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
A CR -t a kezelés megkezdése után bármikor teljes anyagcsere -válaszként definiálták. PET-enként, CR kritériumok: (1) 1, 2 vagy 3 pontszám, a maradék tömeggel vagy anélkül, 5 pontos skálán a nyirokcsomók és az extralimfás helyek számára; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; és (3) nincs új sérülés. PET 5-pontos skála: 1 = a háttér feletti felvétel; 2 = felvétel ≤ mediastinum; 3 = felvétel> mediastinum, de ≤ máj; 4 = mérsékelten történő felvétel> máj; 5 = a máj és/vagy az új sérüléseknél jelentősen magasabb felvétel; X = A felvétel új területei valószínűleg nem kapcsolódnak a limfómához. A teljes FDG-avid-készlet tartalmazza az összes randomizált résztvevőt, akinek a kiindulási pontján egy PET-szkennelés volt, ebből eredő Deauville-pontszám 4 vagy 5.
Körülbelül 34 hónapig
FL populáció: minimális maradék betegség (MRD)-negativitási arány (10^-5 küszöbértéknél) a kezelés végén
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
Az MRD-negativitási arányt úgy határozták meg, hogy a negatív MRD-t elért résztvevők százalékos aránya perifériás vért eredményez a kezelés végén. Az elemzéshez használt küszöbérték 10^-5 cella volt. Az MRD állapotát csak ≤10^-5 sejtek küszöbértékkel elemezték az MRD negatívumokhoz.
Körülbelül 34 hónapig
Teljes népesség: MRD-negativitási arány (10-5 küszöbértéknél) a kezelés végén
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
Az MRD-negativitási arányt úgy határozták meg, hogy a negatív MRD-t elért résztvevők százalékos aránya perifériás vért eredményez a kezelés végén. Az elemzéshez használt küszöbérték 10^-5 cella volt. Az MRD állapotát csak ≤10^-5 sejtek küszöbértékkel elemezték az MRD negatívumokhoz. A teljes MRD vérrel értékelhető készletben szerepelt a teljes elemzési készlet minden résztvevője, akik legalább egy adagot kaptak a vizsgálati kezeléssel, azonosítható klónossággal a vérmintákban az 1. ciklusban.
Körülbelül 34 hónapig
FL populáció: Az általános válaszadási arány (azoknak a résztvevőknek a százaléka, akik a vizsgálat során bármikor, a Lugano besorolásakor CR/PR -t értek el, de az első PD előtt és egy új antilamphoma -kezelés elején/kezdetén), a vizsgálók értékelése alapján
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
PET, CR: (1) 1 -es pontszám (nincs a háttér feletti felvétel), 2 (felvétel ≤ mediastinum) vagy 3 (felvétel> mediastinum, de ≤ máj) a nyirokcsomók és az extralimfatikus helyek (LN/EL) maradék tömegével/anélkül; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; (3) Nincs új lézió. PR: (1) 4 (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új léziók) pontszáma (/vagy új léziók) pontszáma, összehasonlítva a kiindulási és a maradék tömeg (ES) -hez képest az LN/ELS esetében; (2) a normál csontvelőnél magasabb maradékfelvétel, de az alapvonalhoz képest csökkent; (3) Nincs új lézió. CT, CR: (1) Célcsomópontok/csomóponti tömegek ≤1,5 ​​cm -re regeneráltak az LDI -ben. nincs extra nyirokhely a betegség; (2) hiányzó nem célzott léziók; (3) a máj/lép normálra reagált; (4) a csontvelő normál morfológiával; (5) Nincs új lézió. PR: (1) ≥ 50% -os SPD csökkenése akár 6 cél mérhető csomópont és extranodális helyek között; (2) a cél elváltozások nem növekedése; (3) a lépet a normálnál meghaladó 50% -os hosszúsággal regisztrálva; (4) Nincs új lézió.
Körülbelül 34 hónapig
Általános népesség: Az általános válaszadási arány (azoknak a résztvevőknek a százaléka, akik a vizsgálat során bármikor elértek CR/PR -t Lugano besorolást, de az első PD előtt és egy új antililmphoma -kezelés elején/kezdetén) a vizsgálók értékelésével)
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
PET, CR: (1) 1 -es pontszám (nincs a háttér feletti felvétel), 2 (felvétel ≤ mediastinum) vagy 3 (felvétel> mediastinum, de ≤ máj) a nyirokcsomók és az extralimfatikus helyek (LN/EL) maradék tömegével/anélkül; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; (3) Nincs új lézió. PR: (1) 4 (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új léziók) pontszáma (/vagy új léziók) pontszáma, összehasonlítva a kiindulási és a maradék tömeg (ES) -hez képest az LN/ELS esetében; (2) a normál csontvelőnél magasabb maradékfelvétel, de az alapvonalhoz képest csökkent; (3) Nincs új lézió. CT, CR: (1) Célcsomópontok/csomóponti tömegek ≤1,5 ​​cm -re regeneráltak az LDI -ben. nincs extra nyirokhely a betegség; (2) hiányzó nem célzott léziók; (3) a máj/lép normálra reagált; (4) a csontvelő normál morfológiával; (5) Nincs új lézió. PR: (1) ≥ 50% -os SPD csökkenése akár 6 cél mérhető csomópont és extranodális helyek között; (2) a cél elváltozások nem növekedése; (3) a lépet a normálnál meghaladó 50% -os hosszúsággal regisztrálva; (4) Nincs új lézió.
Körülbelül 34 hónapig
FL populáció: A válasz időtartama (DOR; az első tumorválasztól számított idő [CR vagy PR a Lugano 2014 osztályozás szerint] az első dokumentált PD -ig vagy bármilyen okból származó halálig) a vizsgálók értékelésével)
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
PET, CR: (1) 1 -es pontszám (nincs a háttér feletti felvétel), 2 (felvétel ≤ mediastinum) vagy 3 (felvétel> mediastinum, de ≤ máj) a nyirokcsomók és az extralimfatikus helyek (LN/EL) maradék tömegével/anélkül; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; (3) Nincs új lézió. PR: (1) 4 (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új léziók) pontszáma (/vagy új léziók) pontszáma, összehasonlítva a kiindulási és a maradék tömeg (ES) -hez képest az LN/ELS esetében; (2) a normál csontvelőnél magasabb maradékfelvétel, de az alapvonalhoz képest csökkent; (3) Nincs új lézió. CT, CR: (1) Célcsomópontok/csomóponti tömegek ≤1,5 ​​cm -re regeneráltak az LDI -ben. nincs extra nyirokhely a betegség; (2) hiányzó nem célzott léziók; (3) a máj/lép normálra reagált; (4) a csontvelő normál morfológiával; (5) Nincs új lézió. PR: (1) ≥ 50% -os SPD csökkenése akár 6 cél mérhető csomópont és extranodális helyek között; (2) a cél elváltozások nem növekedése; (3) a lépet a normálnál meghaladó 50% -os hosszúsággal regisztrálva; (4) Nincs új lézió.
Körülbelül 34 hónapig
FL populáció: Kaplan-Meier DOR becslései (az első daganatválaszból származó idő [CR vagy PR a Lugano 2014-es besorolás szerint] az első dokumentált PD-ig vagy bármilyen okból származó halálig) a kutató értékelésével)
Időkeret: legfeljebb 2 év
PET, CR: (1) 1 -es pontszám (nincs a háttér feletti felvétel), 2 (felvétel ≤ mediastinum) vagy 3 (felvétel> mediastinum, de ≤ máj) a nyirokcsomók és az extralimfatikus helyek (LN/EL) maradék tömegével/anélkül; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; (3) Nincs új lézió. PR: (1) 4 (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új léziók) pontszáma (/vagy új léziók) pontszáma, összehasonlítva a kiindulási és a maradék tömeg (ES) -hez képest az LN/ELS esetében; (2) a normál csontvelőnél magasabb maradékfelvétel, de az alapvonalhoz képest csökkent; (3) Nincs új lézió. CT, CR: (1) Célcsomópontok/csomóponti tömegek ≤1,5 ​​cm -re regeneráltak az LDI -ben. nincs extra nyirokhely a betegség; (2) hiányzó nem célzott léziók; (3) a máj/lép normálra reagált; (4) a csontvelő normál morfológiával; (5) Nincs új lézió. PR: (1) ≥ 50% -os SPD csökkenése akár 6 cél mérhető csomópont és extranodális helyek között; (2) a cél elváltozások nem növekedése; (3) a lépet a normálnál meghaladó 50% -os hosszúsággal regisztrálva; (4) Nincs új lézió.
legfeljebb 2 év
Általános népesség: DOR (az első daganatválasztól kezdve [CR vagy PR a Lugano 2014 osztályozás szerint] az első dokumentált PD -ig vagy bármilyen okból származó halálig, attól függően, hogy melyik volt) a vizsgálók értékelésével)
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
PET, CR: (1) 1 -es pontszám (nincs a háttér feletti felvétel), 2 (felvétel ≤ mediastinum) vagy 3 (felvétel> mediastinum, de ≤ máj) a nyirokcsomók és az extralimfatikus helyek (LN/EL) maradék tömegével/anélkül; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; (3) Nincs új lézió. PR: (1) 4 (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új léziók) pontszáma (/vagy új léziók) pontszáma, összehasonlítva a kiindulási és a maradék tömeg (ES) -hez képest az LN/ELS esetében; (2) a normál csontvelőnél magasabb maradékfelvétel, de az alapvonalhoz képest csökkent; (3) Nincs új lézió. CT, CR: (1) Célcsomópontok/csomóponti tömegek ≤1,5 ​​cm -re regeneráltak az LDI -ben. nincs extra nyirokhely a betegség; (2) hiányzó nem célzott léziók; (3) a máj/lép normálra reagált; (4) a csontvelő normál morfológiával; (5) Nincs új lézió. PR: (1) ≥ 50% -os SPD csökkenése akár 6 cél mérhető csomópont és extranodális helyek között; (2) a cél elváltozások nem növekedése; (3) a lépet a normálnál meghaladó 50% -os hosszúsággal regisztrálva; (4) Nincs új lézió.
Körülbelül 34 hónapig
Általános népesség: Kaplan-Meier becslései (az első daganatválaszból származó idő [CR vagy PR a Lugano 2014-es besorolás szerint] az első dokumentált PD-ig vagy bármilyen okból származó halálig) a vizsgálók értékelésével)
Időkeret: legfeljebb 2 év
PET, CR: (1) 1 -es pontszám (nincs a háttér feletti felvétel), 2 (felvétel ≤ mediastinum) vagy 3 (felvétel> mediastinum, de ≤ máj) a nyirokcsomók és az extralimfatikus helyek (LN/EL) maradék tömegével/anélkül; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; (3) Nincs új lézió. PR: (1) 4 (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új léziók) pontszáma (/vagy új léziók) pontszáma, összehasonlítva a kiindulási és a maradék tömeg (ES) -hez képest az LN/ELS esetében; (2) a normál csontvelőnél magasabb maradékfelvétel, de az alapvonalhoz képest csökkent; (3) Nincs új lézió. CT, CR: (1) Célcsomópontok/csomóponti tömegek ≤1,5 ​​cm -re regeneráltak az LDI -ben. nincs extra nyirokhely a betegség; (2) hiányzó nem célzott léziók; (3) a máj/lép normálra reagált; (4) a csontvelő normál morfológiával; (5) Nincs új lézió. PR: (1) ≥ 50% -os SPD csökkenése akár 6 cél mérhető csomópont és extranodális helyek között; (2) a cél elváltozások nem növekedése; (3) a lépet a normálnál meghaladó 50% -os hosszúsággal regisztrálva; (4) Nincs új lézió.
legfeljebb 2 év
Általános népesség: Az általános túlélés
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
Az általános túlélést a randomizációtól való idő szerint határozták meg, egészen a halálig bármilyen okból.
Körülbelül 34 hónapig
Teljes népesség: Kaplan-Meier becslései az általános túlélésről
Időkeret: legfeljebb 2 év
Az általános túlélést a randomizációtól való idő szerint határozták meg, egészen a halálig bármilyen okból. A Kaplan-Meier becslések azt mutatják, hogy a résztvevő a kezelés megkezdése után a megadott időben életben van.
legfeljebb 2 év
FL populáció: PFS az IRC áttekintésével, a Lugano 2014 kritériumok felhasználásával, amelyeket a randomizációtól az első dokumentált PD -ig terjedő időként definiálnak, vagy bármilyen okból származó halál, attól függően, hogy melyik történt először
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
PD, PET: 4-es pontszám (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új lézióknál jelentősen magasabb felvétel) a nyirokcsomó/extra nyirokhelyeknél, az alapfelvétel intenzitásának növekedésével és/vagy az új FDG-avid fókuszokkal összhangban a limfómával a közbenső/a kezelés végén; új/visszatérő FDG-avid fókuszok a csontvelőben; Új FDG-avid fókuszok, amelyek összhangban vannak a limfómával szemben az új léziók más etiológiájával. PD, CT: Rendellenes egyéni csomópont/lézió LDI -vel> 1,5 cm, és ≥ 50% -kal növekszik a PPD -szintetől, és növekszik az LDI vagy az SDI Nadir -től; A már létező nem célzott léziók új/világos progressziója; új/visszatérő splenomegalia és csontvelő részvétele; A korábban megoldott léziók újbóli megújulása. Új csomópont> 1,5 cm bármilyen tengelyen. Új extranodális hely> 1,0 cm bármilyen tengelyen; Ha <1,0 cm, akkor a jelenlét egyértelmű és a limfómának tulajdonítható.
Körülbelül 34 hónapig
FL populáció: A PFS Kaplan-Meier becslései az IRC felülvizsgálatával, a Lugano 2014 kritériumok felhasználásával, amelyeket a véletlenszerűsítéstől az első dokumentált PD-ig terjedő időként definiálnak, vagy bármilyen okból, attól függően, hogy melyik történt először
Időkeret: legfeljebb 2 év
PD, PET: 4-es pontszám (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új lézióknál jelentősen magasabb felvétel) a nyirokcsomó/extra nyirokhelyeknél, az alapfelvétel intenzitásának növekedésével és/vagy az új FDG-avid fókuszokkal összhangban a limfómával a közbenső/a kezelés végén; új/visszatérő FDG-avid fókuszok a csontvelőben; Új FDG-avid fókuszok, amelyek összhangban vannak a limfómával szemben az új léziók más etiológiájával. PD, CT: Rendellenes egyéni csomópont/lézió LDI -vel> 1,5 cm, és ≥ 50% -kal növekszik a PPD -szintetől, és növekszik az LDI vagy az SDI Nadir -től; A már létező nem célzott léziók új/világos progressziója; új/visszatérő splenomegalia és csontvelő részvétele; A korábban megoldott léziók újbóli megújulása. Új csomópont> 1,5 cm bármilyen tengelyen. Új extranodális hely> 1,0 cm bármilyen tengelyen; Ha <1,0 cm, akkor a jelenlét egyértelmű és a limfómának tulajdonítható. A Kaplan-Meier becslések azt mutatják, hogy a résztvevő a kezelés megkezdése után a megadott időben életben van.
legfeljebb 2 év
Általános népesség: PFS IRC áttekintéssel, a Lugano 2014 kritériumok felhasználásával, amelyeket a randomizációtól az első dokumentált PD -ig tartó időként definiálnak, vagy bármilyen okból származó halál, attól függően, hogy melyik történt először
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
PD, PET: 4-es pontszám (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új lézióknál jelentősen magasabb felvétel) a nyirokcsomó/extra nyirokhelyeknél, az alapfelvétel intenzitásának növekedésével és/vagy az új FDG-avid fókuszokkal összhangban a limfómával a közbenső/a kezelés végén; új/visszatérő FDG-avid fókuszok a csontvelőben; Új FDG-avid fókuszok, amelyek összhangban vannak a limfómával szemben az új léziók más etiológiájával. PD, CT: Rendellenes egyéni csomópont/lézió LDI -vel> 1,5 cm, és ≥ 50% -kal növekszik a PPD -szintetől, és növekszik az LDI vagy az SDI Nadir -től; A már létező nem célzott léziók új/világos progressziója; új/visszatérő splenomegalia és csontvelő részvétele; A korábban megoldott léziók újbóli megújulása. Új csomópont> 1,5 cm bármilyen tengelyen. Új extranodális hely> 1,0 cm bármilyen tengelyen; Ha <1,0 cm, akkor a jelenlét egyértelmű és a limfómának tulajdonítható.
Körülbelül 34 hónapig
Általános népesség: A PFS Kaplan-Meier becslései az IRC áttekintésével, a Lugano 2014 kritériumok felhasználásával, amelyeket a véletlenszerűsítéstől az első dokumentált PD-ig terjedő időként definiálnak, vagy bármilyen okból, attól függően, hogy melyik történt először.
Időkeret: legfeljebb 2 év
PD, PET: 4-es pontszám (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új lézióknál jelentősen magasabb felvétel) a nyirokcsomó/extra nyirokhelyeknél, az alapfelvétel intenzitásának növekedésével és/vagy az új FDG-avid fókuszokkal összhangban a limfómával a közbenső/a kezelés végén; új/visszatérő FDG-avid fókuszok a csontvelőben; Új FDG-avid fókuszok, amelyek összhangban vannak a limfómával szemben az új léziók más etiológiájával. PD, CT: Rendellenes egyéni csomópont/lézió LDI -vel> 1,5 cm, és ≥ 50% -kal növekszik a PPD -szintetől, és növekszik az LDI vagy az SDI Nadir -től; A már létező nem célzott léziók új/világos progressziója; új/visszatérő splenomegalia és csontvelő részvétele; A korábban megoldott léziók újbóli megújulása. Új csomópont> 1,5 cm bármilyen tengelyen. Új extranodális hely> 1,0 cm bármilyen tengelyen; Ha <1,0 cm, akkor a jelenlét egyértelmű és a limfómának tulajdonítható. A Kaplan-Meier becslések azt mutatják, hogy a résztvevő a kezelés megkezdése után a megadott időben életben van.
legfeljebb 2 év
FL populáció: Az IRC áttekintésével az általános válaszadási arány (azoknak a résztvevőknek a százaléka, akik a Lugano osztályozásonként a Lugano besorolást értek el a Lugano osztályozásonként, de az első PD előtt és az új antilymphoma -kezelés elején)
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
PET, CR: (1) 1 -es pontszám (nincs a háttér feletti felvétel), 2 (felvétel ≤ mediastinum) vagy 3 (felvétel> mediastinum, de ≤ máj) a nyirokcsomók és az extralimfatikus helyek (LN/EL) maradék tömegével/anélkül; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; (3) Nincs új lézió. PR: (1) 4 (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új léziók) pontszáma (/vagy új léziók) pontszáma, összehasonlítva a kiindulási és a maradék tömeg (ES) -hez képest az LN/ELS esetében; (2) a normál csontvelőnél magasabb maradékfelvétel, de az alapvonalhoz képest csökkent; (3) Nincs új lézió. CT, CR: (1) Célcsomópontok/csomóponti tömegek ≤1,5 ​​cm -re regeneráltak az LDI -ben. nincs extra nyirokhely a betegség; (2) hiányzó nem célzott léziók; (3) a máj/lép normálra reagált; (4) a csontvelő normál morfológiával; (5) Nincs új lézió. PR: (1) ≥ 50% -os SPD csökkenése akár 6 cél mérhető csomópont és extranodális helyek között; (2) a cél elváltozások nem növekedése; (3) a lépet a normálnál meghaladó 50% -os hosszúsággal regisztrálva; (4) Nincs új lézió.
Körülbelül 34 hónapig
Teljes népesség: Az IRC áttekintéssel az általános válaszadási arány (azoknak a résztvevőknek a százaléka (Lugano -ban CR/PR -re.
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
PET, CR: (1) 1 -es pontszám (nincs a háttér feletti felvétel), 2 (felvétel ≤ mediastinum) vagy 3 (felvétel> mediastinum, de ≤ máj) a nyirokcsomók és az extralimfatikus helyek (LN/EL) maradék tömegével/anélkül; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; (3) Nincs új lézió. PR: (1) 4 (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új léziók) pontszáma (/vagy új léziók) pontszáma, összehasonlítva a kiindulási és a maradék tömeg (ES) -hez képest az LN/ELS esetében; (2) a normál csontvelőnél magasabb maradékfelvétel, de az alapvonalhoz képest csökkent; (3) Nincs új lézió. CT, CR: (1) Célcsomópontok/csomóponti tömegek ≤1,5 ​​cm -re regeneráltak az LDI -ben. nincs extra nyirokhely a betegség; (2) hiányzó nem célzott léziók; (3) a máj/lép normálra reagált; (4) a csontvelő normál morfológiával; (5) Nincs új lézió. PR: (1) ≥ 50% -os SPD csökkenése akár 6 cél mérhető csomópont és extranodális helyek között; (2) a cél elváltozások nem növekedése; (3) a lépet a normálnál meghaladó 50% -os hosszúsággal regisztrálva; (4) Nincs új lézió.
Körülbelül 34 hónapig
FL populáció: DOR Az első daganatos választól számított idő [CR vagy PR a Lugano 2014 -es osztályozás szerint] az első dokumentált PD idejéig, vagy bármilyen okból halálra, attól függően, hogy melyik volt) az IRC áttekintéssel
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
PET, CR: (1) 1 -es pontszám (nincs a háttér feletti felvétel), 2 (felvétel ≤ mediastinum) vagy 3 (felvétel> mediastinum, de ≤ máj) a nyirokcsomók és az extralimfatikus helyek (LN/EL) maradék tömegével/anélkül; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; (3) Nincs új lézió. PR: (1) 4 (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új léziók) pontszáma (/vagy új léziók) pontszáma, összehasonlítva a kiindulási és a maradék tömeg (ES) -hez képest az LN/ELS esetében; (2) a normál csontvelőnél magasabb maradékfelvétel, de az alapvonalhoz képest csökkent; (3) Nincs új lézió. CT, CR: (1) Célcsomópontok/csomóponti tömegek ≤1,5 ​​cm -re regeneráltak az LDI -ben. nincs extra nyirokhely a betegség; (2) hiányzó nem célzott léziók; (3) a máj/lép normálra reagált; (4) a csontvelő normál morfológiával; (5) Nincs új lézió. PR: (1) ≥ 50% -os SPD csökkenése akár 6 cél mérhető csomópont és extranodális helyek között; (2) a cél elváltozások nem növekedése; (3) a lépet a normálnál meghaladó 50% -os hosszúsággal regisztrálva; (4) Nincs új lézió.
Körülbelül 34 hónapig
FL populáció: Kaplan-Meier DOR becslései (az első daganatválaszból származó idő [CR vagy PR a Lugano 2014-es besorolás szerint] az első dokumentált PD-ig vagy bármilyen okból származó halálig, az IRC Review által korábban)
Időkeret: legfeljebb 2 év
PET, CR: (1) 1 -es pontszám (nincs a háttér feletti felvétel), 2 (felvétel ≤ mediastinum) vagy 3 (felvétel> mediastinum, de ≤ máj) a nyirokcsomók és az extralimfatikus helyek (LN/EL) maradék tömegével/anélkül; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; (3) Nincs új lézió. PR: (1) 4 (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új léziók) pontszáma (/vagy új léziók) pontszáma, összehasonlítva a kiindulási és a maradék tömeg (ES) -hez képest az LN/ELS esetében; (2) a normál csontvelőnél magasabb maradékfelvétel, de az alapvonalhoz képest csökkent; (3) Nincs új lézió. CT, CR: (1) Célcsomópontok/csomóponti tömegek ≤1,5 ​​cm -re regeneráltak az LDI -ben. nincs extra nyirokhely a betegség; (2) hiányzó nem célzott léziók; (3) a máj/lép normálra reagált; (4) a csontvelő normál morfológiával; (5) Nincs új lézió. PR: (1) ≥ 50% -os SPD csökkenése akár 6 cél mérhető csomópont és extranodális helyek között; (2) a cél elváltozások nem növekedése; (3) a lépet a normálnál meghaladó 50% -os hosszúsággal regisztrálva; (4) Nincs új lézió.
legfeljebb 2 év
Általános népesség: DOR (az első daganatválasztól kezdve [CR vagy PR a Lugano 2014 osztályozás szerint] az első dokumentált PD -ig vagy bármilyen okból halálig, attól függően, hogy melyik volt) az IRC áttekintése
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
PET, CR: (1) 1 -es pontszám (nincs a háttér feletti felvétel), 2 (felvétel ≤ mediastinum) vagy 3 (felvétel> mediastinum, de ≤ máj) a nyirokcsomók és az extralimfatikus helyek (LN/EL) maradék tömegével/anélkül; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; (3) Nincs új lézió. PR: (1) 4 (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új léziók) pontszáma (/vagy új léziók) pontszáma, összehasonlítva a kiindulási és a maradék tömeg (ES) -hez képest az LN/ELS esetében; (2) a normál csontvelőnél magasabb maradékfelvétel, de az alapvonalhoz képest csökkent; (3) Nincs új lézió. CT, CR: (1) Célcsomópontok/csomóponti tömegek ≤1,5 ​​cm -re regeneráltak az LDI -ben. nincs extra nyirokhely a betegség; (2) hiányzó nem célzott léziók; (3) a máj/lép normálra reagált; (4) a csontvelő normál morfológiával; (5) Nincs új lézió. PR: (1) ≥ 50% -os SPD csökkenése akár 6 cél mérhető csomópont és extranodális helyek között; (2) a cél elváltozások nem növekedése; (3) a lépet a normálnál meghaladó 50% -os hosszúsággal regisztrálva; (4) Nincs új lézió.
Körülbelül 34 hónapig
Általános népesség: Kaplan-Meier DOR becslései (az első daganatválaszból származó idő [CR vagy PR a Lugano 2014-es besorolás szerint] az első dokumentált PD-ig vagy bármilyen okból származó halálig, az IRC Review által korábban)
Időkeret: legfeljebb 2 év
PET, CR: (1) 1 -es pontszám (nincs a háttér feletti felvétel), 2 (felvétel ≤ mediastinum) vagy 3 (felvétel> mediastinum, de ≤ máj) a nyirokcsomók és az extralimfatikus helyek (LN/EL) maradék tömegével/anélkül; (2) nincs bizonyíték az FDG-avid betegségről a csontvelőben; (3) Nincs új lézió. PR: (1) 4 (mérsékelten> máj) vagy 5 (a máj és/vagy az új léziók) pontszáma (/vagy új léziók) pontszáma, összehasonlítva a kiindulási és a maradék tömeg (ES) -hez képest az LN/ELS esetében; (2) a normál csontvelőnél magasabb maradékfelvétel, de az alapvonalhoz képest csökkent; (3) Nincs új lézió. CT, CR: (1) Célcsomópontok/csomóponti tömegek ≤1,5 ​​cm -re regeneráltak az LDI -ben. nincs extra nyirokhely a betegség; (2) hiányzó nem célzott léziók; (3) a máj/lép normálra reagált; (4) a csontvelő normál morfológiával; (5) Nincs új lézió. PR: (1) ≥ 50% -os SPD csökkenése akár 6 cél mérhető csomópont és extranodális helyek között; (2) a cél elváltozások nem növekedése; (3) a lépet a normálnál meghaladó 50% -os hosszúsággal regisztrálva; (4) Nincs új lézió.
legfeljebb 2 év
FL populáció: EORTC QLQ-C30 pontszámok a kezelés kiindulási pontján és a kezelés végén
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
A rákos életminőségi kérdőív-30 (EORTC QLQ-C30) 3. verziójának kutatási és kezelésére szolgáló Európai Szervezet egy 30 elemből álló skála, amely mind multi-tételes skálákból, mind egy tételből álló intézkedésekből áll. Ide tartoznak 5 funkcionális skála (fizikai működés, szerep, kognitív működés, érzelmi működés és társadalmi működés), 3 tüneti skála (fáradtság, fájdalom és émelygés/hányás), globális egészségügyi állapot skála és 6 egyetlen elem (székrekedés, hasmenés, alvás, dyspnea, étvágy, pénzügyi). Az összes skála és az egy tétel-mérés 0 és 100 közötti pontszámot mutat. A magas skála pontszám magasabb válaszszintet jelent. Ezért a funkcionális skála magas pontszáma magas/egészséges működési szintet jelent, a globális egészségi állapot/QOL magas pontszáma pedig a magas QOL -t jelent. A tüneti skála/tétel magas pontszáma a tünetek magas szintjét/problémáit képviseli. A kiindulási ponttól való változást úgy számítottuk, hogy a bázis utáni érték mínusz az alapérték.
Körülbelül 34 hónapig
Teljes populáció: EORTC QLQ-C30 pontszámok a kezelés kiindulási és végén
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
A rákos életminőségi kérdőív-30 (EORTC QLQ-C30) 3. verziójának kutatási és kezelésére szolgáló Európai Szervezet egy 30 elemből álló skála, amely mind multi-tételes skálákból, mind egy tételből álló intézkedésekből áll. Ide tartoznak 5 funkcionális skála (fizikai működés, szerep, kognitív működés, érzelmi működés és társadalmi működés), 3 tüneti skála (fáradtság, fájdalom és émelygés/hányás), globális egészségügyi állapot skála és 6 egyetlen elem (székrekedés, hasmenés, alvás, dyspnea, étvágy, pénzügyi). Az összes skála és az egy tétel-mérés 0 és 100 közötti pontszámot mutat. A magas skála pontszám magasabb válaszszintet jelent. Ezért a funkcionális skála magas pontszáma magas/egészséges működési szintet jelent, a globális egészségi állapot/QOL magas pontszáma pedig a magas QOL -t jelent. A tüneti skála/tétel magas pontszáma a tünetek magas szintjét/problémáit képviseli. A kiindulási ponttól való változást úgy számítottuk, hogy a bázis utáni érték mínusz az alapérték.
Körülbelül 34 hónapig
FL populáció: Az EQ-5D-5L egészségügyi állami állam
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
Az EQ-5D-5L tartalmaz egy résztvevő által bejelentett pontszámot, amely vizuális analóg skálán mért egészségügyi állapotra vonatkozik (a pontszámok 0 [legrosszabb elképzelhető egészségügyi állapot] és 100 [a legjobban elképzelhető egészségügyi állapot]) és 5 kérdés a mobilitás, az öngondozás, a szokásos tevékenységek, a fájdalom/kellemetlenség és a szorongás/depresszió vonatkozásában. Az 5 kérdésnek 5 válaszszintje van: 1, nincs probléma; 2., enyhe problémák; 3., mérsékelt problémák; 4, súlyos problémák; és 5, nem képesek/szélsőséges problémák.
Körülbelül 34 hónapig
Általános népesség: Az EQ-5D-5L egészségügyi állapotának pontszáma a kezelés kiindulási és végén
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
Az EQ-5D-5L tartalmaz egy résztvevő által bejelentett pontszámot, amely vizuális analóg skálán mért egészségügyi állapotra vonatkozik (a pontszámok 0 [legrosszabb elképzelhető egészségügyi állapot] és 100 [a legjobban elképzelhető egészségügyi állapot]) és 5 kérdés a mobilitás, az öngondozás, a szokásos tevékenységek, a fájdalom/kellemetlenség és a szorongás/depresszió vonatkozásában. Az 5 kérdésnek 5 válaszszintje van: 1, nincs probléma; 2., enyhe problémák; 3., mérsékelt problémák; 4, súlyos problémák; és 5, nem képesek/szélsőséges problémák.
Körülbelül 34 hónapig
FL populáció: Az öt EQ-5D-5L domain/kérdésnél a megadott pontszámokkal rendelkező résztvevők száma a kezelés és a kezelés végén
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
Az EQ-5D-5L tartalmaz egy résztvevő által bejelentett pontszámot, amely vizuális analóg skálán mért egészségügyi állapotra vonatkozik (a pontszámok 0 [legrosszabb elképzelhető egészségügyi állapot] és 100 [a legjobban elképzelhető egészségügyi állapot]) és 5 kérdés a mobilitás, az öngondozás, a szokásos tevékenységek, a fájdalom/kellemetlenség és a szorongás/depresszió vonatkozásában. Az 5 kérdésnek 5 válaszszintje van: 1, nincs probléma; 2., enyhe problémák; 3., mérsékelt problémák; 4, súlyos problémák; és 5, nem képesek/szélsőséges problémák.
Körülbelül 34 hónapig
Teljes népesség: Az öt EQ-5D-5L domain/kérdésnél a megadott pontszámokkal rendelkező résztvevők száma a kezelés és a kezelés végén
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
Az EQ-5D-5L tartalmaz egy résztvevő által bejelentett pontszámot, amely vizuális analóg skálán mért egészségügyi állapotra vonatkozik (a pontszámok 0 [legrosszabb elképzelhető egészségügyi állapot] és 100 [a legjobban elképzelhető egészségügyi állapot]) és 5 kérdés a mobilitás, az öngondozás, a szokásos tevékenységek, a fájdalom/kellemetlenség és a szorongás/depresszió vonatkozásában. Az 5 kérdésnek 5 válaszszintje van: 1, nincs probléma; 2., enyhe problémák; 3., mérsékelt problémák; 4, súlyos problémák; és 5, nem képesek/szélsőséges problémák.
Körülbelül 34 hónapig
FL populáció: A rákkezelés-limfóma (FACT-LYM) pontszáma a kiindulási és a kezelés végén történő funkcionális értékelése
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
A Fact-lymphoma (V4) 42 elemből áll, 5-pontos Likert típusú skálával és 5 alskálával. Fizikai jólét (PWB) alskála: 7 elem 0-4 pontos skálán mérve; Teljes pontszám = 0-28. Társadalmi/családi jólét (SWB) alskála: 7 tétel 0-4 pontos skálán mérve; Teljes pontszám = 0-28. Érzelmi jólét (EWB) alskála: 6 tétel 0-4 pontos skálán mérve; Teljes pontszám = 0-24. Funkcionális jólét (FWB) alskála: 7 elem 0-4 pontos skálán mérve; Teljes pontszám = 0-28. A limfóma (Lyms) alskála 15 elemet tartalmaz; Teljes pontszám = 0-60. Három teljes pontszám származtatható az alskálák hozzáadásával: Fact-lymphoma kísérleti eredményindex (TOI): (PWB pontszám) + (FWB pontszám) + (LYMS SCORE); Teljes pontszám = 0-116. Fact-G teljes pontszám: (PWB pontszám) + (SWB pontszám) + (EWB pontszám) + (FWB pontszám); Teljes pontszám = 0-108. Fact-lymphoma teljes pontszáma: (PWB pontszám) + (SWB pontszám) + (EWB pontszám) + (FWB pontszám) + (LYMS SCORE); Teljes pontszám = 0-168. Minél magasabb a pontszám, annál jobb az életminőség.
Körülbelül 34 hónapig
Általános népesség: A FACT-LYM pontszámok a kezelés kiindulási és végeinél és a kezelés végén
Időkeret: Körülbelül 34 hónapig
A Fact-lymphoma (V4) 42 elemből áll, 5-pontos Likert típusú skálával és 5 alskálával. Fizikai jólét (PWB) alskála: 7 elem 0-4 pontos skálán mérve; Teljes pontszám = 0-28. Társadalmi/családi jólét (SWB) alskála: 7 tétel 0-4 pontos skálán mérve; Teljes pontszám = 0-28. Érzelmi jólét (EWB) alskála: 6 tétel 0-4 pontos skálán mérve; Teljes pontszám = 0-24. Funkcionális jólét (FWB) alskála: 7 elem 0-4 pontos skálán mérve; Teljes pontszám = 0-28. A limfóma (Lyms) alskála 15 elemet tartalmaz; Teljes pontszám = 0-60. Három teljes pontszám származtatható az alskálák hozzáadásával: Fact-lymphoma kísérleti eredményindex (TOI): (PWB pontszám) + (FWB pontszám) + (LYMS SCORE); Teljes pontszám = 0-116. Fact-G teljes pontszám: (PWB pontszám) + (SWB pontszám) + (EWB pontszám) + (FWB pontszám); Teljes pontszám = 0-108. Fact-lymphoma teljes pontszáma: (PWB pontszám) + (SWB pontszám) + (EWB pontszám) + (FWB pontszám) + (LYMS SCORE); Teljes pontszám = 0-168. Minél magasabb a pontszám, annál jobb az életminőség.
Körülbelül 34 hónapig

Együttműködők és nyomozók

Itt találhatja meg a tanulmányban érintett személyeket és szervezeteket.

Publikációk és hasznos linkek

A vizsgálattal kapcsolatos információk beviteléért felelős személy önkéntesen bocsátja rendelkezésre ezeket a kiadványokat. Ezek bármiről szólhatnak, ami a tanulmányhoz kapcsolódik.

Tanulmányi rekorddátumok

Ezek a dátumok nyomon követik a ClinicalTrials.gov webhelyre benyújtott vizsgálati rekordok és összefoglaló eredmények benyújtásának folyamatát. A vizsgálati feljegyzéseket és a jelentett eredményeket a Nemzeti Orvostudományi Könyvtár (NLM) felülvizsgálja, hogy megbizonyosodjon arról, hogy megfelelnek-e az adott minőség-ellenőrzési szabványoknak, mielőtt közzéteszik őket a nyilvános weboldalon.

Tanulmány főbb dátumok

Tanulmány kezdete (Tényleges)

2021. április 15.

Elsődleges befejezés (Tényleges)

2024. február 23.

A tanulmány befejezése (Becsült)

2028. augusztus 9.

Tanulmányi regisztráció dátumai

Először benyújtva

2020. december 17.

Először nyújtották be, amely megfelel a minőségbiztosítási kritériumoknak

2020. december 17.

Első közzététel (Tényleges)

2020. december 22.

Tanulmányi rekordok frissítései

Utolsó frissítés közzétéve (Tényleges)

2026. szeptember 4.

Az utolsó frissítés elküldve, amely megfelel a minőségbiztosítási kritériumoknak

2026. augusztus 13.

Utolsó ellenőrzés

2026. augusztus 1.

Több információ

A tanulmányhoz kapcsolódó kifejezések

Terv az egyéni résztvevői adatokhoz (IPD)

Tervezi megosztani az egyéni résztvevői adatokat (IPD)?

IGEN

IPD terv leírása

Az Incyte megosztja az adatokat képzett külső kutatókkal a kutatási javaslat benyújtását követően. Ezeket a kérelmeket tudományos érdemek alapján vizsgálóbizottság vizsgálja felül és hagyja jóvá. Minden megadott adatot anonimizálunk, hogy tiszteletben tartsuk a vizsgálatban részt vevő betegek magánéletét a vonatkozó törvényeknek és előírásoknak megfelelően.

A próbaadatok elérhetősége a https://www.incyte.com/our-company/compliance-and-transparency oldalon leírt kritériumok és folyamat szerint történik.

IPD megosztási időkeret

Az adatok megosztása az elsődleges közzététel után vagy a vizsgálat befejezését követően 2 évvel a forgalomba hozatalra engedélyezett termékek és indikációk esetében történik.

IPD-megosztási hozzáférési feltételek

A jogosult vizsgálatokból származó adatokat a www.incyteclinicaltrials.com oldal Adatmegosztás szakaszában leírt kritériumoknak és eljárásnak megfelelően képzett kutatókkal osztjuk meg. weboldal. Jóváhagyott kérések esetén a kutatók hozzáférést kapnak az anonimizált adatokhoz az adatmegosztási megállapodás feltételei szerint.

Az IPD megosztását támogató információ típusa

  • STUDY_PROTOCOL
  • NEDV

Gyógyszer- és eszközinformációk, tanulmányi dokumentumok

Egy amerikai FDA által szabályozott gyógyszerkészítményt tanulmányoz

Igen

Egy amerikai FDA által szabályozott eszközterméket tanulmányoz

Nem

Ezt az információt közvetlenül a clinicaltrials.gov webhelyről szereztük be, változtatás nélkül. Ha bármilyen kérése van vizsgálati adatainak módosítására, eltávolítására vagy frissítésére, kérjük, írjon a következő címre: register@clinicaltrials.gov. Amint a változás bevezetésre kerül a clinicaltrials.gov oldalon, ez a webhelyünkön is automatikusan frissül. .

Iratkozz fel