Tato stránka byla automaticky přeložena a přesnost překladu není zaručena. Podívejte se prosím na anglická verze pro zdrojový text.

Modulární studie k vyhodnocení samotného CT7001 u pacientů s rakovinou s pokročilými malignitami

26. května 2026 aktualizováno: Carrick Therapeutics Limited

Modulární, vícedílná, víceramenná, otevřená studie fáze I/II k vyhodnocení bezpečnosti a snášenlivosti CT7001 samotného a v kombinaci s protinádorovou léčbou u pacientů s pokročilými malignitami

Jedná se o modulární, multicentrickou studii fáze I/II, která zkoumá monoterapii CT7001 u pokročilých solidních malignit a dále zkoumá CT7001 jako monoterapii nebo v kombinaci se standardní terapií u specifických skupin účastníků s trojitým negativním karcinomem prsu (TNBC), kastračním karcinomem prostaty. (CRPC) a v kombinaci s fulvestrantem pro pacientky s karcinomem prsu s pozitivním hormonálním receptorem (HR+ve) / negativním na lidský epidermální růstový faktor-2 (HER2-ve).

Přehled studie

Postavení

Dokončeno

Detailní popis

Modul 1 se skládá ze dvou po sobě jdoucích částí:

  • Část A: Eskalace první dávky u člověka (FiH) zkoumající bezpečnost a snášenlivost CT7001 k identifikaci minimální biologicky aktivní dávky (MBAD) a maximální tolerované dávky (MTD). Část A také zahrnuje rozšíření kohorty pouze pro účastníky rakoviny prsu: to zahrnuje sekvenční biopsie nádoru pro hodnocení farmakokinetických (PK), farmakodynamických (PD) a nádorových odpovědí. Modul je dokončen.
  • Část B: Zpřesnit bezpečnost, snášenlivost a profily PK a PD monoterapie CT7001 u účastníků s pokročilými solidními zhoubnými nádory až ze čtyř kohort specifických pro nádory, které mohou zahrnovat, ale nejsou omezeny na, trojitě negativní karcinom prsu, vaječníků rakovina, malobuněčný karcinom plic a rakovina prostaty.

    • Část B, kohorta 1, Triple-negativní karcinom prsu (M1B-1 TNBC) léčený CT7001 jako monoterapie. Modul je dokončen.
    • Část B, kohorta 2, rakovina prostaty (M1B-2 CRPC) léčená CT7001 jako monoterapie. Modul je dokončen.
  • Modul 4 je studie zkoumající vliv jídla na PK monoterapie CT7001 u účastníků s pokročilými solidními malignitami. Modul je dokončen.
  • Modul 2 je fáze Ib/II, 3dílná studie bezpečnosti a účinnosti u účastníků s rakovinou prsu s pozitivním hormonálním receptorem (HR+ve) a negativním lidským epidermálním růstovým faktorem-2 (HER2-ve). Tento modul bude dávkovat CT7001 v kombinaci s fulvestrantem. Modul 2 se skládá ze 3 částí – části A, části B a části C. Modul 2 Část A nábor je dokončen. Část B je dvojitě zaslepená, randomizovaná a placebem kontrolovaná Část C bude přechodem od části B. Otevření modulu 2B/C bylo plánováno na rok 2022, ale moduly nebudou dále rozvíjeny.
  • Modul 6 je studie fáze 1, jejímž cílem je prozkoumat snášenlivost a celkovou a maximální expozici formulace enterosolventních tobolek CT7001 [CT7001(EC)], pokud je podávána jako monoterapie pacientům s pokročilými solidními malignitami. Modul 6 nebude spuštěn.

Typ studie

Intervenční

Zápis (Aktuální)

124

Fáze

  • Fáze 2
  • Fáze 1

Kontakty a umístění

Tato část poskytuje kontaktní údaje pro ty, kteří studii provádějí, a informace o tom, kde se tato studie provádí.

Studijní místa

      • Brighton, Spojené království, BN2 5BE
        • Research Site 11
      • Cambridge, Spojené království, CB2 0QQ
        • Research Site 5
      • Glasgow, Spojené království, G12 0YN
        • Research Site 7
      • Liverpool, Spojené království, L69 3BX
        • Research Site 10
      • London, Spojené království, SE1 9RT
        • Research Site 9
      • London, Spojené království, W1G 6AD
        • Research Site 8
      • London, Spojené království, W2 1NY
        • Research Site 3
      • Manchester, Spojené království, M20 4BX
        • Research Site 1
      • Manchester, Spojené království, M20 4BX
        • Research Site 4
      • Oxford, Spojené království, OX3 7LE
        • Research Site 2
      • Southampton, Spojené království, SO16 6YD
        • Research Site 6
    • Arizona
      • Tucson, Arizona, Spojené státy, 85719
        • Research Site 54
    • California
      • Beverly Hills, California, Spojené státy, 90211
        • Research Site 31
    • Florida
      • Tampa, Florida, Spojené státy, 33612
        • Research Site 37
    • Illinois
      • Chicago, Illinois, Spojené státy, 60611
        • Research Site 38
    • Massachusetts
      • Boston, Massachusetts, Spojené státy, 02215
        • Research Site 34
    • Ohio
      • Cincinnati, Ohio, Spojené státy, 45236
        • Research Site 47
      • Columbus, Ohio, Spojené státy, 43212
        • Research Site 39
    • Oregon
      • Portland, Oregon, Spojené státy, 97239
        • Research Site 36
    • Texas
      • Austin, Texas, Spojené státy, 78705
        • Research Site 44
      • Dallas, Texas, Spojené státy, 75246
        • Research Site 46
    • Utah
      • Salt Lake City, Utah, Spojené státy, 84112
        • Research Site 48
    • Virginia
      • Salem, Virginia, Spojené státy, 24153
        • Research Site 33

Kritéria účasti

Výzkumníci hledají lidi, kteří odpovídají určitému popisu, kterému se říká kritéria způsobilosti. Některé příklady těchto kritérií jsou celkový zdravotní stav osoby nebo předchozí léčba.

Kritéria způsobilosti

Věk způsobilý ke studiu

18 let a starší (Dospělý, Starší dospělý)

Přijímá zdravé dobrovolníky

Ne

Popis

Základní kritéria zahrnutí:

  1. Stav výkonu podle ECOG 0 nebo 1 bez zhoršení během předchozích 2 týdnů
  2. Odhadovaná délka života delší než 12 týdnů
  3. Schopnost polykat a uchovávat perorální léky
  4. Ženy ve fertilním věku nebo ve fertilním věku ochotné používat účinnou antikoncepci po dobu trvání studie a po dobu 6 měsíců (modul 1, modul 4) a 24 měsíců (modul 2) po poslední dávce CT7001
  5. Sexuálně aktivní mužští pacienti musí být ochotni používat kondomy se všemi sexuálními partnery po dobu trvání studie a po dobu 3 měsíců po poslední dávce CT7001.
  6. Poskytnutí podepsaného a datovaného písemného informovaného souhlasu

Základní kritéria vyloučení:

  1. Jakákoli jiná malignita, která byla aktivní nebo léčená během posledních 3 let, s výjimkou cervikální intraepiteliální neoplazie a nemelanomové rakoviny kůže
  2. Jakákoli nevyřešená toxicita (kromě alopecie) z předchozí léčby ≥ CTCAE stupně 2
  3. Komprese míchy nebo metastázy v mozku, pokud nejsou asymptomatické, stabilní a nevyžadující steroidy alespoň 4 týdny před první dávkou hodnoceného přípravku (IP)
  4. Refrakterní nauzea a zvracení, chronické gastrointestinální (GI) onemocnění nebo předchozí významná resekce střeva s klinicky významnými následky, které by bránily adekvátní absorpci CT7001
  5. Nekontrolované záchvaty
  6. Aktivní infekce vyžadující systémové antibiotikum, antimykotikum nebo antivirotikum
  7. Těžký nebo nekontrolovaný zdravotní stav nebo psychiatrický stav
  8. Aktivní krvácivé diatézy
  9. Transplantace ledvin
  10. Známá hepatitida B, hepatitida C nebo infekce virem lidské imunodeficience
  11. Kojení nebo těhotenství
  12. Příjem systémové cytotoxické léčby malignity do 28 dnů nebo ≤ 5 poločasů, podle toho, co je kratší před první dávkou IP
  13. Příjem necytotoxické léčby malignity během 5 poločasů léku před první dávkou IP
  14. Příjem kortikosteroidů (v dávce > 10 mg prednisonu/den nebo ekvivalentu) během 14 dnů před první dávkou IP
  15. Příjem jakéhokoli hodnoceného léčivého přípravku s malou molekulou (IMP) do 28 dnů nebo ≤ 5 poločasů, podle toho, co je kratší před první dávkou IP
  16. Příjem jakéhokoli biologického IMP (např. blokátory imunitního kontrolního bodu, protilátky, nanočástice) během 42 dnů před první dávkou IP
  17. Příjem třezalky tečkované během 21 dnů před první dávkou IP nebo jiného souběžně podávaného léku, bylinného doplňku nebo potraviny, která je silným inhibitorem nebo induktorem aktivity CYP3A4, CYP2C19, CYP2D6 nebo P-glykoproteinu (PGP) během 14 dnů před první dávkou CT7001
  18. Příjem krevní transfuze (krev nebo krevních produktů) do 14 dnů před první dávkou IP
  19. Známá přecitlivělost na CT7001 nebo na kteroukoli pomocnou látku přípravku
  20. Zhoršená funkce jater nebo ledvin prokázaná některou z následujících laboratorních hodnot:

    1. Albumin < 30 g/l
    2. Aspartátaminotransferáza (AST) nebo alaninaminotransferáza (ALT) > 2,5 × horní hranice normy (ULN)
    3. > 5,0 × ULN u pacientů s jaterními metastázami
    4. Celkový bilirubin > 1,5 × ULN
    5. Sérový kreatinin > 1,5 × ULN
  21. jaterní funkce zhoršující se způsobem, který by pravděpodobně způsobil, že by účastník splnil výše uvedené hladiny AST, ALT nebo bilirubinu v době první dávky IP
  22. Další důkaz poruchy funkce jaterní syntézy
  23. Nedostatečná zásoba kostní dřeně nebo funkce orgánů, jak prokazují některé z následujících laboratorních hodnot:

    1. Absolutní počet neutrofilů (ANC) < 1,5 × 10^9/l
    2. Počet krevních destiček < 100 × 10^9/l
    3. Hemoglobin < 90 g/l
  24. Přetrvávající (> 4 týdny) těžká pancytopenie způsobená předchozí léčbou spíše než onemocněním (ANC < 0,5 × 10^9/l nebo krevní destičky < 50 x 10^9/l)
  25. Srdeční dysfunkce (definovaná jako infarkt myokardu do 6 měsíců od vstupu do studie, srdeční selhání třídy II/III/IV podle New York Heart Association, nestabilní angina pectoris, nestabilní srdeční arytmie nebo ejekční frakce levé komory < 55 procent)
  26. Průměrný klidový QT interval korigovaný na srdeční frekvenci podle Fridericia vzorce (QTcF) > 470 ms, získaný ze 3 elektrokardiogramů (EKG) získaných během 5 minut od sebe před první dávkou
  27. Jakékoli klinicky významné abnormality v rytmu, vedení nebo morfologii na klidovém EKG (např. kompletní blok levého raménka raménka, srdeční blok třetího stupně). Řízená fibrilace síní (AF) je povolena
  28. Jakýkoli faktor, který zvyšuje riziko prodloužení QTc intervalu nebo arytmických příhod (např. srdeční selhání, hypokalémie, vrozený syndrom dlouhého QT intervalu, bezprostřední rodinná anamnéza syndromu dlouhého QT intervalu nebo nevysvětlitelná náhlá smrt do 40 let věku)
  29. Podle názoru zkoušejícího je nepravděpodobné, že by vyhověla studijním postupům, omezením nebo požadavkům
  30. Anamnéza hemolytické anémie nebo aplazie dřeně
  31. Byl očkován živým virem do 28 dnů nebo méně od plánovaného zahájení léčby

Další kritéria pro zařazení do modulu 1A:

  1. Histologické, radiologické nebo cytologické potvrzení pokročilé nehematologické malignity nepovažované za vhodné pro další standardní léčbu
  2. Pouze skupina biopsie modulu 1A: alespoň jeden nádor vhodný pro opakovanou biopsii

Dodatečná kritéria vyloučení modulu 1A:

1. Mezinárodní normalizovaný poměr (INR) ≥1,5

Dodatečná kritéria pro zařazení do modulu 1B

  1. Histologické nebo cytologické potvrzení metastázy nebo lokálně pokročilého nádoru
  2. Alespoň jedna řada systémové protinádorové terapie
  3. Nemoc měřitelná pomocí RECIST v1.1

Kritéria zahrnutí doplňkového modulu 1B-1 (rozšíření TNBC):

  1. Histologicky potvrzený karcinom prsu neexprimující estrogenový receptor (ER) nebo progesteronový receptor (PR) a negativní na lidský receptor epidermálního růstového faktoru 2 (HER2)
  2. Dokumentovaná progrese onemocnění během poslední cytotoxické předchozí cytotoxické chemoterapie nebo do 6 měsíců od ní
  3. Nemoc měřitelná pomocí RECIST v1.1
  4. Musí podstoupit alespoň jednu cytotoxickou chemoterapii pro metastatické/lokálně pokročilé onemocnění

Kritéria vyloučení doplňkového modulu 1B-1 (rozšíření TNBC):

  1. Ne více než tři linie cytotoxické chemoterapie pro metastatické/lokálně pokročilé onemocnění
  2. Žádné pokročilé, symptomatické viscerální metastázy
  3. Žádné známé symptomatické metastázy centrálního nervového systému (CNS), karcinomatózní meningitida nebo leptomeningeální onemocnění
  4. Před vystavením CT7001
  5. Pacienti, kteří jsou zaměstnanci výzkumného pracoviště přímo zapojeni do provádění studie a jejich rodinní příslušníci, pracovníci pracoviště jinak pod dohledem zkoušejícího nebo pacienti, kteří jsou zaměstnanci společnosti Carrick přímo zapojeni do provádění studie

Další kritéria pro zařazení do modulu 2:

  1. Pouze ženy
  2. Ženy v premenopauzálním nebo perimenopauzálním období musí zahájit léčbu LHRHa alespoň 28 dní před první dávkou CT7001/placeba
  3. Histologicky potvrzená, metastatická nebo lokálně pokročilá rakovina prsu ER+ve a/nebo PGR+ve a HER2-ve
  4. Pouze část A: Nemoc měřitelná pomocí RECIST v1.1
  5. Zdokumentovaná objektivní progrese onemocnění během poslední terapie nebo do 6 měsíců po jejím ukončení
  6. Musí dostávat inhibitor aromatázy spolu s inhibitorem CDK4/6 ve stejné linii terapie pro lokálně pokročilé nebo metastatické onemocnění nebo pro léčbu časného karcinomu prsu, pokud byl interval bez onemocnění <12 měsíců.
  7. Pouze pro část B: pacienti musí mít alespoň 6 měsíců klinický přínos s CDK4/6 jako linií terapie bezprostředně před vstupem do studie. Pacienti, kteří dostávali inhibitor CDK4/6 < 6 měsíců z důvodu problémů se snášenlivostí, když byl podáván inhibitor aromatázy alespoň 6 měsíců.
  8. Schopnost přijímat intramuskulární injekce.

Další kritéria vyloučení modulu 2:

  1. Předchozí léčba fulvestrantem
  2. Více než 2 linie endokrinní léčby lokálně pokročilého nebo metastatického onemocnění
  3. Pouze část A: Předchozí léčba více než jednou linií cytotoxické chemoterapie u lokálně pokročilého nebo metastatického karcinomu prsu.
  4. Pouze část B: Předchozí léčba cytotoxickou chemoterapií u lokálně pokročilého nebo metastatického karcinomu prsu nebo léčba savčím inhibitorem rapamycinu (mTOR), včetně, ale bez omezení na uvedené, everolimu.
  5. Pacienti s metastázami v játrech budou omezeni na přibližně 30–40 % zařazených pacientů. l
  6. Známá přecitlivělost na CT7001, fulvestrant nebo kteroukoli pomocnou látku hodnocených přípravků
  7. Pacienti, kteří jsou zaměstnanci výzkumného pracoviště přímo zapojeni do provádění studie a jejich rodinní příslušníci, pracovníci pracoviště jinak pod dohledem zkoušejícího nebo pacienti, kteří jsou zaměstnanci společnosti Carrick přímo zapojeni do provádění studie

Další kritéria pro zařazení do modulu 4:

  1. Pacienti musí být schopni sníst jídlo s vysokým obsahem tuku, jak je poskytuje místo studie, během 30 minut
  2. Histologické, radiologické nebo cytologické potvrzení pokročilé nehematologické malignity nepovažované za vhodné pro další standardní léčbu

Další kritéria vyloučení modulu 4:

1. Pacienti, kteří nebyli schopni hladovět alespoň 10 hodin

Další kritéria pro zařazení do modulu 6:

1. Histologické, radiologické nebo cytologické potvrzení pokročilé nehematologické malignity nepovažované za vhodné pro další standardní léčbu.

Další kritéria vyloučení modulu 6:

  1. Jakékoli souběžné gastrointestinální stavy, které nejsou zahrnuty v základních kritériích vyloučení protokolu č. 4
  2. Pacienti, kteří dostali látku zvyšující pH žaludku (tj. inhibitory protonové pumpy (PPI), antagonisté H2) během 2 dnů nebo 5 poločasů, podle toho, co je kratší, před 1. dnem PK období.

Studijní plán

Tato část poskytuje podrobnosti o studijním plánu, včetně toho, jak je studie navržena a co studie měří.

Jak je studie koncipována?

Detaily designu

  • Primární účel: Léčba
  • Přidělení: Randomizované
  • Intervenční model: Paralelní přiřazení
  • Maskování: Žádné (otevřený štítek)

Zbraně a zásahy

Skupina účastníků / Arm
Intervence / Léčba
Experimentální: Modul 4
Účastníci s pokročilými solidními nádory dostanou perorální monoterapii CT7001 (samuraciclib) v randomizované, vyvážené, jednorázové, dvouléčbové (nasycené versus hladovění), dvoudobé, dvousekvenční zkřížené studii s následným kontinuálním dávkováním jednou denně.
Inhibitor cyklin-dependentní kinázy 7 (CDK7) podávaný perorálně jednou denně až do progrese onemocnění
Ostatní jména:
  • Samuraciclib
Experimentální: Modul 1 Část B-2 Expanze rakoviny prostaty rezistentní ke kastraci (CRPC).
Účastníci s rakovinou prostaty rezistentní na kastraci dostanou CT7001 (samuraciclib) jako perorální monoterapii v dávce, frekvenci a schématu doporučených z modulu 1 části A.
Inhibitor cyklin-dependentní kinázy 7 (CDK7) podávaný perorálně jednou denně až do progrese onemocnění
Ostatní jména:
  • Samuraciclib
Experimentální: Modul 1 Část B-1 Rozšíření Triple-negativního karcinomu prsu (TNBC).
Účastníci s lokálně pokročilým nebo metastatickým triple-negativním karcinomem prsu (TNBC) dostanou CT7001 (samuraciclib) jako perorální monoterapii v dávce, frekvenci a schématu doporučených v Modulu 1 části A.
Inhibitor cyklin-dependentní kinázy 7 (CDK7) podávaný perorálně jednou denně až do progrese onemocnění
Ostatní jména:
  • Samuraciclib
Experimentální: Modul 2, část A
Účastníci s lokálně pokročilým nebo metastazujícím HR+ve a HER2-ve karcinomem prsu obdrží CT7001 (samuraciclib) v dávce, frekvenci a rozvrhu doporučených v modulu 1 část A a dostanou roztok fulvestrantu v předplněné injekční stříkačce pro intramuskulární (IM) injekci
Inhibitor cyklin-dependentní kinázy 7 (CDK7) podávaný perorálně jednou denně až do progrese onemocnění
Ostatní jména:
  • Samuraciclib
Podáno jako 2 x 250 mg intramuskulární (IM) gluteální injekce v den 1, den 15, den 28 a poté každých 28 dnů.
Ostatní jména:
  • Faslodex
Experimentální: Modul 1 Část A Kohorta s postupně zvyšovanými dávkami a Rozšiřující kohorta spárované biopsie karcinomu prsu

Modul 1 Část A Kohorta s postupným zvyšováním dávek: Účastníci s pokročilými solidními nádory dostávají CT7001 (samuraciclib) jako perorální monoterapii ve vzestupných dávkových kohortách za účelem identifikace maximální tolerované dávky (MTD), minimální biologicky aktivní dávky (MBAD) a doporučené dávky pro testování ve fázi II (RP2D).

Po dokončení části s eskalací dávek Modulu 1A budou účastníci dostávat bezpečnou, tolerovatelnou a MBAD dávku CT7001 pro expanzní kohortu s párovou biopsií.

Modul 1 Část A Expanzní kohorta karcinomu prsu s párovou biopsií: Účastníci s lokálně pokročilým nebo metastatickým karcinomem prsu budou dostávat CT7001 (samuraciclib) jako perorální monoterapii v minimální biologicky aktivní dávce (MBAD) a doporučené dávce pro testování ve fázi II (RP2D).

Inhibitor cyklin-dependentní kinázy 7 (CDK7) podávaný perorálně jednou denně až do progrese onemocnění
Ostatní jména:
  • Samuraciclib

Co je měření studie?

Primární výstupní opatření

Měření výsledku
Popis opatření
Časové okno
Treatment-Emergent Adverse Events and Laboratory Abnormalities (Safety and Tolerability)
Časové okno: Screening to end of study (28-35 calendar days after end of treatment). End of treatment at disease progression, unacceptable toxicity or withdrawal of consent. Average time on study 142.6 days (range 9 - 1135 days)

Treatment-emergent adverse events (TEAEs) are defined as those AEs which occur from Cycle 0 Day 1/Cycle 1 Day 1 of the study module to 28 days after the last dose of CT7001 in a module.

Results reported below for Participants with one or more related TEAEs.

Screening to end of study (28-35 calendar days after end of treatment). End of treatment at disease progression, unacceptable toxicity or withdrawal of consent. Average time on study 142.6 days (range 9 - 1135 days)

Sekundární výstupní opatření

Měření výsledku
Popis opatření
Časové okno
Maximum Plasma Concentration of CT7001 (Cmax)
Časové okno: After the first dose and during the dosing period (from the time of dose administration to 24 hours) for Module 1A cohorts. Pre-dose, 0.5, 1, 1.5, 2, 4, 6, 8, 24, 48, 72, 120 and 168 hours post dose for Module 4 Cohorts.
Cmax is the maximum observed plasma concentration of CT7001 following oral dosing.
After the first dose and during the dosing period (from the time of dose administration to 24 hours) for Module 1A cohorts. Pre-dose, 0.5, 1, 1.5, 2, 4, 6, 8, 24, 48, 72, 120 and 168 hours post dose for Module 4 Cohorts.
Area Under the Curve (AUC)
Časové okno: After the first dose and during the dosing period (from the time of dose administration to 24 hours) for Module 1A. Pre-dose, 0.5, 1, 1.5, 2, 4, 6, 8, 24, 48, 72, 120 and 168 hours post dose for Module 4 Cohorts.
Area under the plasma concentration-time curve representing the total drug exposure over time.
After the first dose and during the dosing period (from the time of dose administration to 24 hours) for Module 1A. Pre-dose, 0.5, 1, 1.5, 2, 4, 6, 8, 24, 48, 72, 120 and 168 hours post dose for Module 4 Cohorts.
Mean Trough Plasma Pharmacokinetic Concentrations for CT7001
Časové okno: From enrolment (Day 1) through to disease progression, unacceptable toxicity or withdrawal of consent, whichever came first (EOT). Assessed up to 1135 days. On study pre-dose sampling for all modules (see outcome measure description).

Mean Trough Plasma Pharmacokinetic Concentrations is the lowest concentration of a drug in the bloodstream during a dosing interval.

Timeframe: On study sampling: M1A - Day 1, 8, 15, 22, 29, 43, 50, every 21 days thereafter and EOT. M1B-1 and M1B-2: Day1, 8, 22, every 21 days thereafter and EOT. M2A: Day1, 15, 29, 57, every 56 days thereafter and EOT. M4: Day 1, 8, 15, 22, 29, 36, every 21 days thereafter and EOT.

From enrolment (Day 1) through to disease progression, unacceptable toxicity or withdrawal of consent, whichever came first (EOT). Assessed up to 1135 days. On study pre-dose sampling for all modules (see outcome measure description).
Mean Trough Plasma Pharmacokinetic Concentrations for Fulvestrant (Module 2A)
Časové okno: From enrolment through to disease progression, unacceptable toxicity or withdrawal of consent, whichever came first (EOT). Pre-dose sampling at Day 1, 15, 29, 57 and every 56 days thereafter and EOT. Assessed up to 848 days.
Mean trough plasma PK concentrations refer to the lowest concentration of a drug in the bloodstream during a dosing interval.
From enrolment through to disease progression, unacceptable toxicity or withdrawal of consent, whichever came first (EOT). Pre-dose sampling at Day 1, 15, 29, 57 and every 56 days thereafter and EOT. Assessed up to 848 days.
Anti-tumour Activity According to RECIST v1.1-Best Objective Response
Časové okno: From enrolment (Day 1) until the date of first documented progression or date of death from any cause, whichever came first, assessed up to 1135 days (162 weeks). Frequency in outcome measure description.

Antitumour activity endpoints were analysed using the evaluable for Response population (any patient with at least one post baseline RECIST assessment).

Best objective response is defined as the best response recorded from the start of study treatment to the end of treatment, including any assessments for confirmation after the end of treatment. Percentage of participants with each response calculated was based on the total number of participants with a baseline RECIST assessment.

Timeframe: Scan frequency - Modules 1A and 4 (every 6 weeks); Modules 1B-1 and 2A (every 8 weeks first year, every 12 weeks thereafter); Module 1B-2 (every 8 weeks for the 6 months, every 12 weeks thereafter).

From enrolment (Day 1) until the date of first documented progression or date of death from any cause, whichever came first, assessed up to 1135 days (162 weeks). Frequency in outcome measure description.
Anti-tumour Activity According to RECIST v1.1-Progression Free Survival
Časové okno: From enrolment (Day 1) until the date of first documented progression or date of death from any cause, whichever came first. Modules 1B-1 and 2A: every 8 weeks first year, every 12 weeks thereafter) assessed up to 848 days (121 weeks).

Antitumour activity endpoints were analysed using the evaluable for Response population based on RECIST assessment.

Progression free survival is defined as the time from start of treatment until the date of objective disease progression or death (by any cause in the absence of progression) regardless of whether the participant had withdrawn from therapy or had received another anti-cancer therapy prior to progression. Participants who had not progressed or died at the time of analysis were censored at the time of the latest date of assessment from their last evaluable RECIST assessment.

From enrolment (Day 1) until the date of first documented progression or date of death from any cause, whichever came first. Modules 1B-1 and 2A: every 8 weeks first year, every 12 weeks thereafter) assessed up to 848 days (121 weeks).
Anti-tumour Activity According to RECIST v1.1-Clinical Benefit Rate (CBR)
Časové okno: From enrolment (Day 1) until the date of first documented progression or date of death from any cause, whichever came first. Module 2A: every 8 weeks first year, every 12 weeks thereafter) assessed up to 848 days (121 weeks).

Antitumour activity endpoints were analysed using the evaluable for Response population based on RECIST assessment.

Clinical Benefit Rate (CBR) is defined as the percentage of subjects with a confirmed objective response of complete response or partial response, or stabilisation of disease for at least 24 weeks.

From enrolment (Day 1) until the date of first documented progression or date of death from any cause, whichever came first. Module 2A: every 8 weeks first year, every 12 weeks thereafter) assessed up to 848 days (121 weeks).

Spolupracovníci a vyšetřovatelé

Zde najdete lidi a organizace zapojené do této studie.

Vyšetřovatelé

  • Vrchní vyšetřovatel: Matthew Krebs, MBChB PhD, The Christie Hospital, Manchester, UK

Publikace a užitečné odkazy

Osoba odpovědná za zadávání informací o studiu tyto publikace poskytuje dobrovolně. Mohou se týkat čehokoli, co souvisí se studiem.

Termíny studijních záznamů

Tato data sledují průběh záznamů studie a předkládání souhrnných výsledků na ClinicalTrials.gov. Záznamy ze studií a hlášené výsledky jsou před zveřejněním na veřejné webové stránce přezkoumány Národní lékařskou knihovnou (NLM), aby se ujistily, že splňují specifické standardy kontroly kvality.

Hlavní termíny studia

Začátek studia (Aktuální)

14. listopadu 2017

Primární dokončení (Aktuální)

15. prosince 2022

Dokončení studie (Aktuální)

15. prosince 2022

Termíny zápisu do studia

První předloženo

27. listopadu 2017

První předloženo, které splnilo kritéria kontroly kvality

30. listopadu 2017

První zveřejněno (Aktuální)

6. prosince 2017

Aktualizace studijních záznamů

Poslední zveřejněná aktualizace (Aktuální)

23. června 2026

Odeslaná poslední aktualizace, která splnila kritéria kontroly kvality

26. května 2026

Naposledy ověřeno

1. května 2026

Více informací

Termíny související s touto studií

Plán pro data jednotlivých účastníků (IPD)

Plánujete sdílet data jednotlivých účastníků (IPD)?

NE

Informace o lécích a zařízeních, studijní dokumenty

Studuje lékový produkt regulovaný americkým FDA

Ano

Studuje produkt zařízení regulovaný americkým úřadem FDA

Ne

Tyto informace byly beze změn načteny přímo z webu clinicaltrials.gov. Máte-li jakékoli požadavky na změnu, odstranění nebo aktualizaci podrobností studie, kontaktujte prosím register@clinicaltrials.gov. Jakmile bude změna implementována na clinicaltrials.gov, bude automaticky aktualizována i na našem webu .

Předplatit